30 euro miesięcznie za transmisję strumieniową: dzięki tym zestawom zyskasz jak najwięcej

30 euro miesięcznie za transmisję strumieniową: dzięki tym zestawom zyskasz jak najwięcej

Usługi przesyłania strumieniowego kosztują – niestety często niezupełnie mało. Teraz koszty rosną iw pewnym momencie pojawia się pytanie: czy nadal stać Cię na Netflix, Prime Video i Disney+? Zrobiliśmy matematykę.

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Wydanie: 01.03.2016

Serwisy streamingowe za 30 euro miesięcznie: w ten sposób można uzyskać wszystko

Musisz być w stanie pozwolić sobie na subskrypcyjne usługi przesyłania strumieniowego, zwłaszcza kilku dostawców. Podczas gdy inflacja sprawia, że ​​podstawowe towary stają się coraz droższe, wiele osób musi zadać sobie pytanie: czy Netflix, Amazon Prime i spółka stają się dla mnie zbyt drogie? Odpowiedź ekspertów: 30 euro miesięcznie na usługi streamingowe to już koniec. ale jak najlepiej wykorzystać ten limit? Zrobiliśmy matematykę.

Dla popularne serwisy streamingowe, dostępne w Niemczech, obowiązują następujące ceny:

Amazonka Najlepsze wideo: 8,99 euro miesięcznie (od 15 września)
Netflix: 7,99 do 17,99 euro miesięcznie
Disney+: 8,99 euro miesięcznie (widok na Disney+)
WOW (dawniej Sky Ticket): seriale 9,99 euro miesięcznie, seriale i filmy 14,98 euro miesięcznie, sport na żywo: 29,99 euro miesięcznie (widok na WOW)
Niebo Q: W zależności od pakietu od 20 euro miesięcznie obejmuje dwie usługi przesyłania strumieniowego, które nie są obecnie oferowane w Niemczech, Peacock i od grudnia Paramount+ (widok na Sky)
Odkrycie Plus: 5,99 euro miesięcznie
DAZN: 29,99 euro miesięcznie
RTL+ Premium: od 4,99 euro miesięcznie (widok na RTL+)
Radość+: 6,99 euro miesięcznie (widok na Joyn)
Apple TV+: 4,99 euro miesięcznie
YouTube Premium: 11,99 euro miesięcznie

Jak najlepiej połączyć usługi przesyłania strumieniowego zależy przede wszystkim od Twojego gustu. Jeśli chcesz oglądać dużo seriali, możesz na przykład postaw na Sky Q. Produkcje własne oraz oferta Netflix (plus bezpłatne kanały telewizyjne) dostępne są za 20 euro miesięcznie (15 euro w obecnej ofercie). Wtedy znalazłoby się miejsce nawet na Prime Video. Możesz też uzyskać RTL+ i Apple TV+, aby oglądać jeszcze więcej różnych treści.

Jeśli nie chcesz rezygnować z transmisji sportowych i transmisji na żywo, musisz sięgnąć głębiej do kieszeni. To Pakiet sportowy na żywo na Sky (z rozrywką) jest obecnie dostępny za 25 euro. Jeden z najtańszych konkurentów mieści się wtedy na górze. Jeśli nadal chcesz pozwolić sobie na DAZN po gwałtownym wzroście cen, nie masz miejsca na poprawę przy budżecie strumieniowym wynoszącym 30 euro.

RTL+ i Joyn: niemieckie serwisy streamingowe tańsze w porównaniu

Jeśli wolisz głównie niemieckie produkcje, warto wykupić klasyczny abonament Sky na telewizję HD. Nadal możesz się tam wspinać RTL+ Premium i Joyn+ pozwalają. Lub subskrybujesz tylko usługi przesyłania strumieniowego RTL i ProSieben/Sat1 za jedyne 11,98 euro.

Kto po prostu Subskrybuj klasykę Jeśli chcesz, nadal możesz sobie na to pozwolić za 30 euro: Prime Video, Disney+ i Netflix można łączyć tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z wersji SD za 7,99 euro na Netflix. Wtedy zostałyby nawet pieniądze na tani kanał w Prime Video.

To samo dotyczy WOW: Jeśli chcesz tylko oglądać serial Sky, możesz tanio uciec i wybrać dwie inne usługi. Jeśli wybierzesz pakiet seriale i filmy, nie możesz już wybierać trzeciego dostawcy. Jeśli dodasz sport, to od razu się kończy. Jak już powiedziałem, zależy to od twoich preferencji.

Usługi przesyłania strumieniowego w dużym porównaniu: który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

Pełny budżet na przesyłanie strumieniowe: oto coś za darmo

Co więcej, jest jeszcze kilka sposobów na ustawienie swojego ulepsz swoje opcje przesyłania strumieniowego bez dodatkowego obciążania konta. Jeśli chcesz po prostu coś krótkometrażowego, znajdziesz kilka krótkich filmów, które warto zobaczyć na YouTube Shorts, koszt: 0 euro.

Inną realną alternatywą jest Biblioteki mediów znanych stacji telewizyjnych. Podczas gdy RTL+ i Joyn są teraz bardziej klasycznymi portalami do przesyłania strumieniowego, duże części programu można również oglądać online na ARD i ZDF bez konieczności płacenia.

Jeśli chcesz tylko zobaczyć serial lub ekskluzywny film od dostawcy, zwróć także uwagę na oferty testowe. Wielu dostawców oferuje 7 dni bezpłatnego dostępu do swoich treści, możesz wypróbować Prime Video przez 30 dni (zobacz na Amazon) i YouTube Premium przez dwa miesiące. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, Pamiętaj, aby anulować w odpowiednim czasie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech