Aldi sprzedaje zewnętrzne kamery monitorujące z Wi-Fi w wymarzonej cenie

Aldi sprzedaje zewnętrzne kamery monitorujące z Wi-Fi w wymarzonej cenie

Dzięki zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa Deltaco możesz mieć cały czas oko na swój dom.


Czy chcesz otrzymać niezawodną kamerę monitorującą, która przesyła dane przez Wi-Fi i ma dobre wykrywanie ruchu? W takim razie powinieneś przyjrzeć się bliżej tej ofercie zewnętrznej kamery monitorującej z połączeniem inteligentnego domu w sklepie internetowym Aldi.

Aldi: Inteligentna kamera monitorująca w okazyjnej cenie

Chcesz być zawsze informowany, gdy coś dzieje się w Twoim domu? W takim razie powinieneś zapoznać się z tą ofertą Deltaco SH-IPC07 nie do ominięcia. W Aldi można obecnie dostać urządzenie tanio 49,99 Euro (Zobacz ofertę w Aldi). Istnieje dodatkowy koszt wysyłki w wysokości 4,95 EUR. W porównaniu cenowym należy zapłacić co najmniej 68 euro.

Deltaco SH-IPC07 Inteligentna domowa kamera zewnętrzna

Deltaco SH-IPC07 Inteligentna domowa kamera zewnętrzna

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 69,99 euro: Do ​​użytku wewnątrz i na zewnątrz, można nim sterować za pomocą aplikacji, noktowizorem na podczerwień o zasięgu 10 metrów, zintegrowanym czujnikiem ruchu oraz wbudowanym mikrofonem i głośnikiem.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 19.02.2023 11:28

Co oferuje Ci kamera do monitoringu Deltaco?

Kamera monitorująca Deltaco nadaje się zarówno do Zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz. Jedyne wymagane połączenie to prąd, ponieważ kamera przesyła dane przez sieć WLAN. Dostarcza zdjęcia Jakość FullHD i ma duże pole widzenia. Inne funkcje aparatu, takie jak Noktowizor na podczerwień do 10 metrów, zintegrowany czujnik ruchu z funkcją push aplikacji i Dwukierunkowy dźwięk przydają się w życiu codziennym. Wykrywanie ruchu można aktywować zawsze lub tylko w określonych godzinach za pośrednictwem aplikacji.

Według producenta kamera jest odporna na warunki atmosferyczne z certyfikatem IP65. Ich sterowanie, a także instalacja powinny być szczególnie proste i możliwe do wykonania za pomocą Strona główna Google Lub Amazon Alexa odbywać się. Możesz użyć aplikacji Deltaco, aby być informowanym w czasie rzeczywistym bezpośrednio na smartfonie, gdy kamera WiFi wykryje ruch. Ponadto możesz Przekaz na żywo kamery z dowolnego miejsca na świecie przez Internet. W przeciwnym razie filmy zostaną zapisane w pamięci lokalnej za pośrednictwem Karta micro sd zapisane.

Inteligentna kamera zewnętrzna Deltaco SH-IPC07 teraz od 49,99 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 19.02.2023 11:28

Wolisz mieć kamerę ze zmotoryzowanymi funkcjami obrotu i pochylenia? W takim razie Aldi ma również odpowiedni model dla Ciebie:

Deltaco SH-IPC08 Inteligentna kamera zewnętrzna do domu

Deltaco SH-IPC08 Inteligentna kamera zewnętrzna do domu

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 89,99 €: Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Nagrywanie do 2 MP, szerokie pole widzenia 355°, widzenie nocne w podczerwieni do 10 metrów, kompatybilność z inteligentnym domem oraz mikrofon i głośnik.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 19.02.2023 08:36

Eufy Security Solo OutdoorCam C22

Eufy Security Solo OutdoorCam C22

Zamiast 69,99 euro: wszechstronna kamera monitorująca do użytku na zewnątrz, z rozdzielczością 1080p, oświetleniem punktowym, noktowizorem i wodoodpornością IP67. Aktywuj kupon i zaoszczędź 10 euro.

Teraz cena może być wyższa. Cena od 19.02.2023 07:48

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech