Aldi rozdaje prezenty w tym tygodniu: Szczęśliwi użytkownicy Apple

Aldi rozdaje prezenty w tym tygodniu: Szczęśliwi użytkownicy Apple

W Aldi Süd i Aldi Nord użytkownicy Apple znów mają szczęście w tym tygodniu. Klienci ponownie otrzymają dodatkowe środki od dużego dyskonta przy zakupie dobrze znanych kart Apple do iTunes i App Store.

Aldi rozdaje telewizory

Aktualizacja z 7 lutego 2022 r.: Zarówno Aldi Süd, jak i Aldi Nord oferują w tym tygodniu popularne karty Apple z dodatkowym kredytem – 10 procent jest dostępnych bez dodatkowych kosztów. Ergo: z kartą z kredytem 25 euro klienci otrzymują 2,50 euro za darmo, z kartą 50 euro to 5 euro, a z dużą kartą z 100 euro to gładkie 10 euro. Promocja w oddziałach obowiązuje do soboty 12 lutego.

Ale uważaj: aby otrzymać bonus, karta musi zostać również wykorzystana do 26 lutego, a tym samym zarezerwowana na Apple ID. Ale gdy kwota jest już dostępna, możesz oczywiście poświęcić tyle czasu, ile chcesz, na zakup aplikacji i nie tylko.

Nasza ocena: Fajny dodatek, ale obecnie trochę mizerny na poziomie 10 proc. Na przykład w Lidlu w zeszłym tygodniu było 15 procent. Jeśli jednak przegapiłeś kampanię, nadal możesz coś zapisać, przynajmniej na razie.

Aldi rozdaje tv

Oryginalny przedmiot:

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie w App Store lub Apple Music and Co. jest kupowanie znanych kart Apple w sklepach detalicznych. Kupony wartościowe, znane również jako karty iTunes, od czasu do czasu stają się tańsze, a w ostatnich latach były oferowane głównie z dodatkowym kredytem.

Bonus: Aldi Nord i Süd przyznają dodatkowe środki na karty Apple

Tak na bieżąco w Aldi Süd, a także w Aldi Nord. Od 19 października do soboty 24 października dyskont dodaje 15 procent wartości przy zakupie kart Apple – miły darmowy prezent, który matematycznie odpowiada prawie 13 procentom rabatu. W szczególności wartości te są następujące:

Zapłać 25 euro, zyskaj 28,75 euro doładowania Zapłać 50 euro, zyskaj 57,50 euro doładowania Zapłać 100 euro, zyskaj 115 euro doładowania

Ważne, aby wiedzieć: odpowiednie kredyty bonusowe są przyznawane bezpośrednio na osobisty identyfikator Apple ID po zrealizowaniu karty, ale należy to zrobić najpóźniej do 7 listopada – więc nie czekaj długo lub zapomnij.

O znanym niemieckim dyskoncie można jeszcze wiele powiedzieć. Z poniższego filmu dowiesz się, co jeszcze możemy ujawnić:

Korzystaj z kredytu – ale na co?

Możesz wtedy swobodnie korzystać z kredytu, nadaje się on na muzykę, filmy i oczywiście aplikacje na iPhone’a, iPada i Maca – dostępne są iTunes Store, App Store lub Mac App Store. Co jest również możliwe: Zmniejsz koszty subskrypcji usług zarezerwowanych przez Apple. Dzięki temu użytkownik może na przykład taniej zarezerwować przestrzeń dyskową iCloud lub Apple Music. Uwaga: takiego kredytu nie można wykorzystać na e-booki, niemieckie stałe ceny książek stawiają klucz w pracach. Sprzętu w Apple Store również nie można za niego kupić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech