Amazon nadal sprzedaje agregaty prądotwórcze z rabatem 100 euro

Amazon nadal sprzedaje agregaty prądotwórcze z rabatem 100 euro

Agregaty prądotwórcze są obecnie bardzo poszukiwane i często nie są przecenione, ponieważ wiele osób chce zabezpieczyć się przed awarią zasilania. Mimo to Amazon obniżył ceny niektórych agregatów prądotwórczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić kilka euro, jeśli szukasz takiego urządzenia.

Możesz kupić generatory prądu trochę taniej na Amazon

Aktualizacja z 24 listopada 2022 r.: Odpowiednie rabaty w Amazon są ważne tylko 24 listopada 2022 r.

Oryginalny artykuł:

Jeśli obecnie szukasz agregatu prądotwórczego na gaz, bo boisz się przerwy w dostawie prądu i chcesz się przed czymś takim zabezpieczyć, to możesz go znaleźć na Amazonie. Agregaty prądotwórcze są tam obecnie sprzedawane po nieco niższej cenie. Ogólnie jednak trzeba powiedzieć, że ceny pozostają ostatnio bardzo stabilne i wysokie, więc ofert prawie nie ma. Kosztowne są w szczególności agregaty prądotwórcze z inwerterem, które nadają się również do obsługi wrażliwego sprzętu, takiego jak laptopy.

Obecnie jest jeden na Amazon Generator inwerterowy maXpeedingrods 3300W za jedyne 819 euro (zobacz na Amazonie). Zwykle trzeba za to zapłacić ponad 900 euro, ale możesz aktywować zniżkę 100 euro i tym samym obniżyć cenę. Generator prądu ma maksymalną moc wyjściową 3300 watów i dzięki temu może bez problemu obsługiwać potężne urządzenia. Jest nawet tryb eco na noc, który ogranicza moc do 25 procent i dlatego jest wyjątkowo cichy. Może to działać przez 8,3 godziny przy jednym napełnieniu zbiornika. Możesz przeżyć całą noc bez tankowania. Ponadto urządzenie jest kompaktowe i można je łatwo transportować.

Generator inwerterowy maXpeedingrods 3300W benzynowy 4-suwowy z gniazdami USB i 230 V Super cichy i

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 24.11.2022 05:24

To bardziej na plac budowy i kemping Generator prądu inwerterowego maXpeedingrods 3500 W odpowiedni za 599,99 euro (spójrz na Amazon), jeśli aktywujesz zniżkę 100 euro. Ma jeszcze większą moc, ale ma tylko dwa gniazda i działa maksymalnie 7,5 godziny przy 25 procentach mocy. To powinno wystarczyć w nagłych wypadkach. Ten model nie jest tak kompaktowy i cichy, ale za to znacznie tańszy.

agregat prądotwórczy inwerterowy maXpeedingrods 3500W benzyna 4-suw z dwoma gniazdami 230V Cichy i lekki

agregat prądotwórczy inwerterowy maXpeedingrods 3500W benzyna 4-suw z dwoma gniazdami 230V Cichy i lekki

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 24.11.2022 04:31

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy, możesz również skorzystać z modelu Kup inwerterowy generator prądu maXpeedingrods 5500W za 1709 euro (zobacz na Amazonie). Wszystko, co musisz zrobić, to aktywować zniżkę 90 € na stronie produktu. To naprawdę największy etap rozbudowy, który może działać przez 9 godzin przy połowie obciążenia. Jeśli masz taką część i wystarczającą ilość paliwa, to właściwie nic nie może pójść źle.

Generator inwerterowy maXpeedingrods 5500W benzynowy 4-suwowy z gniazdami USB i 230 V Super cichy i

Generator inwerterowy maXpeedingrods 5500W benzynowy 4-suwowy z gniazdami USB i 230 V Super cichy i

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 24.11.2022 05:55

Kto powinien kupić agregat prądotwórczy?

Ale powinieneś dokładnie przemyśleć, czy naprawdę potrzebujesz generatora prądu. Jest bardzo mało prawdopodobne, że w Niemczech dojdzie do blackoutu. Jeśli masz środki i chcesz się zabezpieczyć, możesz oczywiście uzyskać do niego dostęp. Alternatywą jest generator słoneczny. W powyższym filmie wyjaśniamy, co możesz z tym zrobić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech