2024 bez gniazdek?  Nowe must-have Jackery'ego rewolucjonizują GreenTech

2024 bez gniazdek? Nowe must-have Jackery'ego rewolucjonizują GreenTech

Uwaga miłośnicy biwakowania, poszukiwacze przygód i wszyscy ciekawi fani technologii! Firma Jackery zaprezentowała na targach CES 2024 trzy nowe, ekscytujące gadżety GreenTech — powiemy Ci bardziej szczegółowo, dlaczego warto poznać namiot dachowy z energią słoneczną, zestaw domowy i robot Mars Bot firmy Jackery.

Do wszystkich ofert w Jackery

Nowy namiot dachowy z panelem solarnym i materacem z pianki memory

Udostępnienie zielonej energii każdemu i wszędzie – oto nasza wizja Jackery od 2012 roku i tchnął nowe życie w rynek dzięki pierwszym przenośnym elektrowniom zewnętrznym i systemom fotowoltaicznym. Teraz pionier GreenTech przynosi kolejną rewolucję dla wszystkich poszukiwaczy przygód i w połączeniu z tym Namiot dachowy Jackery Solargenerator Inteligentna technologia z namiotem dachowym z wygodnym materacem.

Pomysł jest taki, że podróżujesz z przyjaciółmi, rodziną lub sam, z dala od cywilizacji, ale z całym komfortem, jakiego potrzebujesz. The „Dom lądowy o zerowej emisji dwutlenku węgla” Generator słoneczny firmy Jackery sprawia, że ​​jest to możliwe. Dzięki namiotowi dachowemu wyposażonemu w panele słoneczne o mocy 1000 W i przenośną elektrownię o mocy 1264 Wh możesz samowystarczalny przez okres do dwóch tygodni życie.

Źródło obrazu: Jackery Do wszystkich ofert w Jackery

Nieważne, czy jest to przytulny wieczór z przyciemnianym oświetleniem pośród natury, czy ładowanie urządzeń takich jak smartfony, notebooki i baterie do aparatów fotograficznych w sposób przyjazny dla klimatu – maksymalna moc z łatwością wystarczy, aby kilkukrotnie w pełni naładować Twoje urządzenia.

Przykładowe usługi dla urządzeń:

Ekspres do kawy (1500 W) ≈ 3,7 godziny Grill elektryczny 1600-1700 W) ≈ 3,4 godziny Koc elektryczny 55 W) ≈ 68 godzin Projektor (100 W) ≈ 44 godziny Lodówka samochodowa (60 W) ≈ 88 godzin (zamrażanie) / 221 godzin (zatrzymywanie ciepła) Smartfon (29 W / 4325 mAh) ≈ 196 razy Dron (maks. 90 W) ≈ 142 razy Lampa (5 W) ≈ 472 godziny

Najważniejsza atrakcja: Jesteś nad jeziorem, w środku dzikiej przyrody lub na szlakach terenowych, a mimo to możesz rozgościć się w namiocie dachowym z generatorem solarnym Jackery. Jackery tutaj na jednym polega Materac z pianki memory z oddychającej i wodoodpornej tkaniny do zaciemniania i wewnętrznego materiału izolacyjnego.

Dla kogo warto?

To połączenie stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się komfortowym kempingiem bez pozostawiania śladu ekologicznego.

Ulepsz swój dom w sposób przyjazny dla klimatu dzięki Jackery

Źródło obrazu: Jackery

Alternatywnie, dla każdego, kto jest ciekawy rozwiązań GreenTech dla domu, mamy coś takiego Zestaw domowy generatora słonecznego Jackery i Solargenerator 2000 Plus. Dzięki połączeniu panelu słonecznego, zestawu akumulatorów i automatycznego wyłącznika możesz zasilać swój dom energią w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska. Dzięki tej koncepcji przenośna elektrownia zostaje przekształcona w rodzaj domowego urządzenia do przechowywania energii, które następnie jest ładowane poprzez podłączenie jej do generatora słonecznego. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, zgromadzoną energię można ponownie wprowadzić do sieci energetycznej.

Generator przełącza pomiędzy źródłami prądu w zaledwie 20 milisekund i umożliwia bezproblemową integrację z siecią domową. O pojemności do 10 000 Wh Dlatego oferuje niezawodne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych do trzech dni.

Do wszystkich ofert w Jackery

Inteligentny bot zamiast dźwigać panele fotowoltaiczne?

Źródło obrazu: Jackery

Oprócz tego Jackery zaprezentował kolejną perełkę na targach CES 2024: The Solargenerator Mars Bot – jako mały robot samodzielnie przenosi swoje moduły słoneczne w słoneczne miejsce, aby uzyskać jak najlepszy uzysk energii słonecznej. W szczególności urządzenie łączy jedno potężna elektrownia ze zintegrowanymi panelami słonecznymi i mobilną platformą na czterech kołach.

Serce Jackery Solargenerator Mars Bot jest jego zdolność do automatycznego ustawiania ogniw słonecznych w celu wychwytywania najsilniejszego światła słonecznego. To dostosowanie się do zmieniającego się kąta padania promieni słonecznych w ciągu dnia i roku maksymalizuje absorpcję energii. Dzięki wysuwanym panelom słonecznym Mars Bot posiada rozbudowaną powierzchnię zbierającą, co znacząco zwiększa jego efektywność w pozyskiwaniu energii.

Źródło obrazu: Jackery

Generator słoneczny Mars Bot firmy Jackery waży około 70 kilogramów i ma wymiary 1140 x 815 x 810 milimetrów. Z maksimum Moc wyjściowa 3000 watów i jeden maksymalna moc słoneczna 600 watów Jest w stanie niezawodnie zasilić nawet wyrafinowane urządzenia – według Jackery’ego akumulatory oferują pojemność 5000 Wh.

Najważniejsza atrakcja: Oprócz konwencjonalnych gniazd Mars Bot posiada także kilka portów USB (Typ A/Typ C) – dzięki czemu możesz podłączać urządzenia także bezpośrednio przez USB.

Odkryj więcej rozwiązań solarnych firmy Jackery

Wszystkie dalsze szczegóły i informacje o nowych szczegółach technicznych oraz wszystkich innych produktach można znaleźć bezpośrednio w Jackery.

Do wszystkich ofert w Jackery

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech