Street Fighter 6 — wszystko, co wiemy o bijatyce firmy Capcom

Street Fighter 6 — wszystko, co wiemy o bijatyce firmy Capcom

Główne wpisy z serii Street Fighter nie pojawiają się zbyt często, ale w 2023 roku pojawi się nowy pretendent w postaci Street Fighter 6. Kultowa seria gier walki firmy Capcom będzie nie tylko imponująca wizualnie i mocna. nowy rozdział, ale także jego najbardziej przystępny. Zebraliśmy wszystko, co do tej pory wiemy o grze, w tym postacie, które przeszły cięcie, jak wstrząsa formułą Street Fighter i kiedy można się spodziewać zasznuruj swoje rękawice bojowe na cyfrową rozgrywkę.

Data wydania

Nie będziesz musiał długo czekać, ponieważ firma Capcom ogłosiła podczas The Game Awards 2022, że Street Fighter 6 zostanie wydany 2 czerwca 2023 r.

Platformy

Podczas gdy Street Fighter V był dostępny tylko na PC i PlayStation, Street Fighter 6 pojawi się również na konsolach Xbox. Oficjalnie będziesz mógł pobrać Street Fighter 6 na PC, PS5, PS4 i Xbox Series X|S.

Wymagania dotyczące komputera

Co to jest, Splatoon?MinimumSystem operacyjny: Windows 10Procesor: Intel Core i5-7500 lub AMD Ryzen 3 1200Pamięć: 8GBGPU: Nvidia GTX 1060 lub Radeon RX 580VRAM: 4GB +DirectX 12Miejsce: 25GBZalecanaSystem operacyjny: Windows 10 Procesor: Intel Core i7 8700 lub AMD Ryzen 5 3600 Pamięć: 16 GBGPU: Nvidia GTX 2070 | Radeon RX 5700XTVRAM: 6 GB + DirectX 12 Przestrzeń dyskowa: 25 GB

Lista

Powrót klasycznych myśliwcówPowrót klasycznych wojowników Ponieważ akcja gry Street Fighter 6 osadzona jest w przyszłości serii — po wydarzeniach ze Street Fighter III — możesz spodziewać się kilku znajomych twarzy, które przeżyły wydarzenia z tej gry, oraz wielu nowych twarzy. Ryu i Ken znów są w akcji, Guile ma bardziej siwy wygląd, a E. Honda wciąż stara się, aby Sumo stało się powszechnie znane. Nowe postacie w grze Street Fighter 6 to francuska supermodelka i judoka Manon, mistrz pijanej pięści Jamie i Kimberly, szybka artystka graffiti, która ma poważny cios. Możesz przeczytać pełną listę Street Fighter 6 ujawnioną do tej pory poniżej, z debiutującymi postaciami, których imiona są pogrubione.RyuKenChun-LiBlankaDhalsimE. HondaGuileDee JayJuriLukeJamieJPKimberlyManonMarisa

Sterownica

Jedną z dużych zmian w Street Fighter 6 jest bardziej zróżnicowany zestaw elementów sterujących, z którego gracze mogą wybierać. Jeśli jesteś pewny siebie i wolisz staromodne podejście, klasyczny schemat sterowania jest dla Ciebie i pozwoli Ci wykonać zaawansowane ruchy przy użyciu tradycyjnych danych wejściowych. Nowoczesny typ sterowania pozwala na łatwiejsze wprowadzanie danych, w których można wykonać specjalny ruch, łącząc specjalny przycisk ruchu z jednym wprowadzaniem kierunkowym, zasadniczo usprawniając cały proces. Jeszcze łatwiejszą opcją jest dynamiczny typ sterowania, wspomagany przez sztuczną inteligencję, który zapewnia że zawsze użyjesz najlepszego możliwego ruchu w zależności od pozycji na poziomie. Umożliwi ci to wykonywanie kombinacji jednym przyciskiem, zamykanie luk ze średniego dystansu i automatyczne pociski z dalekiego zasięgu. Haczyk polega na tym, że tryb kontroli dynamicznej jest dostępny tylko w grze lokalnej i działa jako sposób na umożliwienie każdemu grania w Street Fighter 6, niezależnie od poziomu umiejętności.

Tryby i multiplayer

Masz Street Fightera w moim Street FighterzeMasz Street Fightera w moim Street FighterW Street Fighter 6 będziesz mógł wykonywać wszystkie zwykłe czynności związane z bijatykami, a także nowe, ponieważ firma Capcom ma kilka interesujących pomysłów na stworzenie globalnej społeczności bijatyk. Fighting Ground zawiera tradycyjne tryby, takie jak zręcznościowe, sieciowe, lokalne i treningowe dojo, podczas gdy World Tour jest wielką atrakcją. To otwarty świat, w którym Twój niestandardowy awatar może odkrywać Metro City i uczyć się, jak zostać światowym wojownikiem, wchodząc w interakcje z Ryu, Chun-Li i Blanką.Battle Hub przypomina gigantyczną arkadę, w której będziesz wchodzić w interakcje z innymi graczami . Jeśli nie rzucasz wyzwania innym osobom w pokoju, możesz zorganizować zawody lub usiąść i obejrzeć przebieg turnieju. Ta przestrzeń może pomieścić do 100 osób, więc jest duża szansa, że ​​ktoś online będzie szukał przyjaznej walki.

Czy Street Fighter 6 będzie miał cofany kod sieciowy do gry online?

Jednym z największych postępów w bijatykach w ostatnich latach było wdrożenie wycofywania kodu sieciowego, systemu, który sprawia, że ​​bijatyki online sprawiają wrażenie, jakby rozgrywały się w tym samym pokoju, ponieważ nie ma prawie żadnego opóźnienia między wejściami. W przypadku Street Fighter 6 firma Capcom przebudowała od podstaw kod sieciowy przywracania i jak widać w ostatniej wersji beta, jest to ogromny krok naprzód w porównaniu z mocno krytykowanym przyjęciem tej technologii przez Street Fighter V.

Oficjalna okładka

Grafika pudełkowa Street Fighter 6Grafika pudełkowa Street Fighter 6 Oficjalna okładka gry Street Fighter 6 jest, podobnie jak gra, bardzo głośna wizualnie i przedstawia najbardziej godną uderzenia twarz Luke’a.

Rozgrywka

Gry Street Fighter powoli wprowadzały system wskaźników, który może wzmacniać ataki i otwierać nowe okna możliwości, a w Street Fighter 6 pojawi się zupełnie nowy układ napędowy do zabawy. Krótko mówiąc, jest to system pięciu specjalnych ruchów, obejmujący Drive Impact, Drive Parry, Drive Rush, Drive Reversal i Overdrive Art do opanowania. Po opanowaniu systemu napędowego możesz absorbować ataki, zamykać luki, kontratakować, gdy zostaniesz uwięziony w kącie, i odpierać wszelkie ciosy, w zależności od tego, z jaką częścią twojego miernika możesz pracować. Wskaźnik napędu ma sześć pasków do pracy, a wydasz jeden pasek na każde działanie Dysku. Wyczerpanie licznika wprowadzi cię w tryb wypalenia i narazi cię na ataki karne, dopóki twoja energia nie zostanie przywrócona. Nawet jeśli zablokujesz, nadal będziesz otrzymywać obrażenia od żetonów w tym stanie i będziesz chciał pozostać w ofensywie, ponieważ pomoże to szybciej uzupełnić wskaźnik jazdy.

Komentarz w grze

To, co musi być nowością w grach walki, Street Fighter 6 zawiera komentarze w czasie rzeczywistym od niektórych z największych nazwisk w społeczności gier walki. Jeremy „Vicious” Lopez i Tasty Steve to dwaj komentatorzy, którzy nagrali kwestie do gry Street Fighter 6, a dialog ma na celu dostarczenie łatwych do zrozumienia wyjaśnień dotyczących rozgrywki, tak aby nowicjusze mogli lepiej zrozumieć systemy gry .Ta funkcja będzie obsługiwała napisy w 13 językach dla większej dostępności, a Capcom twierdzi, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych w przyszłych aktualizacjach.

Szczegóły DLC/mikrotransakcji

Jak dotąd Capcom reklamuje przepustkę roczną, która odblokuje cztery postacie z DLC, gdy zostaną dodane do gry. Tę przepustkę sezonową można kupić osobno lub alternatywnie, będzie ona zawarta w wersji Deluxe i Ultimate Edition gry. Za walutę w grze gracze będą mogli kupować bilety na przejazdy, które można wykorzystać do zakupu kosmetyków, ponieważ Street Fighter 6 będzie miał różne alternatywne kostiumy, w które można zdobyć i przebrać ulubione postacie.

Szczegóły przedsprzedaży

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego możesz oczekiwać od każdej wersji gry, możesz sprawdzić podsumowanie przedsprzedaży GameSpot Street Fighter 6. Edycja standardowa na każdą platformę będzie kosztować 60 USD, a najwyższa edycja Ultimate za 105 USD obejmuje grę podstawową, DLC, bilety na przejazd, przepustkę na pierwszy rok i dodatkowe kostiumy. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games