18 pięknych inteligentnych zegarków, monitorów fitness i urządzeń do noszenia

18 pięknych inteligentnych zegarków, monitorów fitness i urządzeń do noszenia

Kiedy myślisz o trackerach fitness i smartwatchach, czy myślisz tylko o masywnych zegarkach sportowych z gumowymi paskami, dużymi tarczami i niesmacznymi wzorami? W takim razie poniższe modele Cię zaskoczą.

Smartwatche, bransoletki fitness i inne są modne, a wielu producentów toczy twardą walkę na rynku. W niektórych przypadkach realizowane są bardzo różne cele – podczas gdy wiele smartwatchy nadal wygląda tak, jakbyś miał komputer rowerowy z ekranem dotykowym przymocowanym do nadgarstka, teraz dostępne są bardziej atrakcyjne modele, które można nosić również do stroju wieczorowego.

Każdy, kto myśli teraz, że technologia, sport i elegancja po prostu nie idą w parze, w poniższym artykule udowodni, że się myli. Zebraliśmy najpiękniejsze aktualne smartwatche, monitory fitness i urządzenia do noszenia, które sprawią, że będziesz dobrze wyglądać zarówno podczas ćwiczeń, jak i podczas wyjść.

Fitbit Versa 3 to wyjątkowo lekki i jednocześnie wytrzymały smartwatch. Wizualnie przypomina trochę Apple Watch. Mówiąc o…

Prawdopodobnie najbardziej znanym i odnoszącym największe sukcesy producentem smartwatchy jest Apple z Apple Watch. Ósma generacja inteligentnego zegarka z Cupertino jest już dostępna na rynku, opcjonalnie z obsługą 4G lub bez, 41 mm lub 45 mm oraz z licznymi wymiennymi paskami i wykonanymi z różnych materiałów.

Po raz pierwszy Google oferuje własny smartwatch z Pixel Watch. Zegarek dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych z opcją LTE/4G. Pierwsze designerskie bransoletki są już dostępne.

Smartwatche powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również dobrze wyglądać. Samsung dostrzegł ten trend i wypuścił kilka wersji Galaxy Watch. Galaxy Watch 5 o średnicy 44 mm jest odpowiedni dla mocnych nadgarstków, wszystkie pozostałe korzystają z wersji 40 mm, każdy z opcją LTE. Dodatkowo z Galaxy Watch 5 Pro otrzymujesz bogatszy wariant smartwatcha. W zależności od okazji silikonową opaskę dołączoną do wszystkich urządzeń można wymienić na metalową lub skórzaną.

W 2016 roku Nokia przejęła francuskiego producenta cyfrowych produktów zdrowotnych Withings i na szczęście nie zmieniła eleganckiego, nierzucającego się w oczy designu hybrydowych smartwatchy. W międzyczasie założyciele Withings odkupili swoją firmę i ponownie sprzedają produkty smart tech pod swoją nazwą. Withings Steel HR wygląda prawie jak zwykły zegarek, ale potrafi znacznie więcej – na przykład mierzy tętno.

Garmin jest obecnie znany nie tylko z urządzeń nawigacyjnych, ale także sprzedaje szeroką gamę różnych zegarków fitness i smartwatchy. Większość z nich ma bardziej sportowy wygląd na zewnątrz, ale są też stylowe modele, takie jak vívoactive 4 lub …

… vívomove HR. Smartwatch jest dostępny z silikonowymi paskami w różnych kolorach. Wymienne opaski na rękę można zamówić osobno.

Z Huawei Band 6, Huawei oferuje tracker aktywności z wyglądem smartwatcha w okazyjnej cenie. Tutaj również możesz nadać trackerowi własny, wysokiej jakości wygląd za pomocą designerskich opasek na rękę.

Jeśli wolisz dyskretną bransoletkę fitness zamiast smartwatcha, powinieneś spojrzeć na vívosmart. Czwarta generacja popularnego monitora fitness firmy Garmin jest bardziej elegancka niż inne modele, takie jak vívofit. Jednak vívosmart 4 nadal ma funkcje monitorowania kondycji, wykrywania aktywności, pomiaru tętna na nadgarstku, pomiaru poziomu stresu i inteligentnych powiadomień.

Fitbit jest nie tylko liderem rynku wśród producentów fitness trackerów ze względu na przejrzystą aplikację z szeroką gamą funkcji. Do sukcesu przyczynia się również wybór różnych modeli. Bestsellerowa bransoletka fitness firmy Fitbit została ponownie wprowadzona na rynek po raz piąty i jest szczególnie imponująca ze względu na szeroki zakres funkcji. Staje się stylowy, gdy połączysz tracker z eleganckimi bransoletkami.

To samo dotyczy tego taniego monitora fitness z Chin: Xiaomi Smart Band 7 można również dostosować do wyglądu za pomocą zapasowej opaski.

Wraz z Galaxy Fit2, Samsung oferuje tracker aktywności w okazyjnej cenie. Tutaj również możesz nadać trackerowi wygląd wyższej jakości za pomocą designerskich opasek na rękę.

Fitbit Luxe jest jednym z najpopularniejszych monitorów fitness w Niemczech, a na pewno również ze względu na jego dyskretny wygląd. Ze standardowym paskiem silikonowym nadaje się szczególnie do uprawiania sportu. Jeśli podoba Ci się to trochę bardziej fantazyjnie, możesz łatwo ubrać tracker w metalową bransoletę. Staje się jeszcze bardziej ekskluzywny w połączeniu z designerskim dziełem, takim jak Gorjana.

I jeszcze jeden startup z USA, który szczęśliwie dotarł do Niemiec ze swoimi stylowymi trackerami aktywności. Trackery Bellabeat zostały opracowane przede wszystkim dla kobiet i oprócz standardowych funkcji, takich jak analiza aktywności i snu, obejmują również gromadzenie danych dotyczących miesiączki, faz medytacji i stresu. Oprawiony w metalowy klips wykonany ze srebra, złota lub różowego złota, można go nosić na nadgarstku, jako wisiorek na szyi lub jako broszkę. Opcjonalnie dostępny jako Leaf Power lub Leaf Urban.

Niektórzy postrzegają smartwatche głównie jako urządzenia sportowe, dla innych to biżuteria, która powinna nieść ze sobą pewną elegancję. Tymczasem smartwatche produkują nie tylko firmy elektroniczne, takie jak Samsung, Apple i Co., ale także projektanci (zegarków) tacy jak Michael Kors ze swoimi produktami opartymi o Google Wear OS czy…

Fossil ze smartwatchem Q lub…

… duńsko-amerykański projektant zegarków Skagen ze swoim smartwatchem Falster 2, który również jest oparty na Wear OS firmy Google.

Amerykański producent Misfit jest jednym z pionierów na rynku urządzeń do noszenia i jest również reprezentowany w Niemczech z kilkoma wybranymi smartwatchami, monitorami aktywności i snu. Jeśli wolisz coś bardziej klasycznego, sięgnij po Misfit Shine. W przypadku tego okrągłego modelu tracker można również odłączyć od silikonowego paska i nosić jako wisiorek. Kroki, kalorie, pokonany dystans, sen i ćwiczenia są rejestrowane, a wielokolorowe diody LED pokazują postępy i sygnalizują przychodzące wiadomości i połączenia. Zebrane dane są następnie oceniane w aplikacji Misfit na iOS i Androida.

Również interesujące:

Zakupy w Amazon: Każdy musi znać te 19 sztuczekTop 10: Najlepiej sprzedające się monitory fitness w Niemczech Oszczędności podczas zakupów online: 18 profesjonalnych wskazówek

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech