Ubisoft Forward 2023: godziny rozpoczęcia, jak oglądać i jakich gier się spodziewać

Ubisoft Forward 2023: godziny rozpoczęcia, jak oglądać i jakich gier się spodziewać

Jesteśmy teraz na samym końcu sezonu poza E3, a między prezentacjami niektórych największych nazwisk w branży, transmisjami na żywo z pełnowartościowych gier i planowaniem czegoś przez Devolver Digital, Ubisoft Forward powraca. To największy letni pokaz francuskiej firmy, coroczna seria zwiastunów i debiutów nowych gier, które informują fanów o tym, czego mogą się spodziewać w nadchodzących miesiącach. Jak zwykle, Ubisoft ma wiele gier w fazie rozwoju na PC, konsole i urządzenia mobilne urządzenia. Potwierdzono już, że niektóre z tych tytułów pojawią się później w 2023 roku, inne pojawią się w przyszłym roku, a wszyscy czekają, czy Skull and Bones dostanie kolejne opóźnienie. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie informacje dotyczące tego, kiedy można obejrzeć prezentację Ubisoft Forward i czego można się po niej spodziewać.

Kiedy Ubisoft Forward?

Ubisoft Forward zostanie wyemitowany 12. czerwca od tych godzin: 10:00 PT1:00 ET5:00 CET18:00 BST3:00:00 AET (13 czerwca)

Gdzie oglądać Ubisoft Forward

Podobnie jak inne pokazy, Ubisoft Forward będzie transmitowany na żywo przez kanały Ubisoft na YouTube i Twitch.

Czego można oczekiwać od Ubisoft Forward

Assassin’s Creed Mirage Jedną z największych gier Ubisoftu w 2023 roku jest Assassin’s Creed Mirage, której data premiery została potwierdzona 12 października. Ubisoft prawdopodobnie uruchomi swoją machinę marketingową dla tej gry, więc spodziewaj się trochę czasu poświęconego na powrót do podstaw Assassin’s Creed gra, gdy wrzuca pierwszy bieg. Po specjalnej transmisji na żywo w kwietniu nie będzie zaskoczeniem, gdy zobaczymy więcej szczegółów na temat kilku nadchodzących gier Ubisoft Division. Ubisoft ma wiele do wyboru dzięki temu IP, więc jest szansa, że ​​ujawnimy więcej szczegółów na temat nowej zawartości roku 5 dla The Division 2, The Division Resurgence na urządzenia mobilne i The Division: Heartland. Jeden z innych najlepszych Ubisoft- sprzedaż gier, Rainbow Six Siege, również regularnie pojawia się w transmisjach na żywo, więc istnieje duża szansa, że ​​strzelanka PvP ponownie znajdzie się w centrum uwagi. Podobne gry na żywo, takie jak For Honor i Rider’s Republic, również mogą się odwrócić, ponieważ oba tytuły mają własne społeczności, a Far Cry trzymał się mocnego harmonogramu wydań co dwa lata podstawowych gier z serii i spin-offów. Jeśli ta tradycja się utrzyma, to tutaj można ujawnić pierwsze spojrzenie na nowy spin-off Far Cry na 2024 rok. Ubisoft ma również kilka innych gier w fazie rozwoju i może w końcu pokazać, jak wygląda jego gra Star Wars przed plotkami wydanie z 2024 r. Jest też Avatar: Frontiers of Pandora i XDefiant, a jeśli chodzi o Gearheadów, więcej szczegółów na temat The Crew: Motorfest niedawno wyciekło. Inną bardzo oczekiwaną grą, którą można by się pochwalić, jest remake Splinter Cell i już wiemy, że gra Assassin’s Creed Nexus w rzeczywistości wirtualnej zostanie pokazana podczas wydarzenia.Skull and Bones może pojawić się na krótko, ponieważ jest mnóstwo materiałów filmowych gra, która została już wydana i Ubisoft nie ma nic do stracenia, przypominając światu, że wciąż istnieje. Wielkie gry, których prawdopodobnie nie zobaczymy na Ubisoft Forward, to często opóźniany remake Prince of Persia: The Sands of Time, Assassin’s Creed Hexe, Assassin’s Creed Red oraz Beyond Good and Evil 2, który wszedł do skarbców vaporware . Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games