Przewodnik po zadaniach Rya Elden Ring

Przewodnik po zadaniach Rya Elden Ring

Misja Elden Ring Rya to długa, mroczna wyprawa do pokręconych głębin Volcano Manor i jednego z półbogów Lands Between. Twoją nagrodą, oprócz sporej porcji wiedzy, jest talizman, który działa jak „trudny tryb”, zwiększając otrzymywane obrażenia. Podobnie jak w przypadku większości zadań w Elden Ring, ukończenie tego zajmuje dużo czasu i sporo cierpliwości.

Jak rozpocząć misję Ryi w Elden Ring: lokalizacja Ryi

Misja Ryi zaczyna się na wschód od Scenic Isle Site of Grace w Liurni. Jest w kamiennej altanie niedaleko znacznika teleskopu na mapie i prosi o pomoc w odzyskaniu skradzionego naszyjnika. Zgódź się pomóc jej szukać, a powie ci, gdzie szukać w niejasnych słowach.

Lokalizacja naszyjnika Elden Ring Rya

Dom, do którego powiedział, że złodziej się wycofał, również znajduje się w pobliżu. Jego Szałas z Krewetką, na północny zachód od początkowej lokalizacji Rya i na północ od Scenic Isle Grace. Złodziej siedzi przy ognisku i albo da ci naszyjnik za 1000 run, albo upuści go, gdy go zabijesz. Niezależnie od wyboru, zabierz go z powrotem do Ryi. Podziękuje i przekaże zaproszenie do Volcano Manor. To ostatni raz, kiedy ją zobaczysz.

Jak dostać się do Volcano Manor

Kolejna faza zadania Ryi ma miejsce w Volcano Manor, choć w zależności od trasy na płaskowyż Altus może ona osobiście cię tam odeskortować. Jeśli zjedziesz z Liurni Grand Lift of Dectus, Rya będzie czekać przy schodach za gigantycznymi golemami. Porozmawiaj z nią, a ona natychmiast przeniesie cię do posiadłości. Jeśli zamiast tego przebyłeś długą drogę przez tunele, wydaje się, że gra pominie tę część i sprawi, że udasz się do posiadłości albo korzystając z innego skrótu, albo udaj się tam na piechotę Drugi skrót znajduje się w podziemiach Akademii w Raya Lucaria, do którego można dostać się windą z kołem wodnym całkowicie w dół zamiast w górę. Tam zmierzysz się z szefem Abductor Virgins. Wciągnięcie do metalowego ciała przenosi cię do Komnaty Inkwizycji pod Volcano Manor. Nadal będziesz musiał zmierzyć się z Dziewicami Porywaczami (i tym razem wygrać), a ścieżka za nim wypluje Cię w Wiosce Pustelnika. Jeśli podróżujesz pieszo, skieruj się na północ przez Seethewater na płaskowyżu Altus, aż dotrzesz do Fort Laidd Miejsce Łaski. Skręć w lewo i jedź Torrentem przez lawę, ignorując Magma Wyrm. Torrent odniesie obrażenia, ale nie na tyle, by zniknęły, zanim dotrzesz na drugą stronę. Kontynuuj podążanie drogą obok gigantycznego niedźwiedzia, a dotrzesz do Wioski Pustelnika. Wioska jest denerwującym miejscem z rojami półludzi, wodza półludzi i Maggie, królowej półludzi. Łatwo się przytłoczyć, więc jeśli nie jesteś zainteresowany oczyszczeniem terenu, po prostu galopuj na drugi koniec. Obok zwłok czarownika znajduje się Site of Grace. Złap zaklęcie Comet Azur z ciała, odwróć się i podążaj za kamienną kolumną przez szczelinę.Maggie atakuje mocą i magią. Najlepiej jej unikać, jeśli chcesz po prostu szybko dotrzeć do posiadłości. Kontynuuj podążanie ścieżką w górę klifu, a następnie skręć w lewo, gdy trafisz na skrzyżowanie i przejdź przez most (skręt w prawo prowadzi do lochu). Dosiądź Spiritwind, zignoruj ​​bossa i wbiegnij do posiadłości. Porozmawiaj z Tanith, a następnie znajdź Ryę w salonie. Aby kontynuować zadanie, musisz zgodzić się na dołączenie do Tanith.

Jak kontynuować misję Ryi w Elden Ring

Wypełnij pierwsze dwie prośby Tanith i po każdej z nich porozmawiaj z Ryą. Za drugim razem Rya jest w swojej prawdziwej formie i wspomina okoliczności swojego urodzenia tak, jak je rozumie. Porozmawiaj z Tanith, a następnie szybko udaj się do posiadłości Site of Grace, aby ponownie załadować obszar. Porozmawiaj ponownie z Ryą, aby dowiedzieć się o dziwnych dźwiękach za ścianą. Porozmawiaj z Tanith, a następnie wyjdź z lobby i skręć w prawo. Uderz w ścianę, na której znajduje się krzywy portret piecyka, aby otworzyć ukrytą ścieżkę Volcano Manor. To zabierze Cię przez duże więzienie, a wyjdziesz do miasta słusznie zwanego Prison Town. Jest pełen wężowych wojowników, ale możesz przebiec obok nich w większości, jeśli się spieszysz. Po dotarciu do Miejsca Łaski w Sali Gości, możesz ponownie porozmawiać z Ryą w posiadłości, aby dowiedzieć się o jej cierpieniu psychicznym, choć nie jest jasne, czy jest to konieczne. Szybko wróć do Sali Gości, a następnie idź dalej. Dotrzesz do kościoła Temple of Eiglay i zmierzysz się z Godskin Noble. Po pokonaniu bossa odzyskaj Amnion węża z ołtarza, a następnie ponownie porozmawiaj z Ryą.

Rya odeszła

Przeładuj obszar, a zobaczysz, że Rya zniknęła. To ma się stać, więc porozmawiaj z Tanith. Da ci Tonik Zapomnienia i poprosi, byś pozwolił Ryi go wypić, jeśli prawda o jej pochodzeniu sprawia zbyt wiele bólu. Szybko wróć do Świątyni Eiglay i skorzystaj z windy, która zaczęła działać po śmierci Szlachetnego. Droga przed nami jest długa, ale liniowa. Gdy w końcu ponownie znajdziesz Ryę, masz trzy opcje.

Czy powinieneś dać Rya tonik w Elden Ring?

Rya wyjaśnia prawdę o swoich narodzinach i prosi o zabicie jej. Nie rób tego i odmów jej toniku. Pokonaj Rykarda, Lorda Bluźnierstwa, a następnie wróć do kryjówki Ryi. Porozmawiaj z nią ponownie i odmów jej podania eliksiru. Załaduj ponownie obszar, wróć do kryjówki, a znajdziesz notatkę wyjaśniającą, że została ona pozostawiona, aby odnaleźć swoją drogę w życiu i zdobyć talizman Biada Daedykaru, który zwiększa ilość otrzymywanych obrażeń.Jeśli dasz Rya Tonik, Tanith będzie zadowolony, ale wszyscy w końcu opuszczają dwór, a Rya zostaje sama. Gdy pokonasz Rykarda, ona również zniknie i zostawi talizman. Na koniec możesz ją zabić zgodnie z żądaniem. Podziękuje ci, przybierze swoją prawdziwą postać i upuści talizman. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games