12 gadżetów technicznych, które chcesz zabrać ze sobą w następną podróż

12 gadżetów technicznych, które chcesz zabrać ze sobą w następną podróż

Więcej bezpieczeństwa, więcej czasu, więcej rozrywki: pokazujemy Ci pomysłowe i niedrogie akcesoria, których nie powinno zabraknąć w żadnej podróży.

Wózek podróżny z portem USB

Ta walizka podróżna nadaje się do bagażu podręcznego podczas podróży samolotem (patrz Amazon). Jego specjalnością jest m port USB dostępny z zewnątrz do ładowania telefonów komórkowych, tabletów i handheldów (np. Nintendo Switch Lite). Energia pochodzi z power banku (opcjonalnie), który jest schowany w środku. Bardzo przydatne podczas oczekiwania przy bramce.

Podczas podróży do cieplejszych krajów nawet przybycie na lotnisko może być zbyt dużym obciążeniem dla układu krążenia. Dopóki nie przyzwyczaisz się do upału, możesz przenośny mini wentylator (widok na Amazon) na ratunek.

SOI.+ jest „Latarka” ze zintegrowanym power bankiem (2000 mAh). Oświetlenie działa bez włącznika i jest aktywowane lekkim dotknięciem. Dołączony jest również kabel USB do ładowania smartfonów z systemem Android i iPhone’ów.

Kable USB, karty SD, pendrive’y, rysiki – wszystkie śmieci wreszcie uporządkowane, w jednym Organizator podróży dla elektroniki (zobacz na Amazonie). Bestseller na Amazonie.

Cóż, znowu kupiłeś za dużo pamiątek? Jeden Wagi walizki (patrz na Amazon) sprawdza, czy waga nadal spełnia przepisy przed lotem powrotnym.

Aktywna redukcja szumów (ANC) to technologia, która redukuje niechciany hałas otoczenia za pomocą funkcji anti-noise, a czasami całkowicie go blokuje. W tamtym czasie była to jeszcze specjalna funkcja, którą oferowały tylko szczególnie drogie modele. Całkiem przystępne dzisiaj, jeśli spojrzeć na Soundcore Q30 (ok. 56 euro w Amazon). Ci, którzy preferują markę premium z najwyższą oceną, są dobrze obsługiwani dzięki wygodnemu Bose QuietComfort 45 (sprawdź to na Amazon). Więcej modeli w naszych poradach zakupowych.

Wyobraź sobie: wakacje w Arizonie, zapierający dech w piersiach widok – a potem smartfon wyślizguje Ci się z ręki i ląduje w Wielkim Kanionie. Aby coś takiego się nie wydarzyło, powinieneś wcześniej zdobyć praktyczny Uchwyt do telefonu komórkowego firmy Popsockets aportować. Bardzo popularny, dostępny w wielu kolorach i kształtach na Amazon.

iPhone potrzebuje Lightning, ale słuchawki USB-C? Zamiast osobnego kabla do każdego gadżetu, a Kabel 3 w 1 firmy Anker (Lightning/USB-C/Micro-USB) może być lepszym wyborem.

Czy opony samochodowe lub piłka nożna – Przenośna elektryczna sprężarka powietrza Xiaomi 1S (zobacz w MediaMarkt) napompuje wszystko, zajmuje mało miejsca i ładuje się przez złącze USB.

Podczas wędrówek po odległych obszarach najlepiej nie polegać na telefonie komórkowym. Być po bezpiecznej stronie podręczne radio z Tobą w plecaku – nie potrzebuje masztu transmisyjnego i może przyjść z pomocą w nagłych wypadkach. Jest dostępny w Amazon jako praktyczny zestaw z 2 urządzeniami.

W górach, w mieście, na plaży – porządny lornetka (zobacz w Amazon) to klasyczny gadżet podróżniczy.

Rodzice z niemowlakiem znają problem: Nieważne, dokąd jedziecie – najpierw trzeba poszukać fotelika dla dziecka. Nadmuchiwane i przenośny fotelik dziecięcy (widok na Amazon) to „krzesełko do karmienia w podróży”.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech