Amazon rozdaje 15 euro: ważne tylko przez kilka dni

Amazon ma coś do rozdania w ramach tygodnia Czarnego Piątku do poniedziałku 27 listopada. Każdy, kto kupi teraz w sklepie kartę podarunkową Apple (minimalna kwota 100 euro), otrzyma wówczas kredyt promocyjny w wysokości 15 euro bezpośrednio od Amazon. W poprzednich kampaniach było to jednak tylko 10 euro.

Amazonka

Aktualizacja z 23 listopada 2023 r.: Amazon powtarza popularną kampanię z okazji Czarnego Piątku i oferuje ją przy zakupie karty Apple voucher o wartości co najmniej 100 euro (widok na Amazon). Kupon Amazon o wartości 15 euro Na. Ważne, aby wiedzieć: zostanie to zaksięgowane na koncie kupującego i automatycznie potrącone z następnego zamówienia, więc nie pojawi się osobno.

Sprzedawca internetowy szczegółowo wyjaśnia całą procedurę na specjalnej stronie. Warto wiedzieć: Promocja formalnie obowiązuje do wyczerpania zapasów w okresie do 27 listopada 2023 r. (23:59).

Oryginalny artykuł:

Kup kartę podarunkową Apple i otrzymaj 10 euro od Amazon

Zwykle nowe karty upominkowe Apple nie są już objęte rabatami. W ostatnich dniach w Kauflandzie doszło do pierwszej pośredniej redukcji. Kupujący w supermarketach otrzymali jednorazowy zwrot 10 procent wartości kredytu w postaci kuponów, które można wymienić na późniejsze zakupy na miejscu. Karty podarunkowe można wykorzystać na wszystko w Apple, łącznie ze sprzętem. Ale nie tylko użytkownicy Apple odnoszą z tego korzyści. Za Apple Music lub Apple TV+ można płacić i korzystać z nich także na innych platformach (Android i Co.).

Podobna promocja jest teraz dostępna na Amazonie. W skrócie: po prostu pomiędzy tym 22 listopada 2022 r. i 28 listopada 2022 r jeden lub więcej takich Kup karty voucherowe i potem Kredyt promocyjny w wysokości 10 euro otrzymane od Amazon (zobacz na Amazon). Warunek: Wartość kuponu musi zostać osiągnięta 100 euro. Na przykład możesz kupić pojedynczą kartę o wartości 100 euro lub 10 kart o wartości 10 euro. Brzmi nieźle, ale kampania boryka się obecnie z początkowymi problemami.

Niedawno Amazon wprowadził tę innowację dla użytkowników iPhone’a:

Dla użytkowników Apple: przymierz buty wirtualnie na Amazon

Dla użytkowników Apple: przymierz buty wirtualnie na Amazon

Trudności w rozpoczęciu kampanii

Według Amazona powinieneś Kod „APPLE22BF” wejdź przy kasie. Niestety, obecnie w większości nie jest to akceptowane. Tak właśnie się stało w naszym własnym eksperymencie i według opisów różnych klientów. Z kolei Amazon rozpoznaje akcję i opisuje dalszy proces w okienku informacyjnym.

Kod obecnie powoduje problemy. (Źródło obrazu: Amazon)

Kredyt zostanie następnie automatycznie dodany do Twojego konta i wysłany e-mailem w ciągu trzech dni od wysłania kuponów. Ważne, aby wiedzieć: nie możesz wyświetlić środków i zostaną one automatycznie odliczone od Twojego następnego zamówienia. Promocja obowiązuje również: tylko do wyczerpania zapasów i tylko raz na klienta.

Promocja jest szczegółowo wyjaśniana podczas procesu płatności. (Źródło obrazu: Amazon)

Jeśli chodzi o trudności początkowe: Na Twoim miejscu poczekalibyśmy, aż sytuacja się wyjaśni. Niektórzy klienci zgłaszają również, że próbowali tego kilka razy, aż zadziałało. Ergo: po prostu bądź cierpliwy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech