Amazon oferuje na Dzień Ojca: grille Weber i brzytwy premium tańsze niż kiedykolwiek

Amazon oferuje na Dzień Ojca: grille Weber i brzytwy premium tańsze niż kiedykolwiek

Najlepsze oferty Amazon: które oferty to prawdziwe okazje? (Źródło obrazu: GIGA)


Tata będzie zdumiony: Dzień Ojca może nie będzie do końca maja, ale Amazon już radykalnie obniżył ceny różnych produktów, które są świetnymi prezentami. Są to między innymi nagradzane maszynki do golenia firmy Braun oraz popularne grille gazowe i węglowe firmy Weber. Podsumowujemy najlepsze oferty.

Amazon: Najlepsze oferty na pierwszy rzut oka

Jeśli nie chcesz czekać do Prime Day, możesz się zarejestrować teraz Bestseller Amazon w okazyjnej cenie wycofać się. Największy na świecie sklep internetowy oferuje obecnie najpopularniejsze produkty na Dzień Ojca w znacznie obniżonej cenie.

Zobacz wszystkie oferty na Amazon
Grill gazowy Weber Q1000

Grill gazowy Weber Q1000

Zamiast 249 euro Sugerowana cena detaliczna: Kompaktowy, łatwy w obsłudze grill gazowy firmy Weber, wykonany z wysokiej jakości materiałów w klasycznym stylu.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.12.2022 14:56

Weber Czajnik Kompaktowy Holzkohlegrill

Weber Czajnik Kompaktowy Holzkohlegrill

Zamiast 184,99 euro Sugerowana cena detaliczna: emaliowany porcelaną grill z rusztem grillowym ze stali powlekanej, rusztem na węgiel drzewny z litej stali i wyjmowanym popielnikiem z aluminium.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.12.2022 15:00

Zestaw wielofunkcyjny Braun 7

Zestaw wielofunkcyjny Braun 7

Zamiast 99,99 euro sugerowana cena detaliczna: trymer do brody 10 w 1 i maszynka do strzyżenia włosów na twarzy, głowie, ciele, uszach i nosie wraz z 8 nasadkami.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.12.2022 15:02

Golarka Braun Series 7

Golarka Braun Series 7

Zamiast 144,95 euro: maszynka do golenia dla mężczyzn w średnim segmencie cenowym z regulacją 360°, trymer do brody. Moc silnika jest dostosowana do gęstości brody, możliwa jest aplikacja na mokro i na sucho.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.12.2022 15:04

Brzytwa premium Braun Series 9 Pro

Brzytwa premium Braun Series 9 Pro

Zamiast 298,85 euro: nagrodzona przez Stiftung Warentest męska golarka klasy premium z trymerem do 1-, 3- lub 7-dniowego zarostu. Moc silnika jest dostosowana do gęstości brody, możliwa jest aplikacja na mokro i na sucho.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 05.12.2022 15:08

Również w sprzedaży w Amazon

Ponadto Amazon ma obecnie do zaoferowania następujące promocje:

Oferty Amazon: Jak uzyskać najlepsze okazje

Często dostępne tylko przez krótki czas i wyprzedane równie szybko: z codziennymi Oferty Amazon czasami musisz uzyskać do niego dostęp tak szybko, jak to możliwe. Najlepsi klienci mają trochę łatwiej, widząc błyskawiczne oferty 30 minut przed wszystkimi innymi. Możesz użyć Amazon Prime 30 Weź długi czas wolny test, w osobnym artykule opisujemy koszty i zalety Prime. Aby niczego nie przegapić, regularnie informujemy o najlepszych ofertach tutaj.

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Jakie korzyści oferuje Amazon Prime? Zobacz najważniejsze funkcje podsumowane tutaj Wideo:

Ale nawet bez Prime możesz dużo zaoszczędzić na Amazon:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech