Przewodnik po szczytach gór Elden Ring of the Giants

Przewodnik po szczytach gór Elden Ring of the Giants

Za Zakazanymi Ziemiami w Elden Ring, na całej północy, znajdują się Szczyty Gigantów. Pomimo nazwy, w Lands Between pozostało bardzo niewiele olbrzymów, a obszar ten jest częściej zamieszkiwany przez zwłoki i potwory. Jest tu wiele miejsc do sprawdzenia, niektóre są związane z twoim głównym zadaniem, a niektóre nie. Oto wszystkie miejsca, które warto odwiedzić na Szczytach Gigantów.

Zbadaj dokładnie ruiny Zamor

Będziesz chciał ostrożnie stąpać wokół wrogów w Ruinach Zamor. Po użyciu Wielkiego Wyciągu Rold i wejściu na Szczyty Gigantów, Ruiny Zamor będą pierwszym punktem orientacyjnym, jaki odkryjesz. Wokół rozrzucone są wspaniałe przedmioty, w tym Dzwon Górnika z Kowalskiego Kamienia 3. Oczywiście ten obszar ma również na celu zapoznanie cię z wrogami tutaj, który jest pełen wysokich wrogów, którzy są dość twardzi. Atakują szybko, a po okolicy jest mnóstwo rozrzuconych, więc będziesz chciał albo szybko się poruszać, albo spróbować się skradać.

Ścigaj się po ogromnym kamiennym moście

Masywny kamienny most prowadzi do pozostałych Szczytów Gigantów.Masywny kamienny most prowadzi do pozostałych Szczytów Gigantów. Po przejściu przez Ruiny Zamor znajdziesz ogromny kamienny chodnik, który jest bardzo chudy i prawie wygląda jak most między tobą a resztą obszaru. Po drugiej stronie mostu znajduje się golem z łukiem i strzałą. Nad tą przepaścią jest ograniczona osłona i istnieje możliwość, że strzały zrzucą cię z tej półki. Chociaż jest to lekki ból, najlepszym planem jest wskoczenie na Torrenta i pokonanie tej luki z maksymalną prędkością. Na moście w kierunku środkowej części znajduje się kilka przedmiotów, w tym kilka kamieni kowalskich, ale zbierz je ostrożnie.

Walcz z lodowym smokiem, jeśli chcesz

imagePo przekroczeniu mostu znajdziesz się w dolnej części kanionu, przez który przepływa rzeka. Jeśli udasz się na północny wschód, zobaczysz ogromne jezioro lodowe. Z tego obszaru możesz udać się na szczyt dwóch klifów, które wiszą nad kanionem. W centrum jeziora śnieg robi się naprawdę gęsty, co zmniejsza widoczność. Na tym obszarze toczy się walka z bossem Borealis the Freezing Fog. Za pokonanie go możesz zdobyć 100 000 run i smocze serce, ale ten boss jest całkowicie opcjonalny i może być trochę trudny, jeśli właśnie przybyłeś na Szczyty Gigantów. Na południowym krańcu jeziora znajduje się także Pierwszy Kościół Mariki, w którym znajduje się Święta Łza, która ulepszy twoje piersiówki.

Wejdź do Heretical Rise za pomocą niewidzialnego mostu

Niewidzialna ścieżka jest dość prosta do naśladowania, ale jeden błąd spowoduje śmierć.Niewidzialna ścieżka jest dość prosta do przejścia, ale jeden błąd spowoduje śmierć. Wieża Heretical Rise to kolejna magiczna wieża, która wymaga rozwiązania zagadki, aby dostać się do środka. Heretical Rise Tower znajduje się na południowym klifie, ale będziesz musiał przejść do północnego klifu, aby uzyskać dostęp do wieży. Naprzeciwko wieży po drugiej stronie klifu znajdują się pozostałości mostu, który przecinałby kanion. Stąd możesz przejść przez niewidzialny most, aby dotrzeć do wieży Heretical Rise. Trasa jest prosta przez około 90% odległości, zanim trzeba będzie wznieść się, okrężną ścieżką po lewej stronie. Prowadzi to na balkon, który prowadzi do wnętrza budynku. W bezpośrednim pomieszczeniu czeka kilku wrogów, więc uważaj na nich. Na szczycie wieży znajduje się Założycielski Deszcz Gwiazd, potężne zaklęcie.

Przeglądaj Zamek Sol i cierpi z rąk komandora Niall

Zamek Sol jest opcjonalny i zawiera przedmiot, który odblokowuje sekretny obszar mapy.Chociaż opcjonalny, Castle Sol zawiera przedmiot, który odblokowuje tajny obszar mapy. Jeśli udasz się do północnego klifu z zamarzniętego jeziora, w końcu znajdziesz swoją wojnę do Castle Sol, na północnym skraju Szczytów Gigantów . Poza zamkiem znajdziesz spacerowe mauzoleum w miejscu, w którym regularnie uderza piorun. Wewnątrz zamku znajdziesz prawdziwych twardych klientów, w tym kilka bestii tuż przy głównym wejściu. Ci dwaj wrogowie na szczęście nie odradzają się, więc po ich pokonaniu możesz bez obaw ponownie wejść do zamku. Wewnątrz kościoła, mniej więcej w połowie Castle Sol, znajduje się Eclipse Shotel, jedno z legendarnych uzbrojenie w Elden Ring. Ta broń powoduje efekt śmierci i jest dość potężna. Na szczycie Zamku Sol stoi dowódca Niall, który przywołuje dwa duchy rycerzy, aby walczyły u jego boku. Ta walka może być przytłaczająca, ponieważ dowódca Niall ma wiele ataków obszarowych, więc będziesz musiał unikać zbliżania się do niego, gdy wyprowadzasz jego ducha z walki. W obszarze za nim znajdziesz połowę sekretnego medalionu, który zapewnia dostęp do obszaru Ścieżka do Haligtree, który znajduje się na wschód od Szczytów Gigantów.

Cmentarz gigantów

Obszar ten jest wypełniony zwłokami gigantów, po których jest kilku wrogów.Ten obszar jest wypełniony zwłokami olbrzymów, po których jest kilku wrogów. Po wyruszeniu na południe od zamarzniętego jeziora, przejdziesz przez ogromny łańcuch do innego obszaru. Tutaj rozpościera się mnóstwo martwych olbrzymów. Stąd musisz udać się na południe, a następnie na zachód, aby dotrzeć do wymaganego obszaru, aby kontynuować historię, ale najpierw musisz sprawdzić kilka pomniejszych miejsc. Na zachodzie znajduje się Grobowiec Bohatera Zdobywcy Olbrzymów, jeden ze średnich lochów w otwartym świecie. Na południowym klifie znajduje się Kościół Odpoczynku. Tuż za tym kościołem dochodzi do inwazji NPC. Sama walka nie jest zbyt trudna, a najeźdźca upuszcza katanę z Rzeki Krwi, potężną broń z efektem statusu utraty krwi.

Walcz z gigantem i spal Erdtree

The Forge of the Giants to ważna część głównego zadania Elden Ring.Kuźnia Gigantów jest ważną częścią głównego zadania Pierścienia Eldenów. Ostatnim obszarem do sprawdzenia jest południowo-wschodni obszar Szczytów Gigantów. Tutaj znajdziesz walkę z bossem Ognisty Gigant, która stoi między tobą a rozwojem historii. Po ukończeniu tej walki nie ma nic więcej do sprawdzenia w tej okolicy, z wyjątkiem Kuźni Gigantów. Gdy dotrzesz na szczyt kuźni, okrąż krawędź, aby dotrzeć do ostatniego Miejsca Łaski w tym obszarze. Tutaj możesz porozmawiać z Meliną, aby posunąć naprzód fabułę i zostać przeniesionym do następnego obszaru gry. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games