Amazon Prime Day 2023: data, informacje, porady i wskazówki dotyczące wydarzenia zakupowego

Amazon Prime Day 2023: data, informacje, porady i wskazówki dotyczące wydarzenia zakupowego

Oczekuje się, że Amazon Prime Day odbędzie się ponownie w lipcu 2023 roku. Wszyscy członkowie Prime otrzymują świetne okazje z wielu obszarów. Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o Amazon Prime Day 2023. Możesz również dowiedzieć się, jakie produkty preferowali nasi czytelnicy podczas Prime Day 2022.

Prime Day 2023: Kiedy się odbędzie i kto może wziąć udział?

Z Amazon Prime Day odbyła się w 2022 r. w dniach 12 i 13 lipca. Po raz pierwszy odbyła się również II edycja w dniach 11 i 12 października. Oczekuje się, że w 2023 r. Prime Day ponownie odbędzie się w lipcu, ale dokładna data nie została jeszcze ustalona. Nie wiadomo też, czy jesienią będzie drugi Prime Day. Podczas 48-godzinnej bitwy rabatowej, członkowie Prime mają możliwość zgarnięcia najlepszych okazji Amazon roku.

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day to ekskluzywne wydarzenie zakupowe, w którym nie wszyscy klienci Amazon mają dostęp do ofert, ale tylko członkowie Prime. Prime kosztuje 89,90 EUR rocznie lub 8,99 EUR miesięcznie i oferuje wiele innych korzyści. Lojalni klienci Amazon mają już Prime i każdy, kto nie jest pewien, może przetestować usługę przez 30 dni bezpłatnie.

Tipp: Rozpocznij bezpłatny miesiąc próbny tuż przed Prime Day, aby w pełni skorzystać z wydarzenia. Na przykład masz 30 minut wcześniejszy dostęp do promocji Lightning, co może przeważyć szalę, zwłaszcza w Prime Day. Jeśli nie lubisz Prime, możesz anulować członkostwo na koncie Amazon za pomocą kilku kliknięć.

Wypróbuj Prime bezpłatnie przez 30 dni

Nie tylko członkowie Prime mogą oszczędzać w Amazon:

To były bestsellery Prime Day 2022

Następujące produkty cieszyły się największą popularnością wśród naszych czytelników podczas Prime Day 2:

SanDisk Ultra 400 GB microSDXC + adapter Szybka ładowarka Samsung 25 W USB Type-C Fire TV Stick (Max, HD, 4K i Lite) Samsung GU70AU7199UXZG (70 cali) Telewizor Microsoft 365 (Family Box, Single Box, Single) Philips Hue Lightstrip Plus Zestaw słuchawek Samsung Galaxy S21 FE 5G Bose z redukcją szumów 700 Xiaomi Redmi Note 11 Smartphone Jackery Solargenerator 1000 z 2x panelami słonecznymi

Aktualne dobre oferty można znaleźć w dowolnym momencie w naszym codziennie aktualizowanym artykule o okazjach Amazon:

Jak najlepiej przygotować się do Prime Day 2023?

Aby być optymalnie przygotowanym do walki o rabaty i maksymalnie wykorzystać potencjał oszczędności, należy wykonać następujące czynności:

Członkowie Non-Prime powinni skorzystać z bezpłatnego miesiąca (zarejestruj się tutaj) na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia. Utwórz listę życzeń z produktami, które chcesz kupić z wyprzedzeniem i zainstaluj aplikację Amazon. Zostaniesz powiadomiony, gdy tylko żądany produkt będzie tańszy w Prime Day. Można zaobserwować oferty Amazon, które wkrótce ruszą. Otrzymasz również powiadomienie push, gdy tylko się zacznie. Zaawansowani klienci mogą również zainstalować Asystenta Amazon. To rozszerzenie Twojej przeglądarki, które pomoże Ci znaleźć oferty. Ważna wskazówka: porównywanie cen jest opłacalne, ale też wyczerpujące. Możesz także oszczędzić sobie kłopotów, regularnie sprawdzając oferty GIGA. Informujemy tylko o (Amazon) okazjach, które są bezkonkurencyjnie tanie. Jeśli chcesz sam porównać ceny: Najpierw umieść produkt w koszyku, a następnie spójrz na idealo, Geizhals and Co. W przeciwnym razie przedmiot zostanie wyprzedany, zanim się zorientujesz, czy to była okazja. Ogólnie rzecz biorąc, oferty dnia są bardziej interesujące niż promocje błyskawiczne, ale oferty dnia można również wyprzedać w ciągu kilku minut! Szczególnie pożądane pakiety konsol zostały wyprzedane w krótkim czasie. Doświadczeni łowcy okazji wiedzą, że najlepsze oferty można znaleźć wśród ofert magazynowych Amazon. W Prime Day jest dalsza zniżka do 30 procent na już zdyskontowane zwroty. Warto więc zajrzeć, ale warto sięgnąć po to szybko, bo transakcje w hurtowni Amazona są jednorazowe. To, co zniknęło, zniknęło.

W tym artykule znajdziesz więcej wskazówek dotyczących oszczędzania na Prime Day Wideo:

Czy oferty Prime Day powinny zastąpić Black Friday?

Oczywiście wielu z Was myśli o Czarnym Piątku lub Cyberponiedziałku, gdy myślicie o jesiennych ofertach Amazon. Jednak Prime Day nie ma na celu zastąpienia Czarnego Piątku czy Cyberponiedziałku tej jesieni, ale raczej aby dać Wam kolejną ekskluzywną okazję do zgarnięcia dobrych okazji. Ponieważ Drugi dzień premiery 11 i 12 października odbyło się, nie będzie również nakładania się akcji rabatowych, ponieważ te wydarzenia zakupowe w 2022 roku dla 25 i 28 listopada są zaplanowane.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech