1822direkt: Darmowe konto czekowe z Apple Pay i Google Pay + 50 euro premii

1822direkt: Darmowe konto czekowe z Apple Pay i Google Pay + 50 euro premii

Ze spółką zależną Sparkasse 1822direkt otrzymasz przyzwoitą premię w wysokości do 150 euro za otwarcie bezpłatnego rachunku bieżącego. Apple Pay i Google Pay są możliwe, a wszystkimi ważnymi czynnościami bankowymi można wygodnie i niedrogo sterować za pomocą aplikacji. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i zdradziliśmy, czy warto.

1822direkt: konto sprawdzające z wieloma funkcjami i premią dla nowych klientów

Rachunek bieżący 1822mobile frankfurckiej spółki zależnej 1822direkt-Bank jest rachunkiem czysto mobilnym. Oznacza to, że możesz łatwo wykonać wszystkie czynności związane z Twoim kontem (lub rachunkami) za pomocą odpowiedniej aplikacji. Aplikacja informuje Cię za każdym razem, gdy przeprowadzana jest transakcja bankowa – dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco. Jeśli korzystasz z kilku banków, możesz zarządzać nimi wszystkimi razem w aplikacji mobilnej 1822.

Dzięki 1822direkt jest mobilny Konto czekowe za darmo, o ile ma miesięczny wpływ gotówkowy w wysokości 0,01 euro – więc całkiem wykonalne. Jest nawet jeden dla nowych klientów 50 euro kredytu na start (Patrz oferta bezpośrednio pod numerem 1822). Warunki ku temu są takie do 09.01.2023r wniosek o konto został wygenerowany i przez 30.04.2023 co najmniej trzy miesięczne płatności w łącznej wysokości co najmniej 1000 euro (pensja, pensja, emerytura, pensja, BAföG) są wpłacane na nowy rachunek bieżący.

Więcej bonusów pomachaj, jeśli polecisz znajomym – jeśli ci się uda, otrzymasz kolejne 100 euro. Nawiasem mówiąc, zarządzanie kontem jest zasadniczo bezpłatne dla klientów w wieku poniżej 27 lat.

Zobacz ofertę na 1822bezpośrednio

Na pierwszy plan wysuwają się proste, zbliżeniowe i bezpieczne płatności Apple Pay jak również Google Pay są obsługiwane. Możesz skorzystać z niedrogiej karty Sparkasse (6 euro rocznie) lub direct 1822Karta kredytowa użyj którego przy pierwszym zamówieniu w 1. roku bezpłatnie jest.

Kto nadal lubi kontynuować Gotówka obejmuje również zastosowania: Konto obejmuje cztery bezpłatne wypłaty z bankomatów Sparkasse na terenie Niemiec. Ponadto w wielu supermarketach, takich jak Lidl, REWE, dm-Drogeriemarkt itp., istnieje bezpłatna obsługa gotówkowa. Tutaj możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę od wartości zakupu 5 euro.

Najważniejsze szczegóły oferty w skrócie:

Darmowe mobilne konto bieżące (od 0,01 euro miesięcznych wpływów) Bonus 50 euro dla nowych klientów (wymagania) Płać za pomocą Apple Pay lub Google Pay Sparkassen-Card za 6 euro rocznie Cztery bezpłatne wypłaty w bankomatach Sparkasse w Niemczech Bezpłatne wypłaty gotówki w wielu niemieckich supermarkety Do 100 euro premii za skuteczną rekomendację

Dla kogo warto skorzystać z oferty 1822direkt?

Rachunek bieżący w 1822mobile ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi kontami. Przede wszystkim konto jest w dużej mierze darmowe – przy minimalnym wpisie na konto miesięcznie, opłaty są już zniesione. Konto jest założone szybko i bez papieru. Po wprowadzeniu danych osobowych potwierdzasz swoją tożsamość online za pomocą wideoczatu, a następnie otrzymujesz dane dostępowe oraz link do aktywacji bankowości internetowej – szybko i łatwo.

Jesteś elastyczny w wyborze preferowanej metody płatności i możesz korzystać z płatności zbliżeniowych lub opcji gotówkowych. Jedna wada: jeśli chcesz wpłacić gotówkę, nadal musisz udać się do oddziału banku i zrobić to na miejscu. Mogą tam być jeszcze opłaty. Jeśli jednak masz inne konto bankowe, możesz połączyć zalety swojego oddziału banku z prostą i wygodną bankowością 1822mobile.

Podsumowaliśmy inne darmowe rachunki bieżące – z wypłatą wynagrodzenia i bez – dla porównania tutaj:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech