100 km tygodniowo na komputerze: dzięki temu rowerowi stacjonarnemu Flexispot jest to możliwe

100 km tygodniowo na komputerze: dzięki temu rowerowi stacjonarnemu Flexispot jest to możliwe

Każdy, kto tak jak ja od lat pracuje tylko w domu, musi zadbać o odpowiednią ilość ruchu. Dlatego lubię jeździć na rowerze. To nie działa, zwłaszcza zimą lub przy złej pogodzie. Często też nie mam na to ochoty po pracy. Rower stacjonarny Flexispot powinien zapewnić mi swobodę ruchu w godzinach pracy. Powiem ci, jak dobrze poszło.

Flexispot V9U w teście: wnioski

Rower biurkowy Flexispot V9U przekonał mnie. Przybył w pełni zmontowany i mogłem od razu rozpocząć jazdę na rowerze. Wszystko, co musiałem zrobić, to rozłożyć pedały, podnieść biurko i ćwiczyć podczas pracy. Prawie zawsze osiągałem swój cel 100 kilometrów tygodniowo. Mogłem więc ruszać się i trenować swoją kondycję bez przemęczania się.

Większość czasu jeździłem na poziomach 4-6. Poczujesz pewien opór, ale nie przemęczaj się. Ale nie możesz zbyt długo jeździć na rowerze stacjonarnym. Szerokie i dość miękkie siedzisko po godzinie jazdy staje się niewygodne. The Nie należy lekceważyć hałasu w tle podczas pedałowania. Syczenie i trzaski mogą przeszkadzać współpracownikom.

Do użytku domowego chciałbym oparcie, aby móc jeździć na rowerze bardziej zrelaksowany. Poza tym byłem mile zaskoczony, jak bardzo byłem zmotywowany, aby codziennie wsiadać na rower stołowy i przejechać 20 kilometrów. Nie zawsze wychodziło za jednym zamachem, zwykle w ciągu dnia.

Niewiążące Sugerowana cena detaliczna 289,99 euro wydaje się nieco wysoka (spójrz na Flexispot). Ale często są promocje z niższymi cenami (patrz Flexispot). Cena w wolnym handlu wynosi obecnie około 200 euro (patrz Amazon). A za tę cenę mogę absolutnie polecić Flexispot V9U.

FLEXISPOT Krzesło do fitnessu Krzesło rowerowe pod stołem Rower do ćwiczeń Rowerek do ćwiczeń na pedały Dom Rower do domu

Teraz cena może być wyższa. Cena od 24.05.2023 01:18

Zalety:

Solidne wykonanie Dostawa zmontowana Regulowana wysokość siedziska Bezpieczny stojak Regulowany opór Zmotywowany do używania

Niedogodności:

Hałas w tle Brak oparcia

Rozpakuj i zacznij

Rower stołowy Flexispot V9U jest dostarczany w ogromnym i ciężkim kartonie. Kiedy wbiłem się do mieszkania, nie musiałem robić wiele więcej. Wystarczy rozpakować, rozłożyć nóżki z kółkami i urządzenie jest już skonfigurowane. Musiałem tylko włożyć dwie baterie do minikomputera, który mierzy odległość i tym podobne.

W razie potrzeby pedały można złożyć. (Źródło obrazu: GIGA)

Wizualnie V9U jest dość zauważalny ze względu na otwór w środku. Przynajmniej zachęciło to moich gości do zadawania mi pytań. Do użytku przy biurku potrzebny jest model z regulacją wysokości. Właściwie już to miałem, ponieważ często pracuję na stojąco, aby dostać resztę z mojego krzesła przy biurku.

Bardzo stabilna konstrukcja

Flexispot V9U jest bardzo stabilny. (Źródło obrazu: GIGA)

Jestem przekonany do konstrukcji Flexispot V9U. Rozkładane nóżki z kółkami utrzymuj rower stołowy na miejscu. Gdy tylko na nim usiądziesz, koła blokują się i przestają się poruszać. Jeśli wstaniesz, możesz przetoczyć rower na miejsce. Wyświetlacz między nogami jest zawsze widoczny i pokazuje różne informacje. Na przykład dystans, spalone kalorie czy prędkość. Starałem się codziennie robić 20 km, ale ostatecznie jechałem na wyczucie. W ten sposób doszedłem do około 100 km tygodniowo. Brak połączenia z aplikacją lub coś podobnego.

Czasem pęka

Czasami pęka na Flexispot V9U. (Źródło obrazu: GIGA)

Ogólnie rzecz biorąc, Flexispot V9U działa dość cicho. Słychać tylko pośpiech napędu. Ale co jakiś czas pęka. Podejrzewam, że to siedzisko lub dętka, ale nie mogłem tego zidentyfikować. Jeśli słuchasz muzyki w pracy, prawie jej nie słyszysz. Ale jeśli pracujesz w biurze na planie otwartym, to hałas może denerwować twoich kolegów z pracy. Ponieważ pracuję bez muzyki, hałasy trochę mi przeszkadzały.

Siodło staje się niewygodne

Z czasem miękkie i szerokie siodło staje się niewygodne. (Źródło obrazu: GIGA)

Zasadniczo siodło jest ładne, duże i miękkie. Gdybym po prostu usiadł na nim bez ruchu, siodło byłoby w porządku. Ale podczas pedałowania siodło szybko staje się niewygodne. Znane jest to również z rowerów miejskich, które mają szerokie i miękkie siodełka. Sam jeżdżę na wąskich siodełkach szosowych i bardzo dobrze się z nimi dogaduję. Po około godzinie czuję się tutaj nieswojo. Ale wtedy zwykle robię już swoje codzienne 20 km. Więc nie jest tak źle. Ale nie możesz jeździć zbyt długo na siodle.

Czy warto kupić?

Ze swojej strony odpowiedziałbym na to gromkim „tak”. Szczególnie dla osób takich jak ja, które każdego dnia spędzają wiele godzin przy biurku, niezwykle ważne jest poruszanie się lub stanie pomiędzy. Ostatnio pomogła mi praca na stojąco i jazda na rowerze pozbyć się bólu pleców. Ale musisz też chcieć korzystać z roweru biurkowego. Jeśli po prostu przeszkadza, to jak wiele urządzeń fitness, w ogóle nie warto go kupować.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech