Aldi sprzedaje inteligentne odkurzacze automatyczne ze stacją ssącą za śmieszną cenę

Aldi sprzedaje inteligentne odkurzacze automatyczne ze stacją ssącą za śmieszną cenę

Chcesz łatwo i tanio utrzymać swoje mieszkanie w czystości, bez konieczności samodzielnego sprzątania? W takim razie aktualna oferta Aldi na robota odkurzającego Dreame D9 Plus może być właśnie dla Ciebie. Przyjrzyjmy się cechom tego modelu i dowiedzmy się, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Roboty sprzątające Dreame są w Aldi bezkonkurencyjnie tanie

Jeśli od jakiegoś czasu interesuje Cię potężny robot próżniowy, nie możesz przegapić tej oferty Aldi. Łapiesz to Dreame D9 plus w tym praktyczna stacja ssąca za jedyne 249 euro (Zobacz ofertę w Aldi). Istnieją również koszty wysyłki w wysokości 5,95 euro. Ten model jest tańszy niż kiedykolwiek wcześniej, więc tutaj otrzymujesz ofertę pierwszej klasy.

Dreame D9 plus

Dreame D9 plus

Robot sprzątający z funkcją wycierania, stacją ssącą, inteligentną regulacją siły ssania i precyzyjną nawigacją LDS.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 8 czerwca 2024 r., godzina 7:38

Co warto wiedzieć przed zakupem robota próżniowego dowiesz się z filmu GIGA:

Co oferuje Ci robot odkurzający Dreame D9 plus?

Robot próżniowy Dreame D9 plus wyróżnia się zaawansowaną technologią i szeroką gamą funkcji. Dzięki inteligentnym Nawigacja za pomocą lasera LiDAR Może skutecznie sprzątać pokoje i omijać przeszkody, takie jak meble i dywany. Ale również Progi drzwiowe do wysokości 18 milimetrów sen może zwyciężyć.

Dzięki niemu inteligentna regulacja siły ssania i funkcją Car Boost, model usunie nawet uporczywy brud. Jest to szczególnie praktyczne automatyczna stacja ssąca z workiem na kurz. Nie tylko ładuje robota, ale także pozwala zaoszczędzić kłopotów z opróżnianiem pojemnika na kurz. Stacja ma pojemność 2,5 litra, więc nie musisz się martwić o robota przez wiele dni.

Posiada również mocny akumulator, który… Czas trwania do 150 minut zanim będzie musiał wrócić do stacji ładującej. Również jeden Funkcja wycierania Odkurzacz oferuje możliwość zastosowania m.in Kontroluj aplikację na smartfonie. Oznacza to, że możesz aktywować urządzenie w drodze, zaprogramować godziny sprzątania lub wybrać konkretne obszary, które wymagają szczególnie dokładnego wyczyszczenia.

Tak robot próżniowy radzi sobie z klientami

Dobra wydajność D9 potwierdzają klienci na Amazon. W recenzjach w ponad 80 recenzjach urządzeniu przyznano średnio 4,1 z 5 gwiazdek. Przede wszystkim jest to chwalone bardzo dobra siła ssania urządzenia. Niezależnie od tego, czy jest to kurz, sierść czy sierść zwierzęca – robot odkurzający niezawodnie wywiąże się ze swojego zadania. Również obsługiwanie jest chwalony przez wielu kupujących. Za około 250 euro można otrzymać urządzenie zawierające stację ssącą z licznymi funkcjami. Z naszego punktu widzenia jasna rekomendacja.

Dreame D9 plus teraz od 249,00 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 8 czerwca 2024 r., godzina 7:38

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech