Zelda: Tears Of The Kingdom – poradnik King Gleeok Secret Boss

Zelda: Tears Of The Kingdom – poradnik King Gleeok Secret Boss

Tajny boss The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom King Gleeok to gigantyczne stworzenie, które można znaleźć w odosobnionej części mapy. Podczas gdy większość potworów Gleeok koncentruje się tylko na jednym elemencie, ten ma wszystkie trzy i użyje całej swojej mocy przeciwko tobie. Co zabawne, znaleźliśmy metodę serową, która powinna sprawić, że ta walka będzie dziecinnie prosta, gra słów zamierzona, o czym wkrótce się przekonasz. Oto nasz przewodnik, który pomoże ci pokonać tajnego bossa King Gleeok w Zelda: Tears of the Kingdom.

Lokalizacja firmy King Gleeok

Aby znaleźć tajnego bossa Zelda: Tears of the Kingdom King Gleeok, musisz dotrzeć do pływającej wyspy areny w południowo-zachodnim rogu mapy świata nieba. Właściwie jest znacznie powyżej Świątynia Błyskawicy. To nie lada wyczyn, ponieważ dostępnych jest bardzo niewiele opcji. Sugerujemy udanie się na archipelag North Gerudo Sky. Jest tam ogromna okrągła struktura, coś w rodzaju Gwiazdy Śmierci. Udaj się tam na różne sposoby. Następnie, będąc w środku, skorzystaj z Ascend, aby dostać się na szczyt konstrukcji. Możesz wypróbować niektóre Urządzenia Zonai i kombinowane ustrojstwa. Na przykład, możesz przyczepić jedną rakietę na raz do Hover Stone, idąc na południowy zachód.Lokalizacja firmy King Gleeok

Umiejętności Króla Gleoka

Gdy dotrzesz do tego obszaru, zobaczysz latającego wokół ogromnego Króla Gleeoka. Jak wspomniano wcześniej, ma trzy głowy, a każda z nich używa określonego elementu: Szoku, Ognia i Mrozu. Uważaj, ponieważ w momencie ataku rzuci wszystkie trzy promienie jednocześnie, prawdopodobnie zabijając Linka z powodu intensywnych obrażeń. Podobnie, jego inne oddechy żywiołów będą miały debuff lub niewielki efekt obszarowy, który nadal może cię trafić, jeśli jesteś zbyt blisko.

Jak serować King Gleeok

„Normalnym” sposobem walki z tym czymś jest użycie filarów do ochrony, a wszystko to przy celowaniu w powietrzu w celu oddania strzału. Zrobimy coś takiego, ale z pewnym zwrotem akcji. W każdym razie, gdy walka się rozpocznie, ustaw się tak, abyś był na północnej części wyspy. Zobaczysz małą formację skalną. To nie jest dokładnie filar, ale zablokuje promienie. Nazwiemy to naszą „bezpieczną strefą rocka”.Ta skała w większości zapewni ci bezpieczeństwo.Ta skała zapewni ci bezpieczeństwo przez większość czasu. Aby sprawdzić walkę z bossem Zelda: Tears of the Kingdom King Gleeok, potrzebujesz tylko:Kilku fanów ZonaiKilku Zonai SpringsPrzyzwoity łuk i dużo strzałOgnisty owoc, lodowy owoc , Splash Fruit lub Dazzle Fruit Jeśli myślisz, że możesz być nieprzygotowany, możesz też założyć odzież chroniącą przed zimnem. Od tego momentu sugerujemy upuszczenie jednego wentylatora. Upewnij się, że jest skierowany do góry, a następnie uderz go swoją bronią. Powinieneś teraz mieć łatwy sposób na uzyskanie prądu wiatru/prądu wstępującego. Szybuj w górę, celuj z łuku, przyczepiaj różne owoce i zacznij strzelać w głowy w oparciu o ich słabość (np. owoc). Gdy wszystkie trzy głowy zostaną ogłuszone, podbiegnij do bossa i zawyj swoją bronią do walki wręcz. Powinien się zregenerować i ponownie rzucić oddechy żywiołów, ale nie martw się. Możesz po prostu zmienić położenie za naszą „bezpieczną strefą skały” i w razie potrzeby umieścić kolejny wentylator. Powtarzaj ten sam proces, co poprzednio, aż spadnie do 40% HP.Skorzystaj z prądu wstępującego wentylatora i oddaj celny strzał.  Przełączaj się między owocami żywiołów, strzelając w słabość każdej głowy.Skorzystaj z prądu wstępującego wentylatora i oddaj celny strzał. Przełączaj się między owocami żywiołów, strzelając w słabość każdej głowy.

Król Gleeok faza 2

Przy 40% HP poleci wysoko w powietrze i prawdopodobnie nie będziesz w stanie dosięgnąć go za pomocą wentylatora. Co więcej, zacznie spamować ataki żywiołów, takie jak błyskawice i sople lodu, które spadną na twoją ostatnią lokalizację. Spowodują one utworzenie prądów wstępnych, na których możesz jeździć. Problem polega na tym, że pocisków jest za dużo, więc możesz zostać trafiony, nawet gdy próbujesz szybować w górę lub w bok. W tej części sugerujemy wykonanie następujących czynności: Gdy tylko odleci, zrzuć dwa Zonai Springs. Upewnij się, że stoją pionowo i połącz je ze sobą. Wskocz na jeden z nich, a następnie wykonaj atak z wyskoku, aby go aktywować. To znacznie zwiększy pionowość. Na szczycie skoku wyceluj z łuku, aby spowolnić czas, i ponownie zacznij strzelać w każdą głowę. Możesz nawet dołączyć inne materiały, takie jak te z wysokim atakiem lontowym lub bombowe kwiaty.Opuść dwie sprężyny i połącz je ze sobą.  Użyj ich, aby wykonać super odbicie, co pozwala uzyskać lepszy kąt podczas wykonywania celnego strzału.Opuść dwie sprężyny i połącz je ze sobą. Użyj ich, aby wykonać super odbicie, co pozwoli ci mieć lepszy kąt podczas wykonywania celnego strzału. I to wszystko, przy odrobinie szczęścia i cierpliwości, powinieneś być w stanie pokonać tajnego bossa Zelda: Tears of the Kingdom King Gleeok . Za tę mękę otrzymasz Wolę mędrca. Podobnie, możesz podnieść wiele materiałów Gleeok, w tym różne elementy. To tylko jeden tajny boss, którego znaleźliśmy podczas eksploracji, ale może być ich więcej. W każdym razie damy Ci znać. W grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom można poznać wiele mechanik i aspektów. Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwiedzić naszą centrum przewodników. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games