Pokemon Go Landorus Therian Forme Raid Guide: najlepsze liczniki, słabości, godziny rajdów i więcej wskazówek

Pokemon Go Landorus Therian Forme Raid Guide: najlepsze liczniki, słabości, godziny rajdów i więcej wskazówek

Niantic ogłosiło pełną listę nalotów na Pokemon Go w kwietniu, a trenerzy spotkają się z ostateczną formą Therian legendarnego regionu Unova na początku 26 kwietnia. Landorus Therian Forme jest w drodze do Pokemon Go po raz kolejny, występując jako pięć- gwiezdny nalot 26 kwietnia – 312 maja. Po serii Tornadus Therian Forme jako główny raid – który odbył się od 15 marca do 20 marca – i Thundurus Therian Forme, który ma swoją turę 5-12 kwietnia. Czas Landorusa Theriana Forme jako pięciogwiazdkowego pokemona najazdowego został ogłoszony wraz z harmonogramem wydarzeń Pokemon Go w kwietniu 2022 r., który przebiega równolegle z wydarzeniem Season of Alola, wprowadzającym Pokemon Sun i Moon do gry. Landorus Therian Forme jest finałem z trzech Legendarne postacie Therian Forme z regionu Unova zamienią się w pięciogwiazdkową scenę rajdu, podążając za wspomnianym Tornadusem i Thundurusem. Jeśli wcześniej złapałeś Tornadusa i Thundurusa, równie dobrze możesz rzucić wyzwanie najazdowi Landorus, więc zapoznaj się z naszymi wskazówkami poniżej.Landorus Therian Forme kończy trylogię Therian pod koniec kwietnia.

Harmonogram nalotu na Landorus Therian Forme

Landorus Therian Forme wejdzie na pięciogwiazdkowy pierścień rajdowy od 26 kwietnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego, pozostając tam do godziny 20:00 3 maja. Niestety gra nie przestrzega żadnych ustalonych harmonogramów podczas najazdu – nie ma gwarancji, że Landorus będzie się ładował Siłownia do bitwy – ale gra stale mówi ci, kto jest w pobliżu, aby napadać, więc po prostu miej oko. Jest jednak jedna nadzieja dla tych, którzy potrzebują wyglądu Landorus Therian Forme: cotygodniowa godzina rajdu Pokemon Go w środowe wieczory. Wydarzenie Raid Hour, które odbędzie się 27 kwietnia – trwające od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego – będzie zawierało pokemona obfitości w prawie każdej sali gimnastycznej w grze. Jeśli chcesz mieć gwarantowany strzał w Landorus Therian Forme, zbierz znajomych i wyjdź po kolacji 27 kwietnia.

Landorus Therian Forma i liczniki

Landorus Therian Forme to pokemon typu latający i naziemny, duet, który brzmi tak, jakby powinien być paradoksem, ale zamiast tego zaowocował jednym groźnym wrogiem na pięciogwiazdkowy nalot. Ta dziwna kombinacja oznacza, że ​​jest słaba tylko w przypadku dwóch z 18 rodzajów ataków świata Pokemonów, co poważnie ogranicza twoje możliwości w czasie najazdu. Ataki typu lodowego i wodnego są jedynymi, które zadają dodatkowe obrażenia Landorusowi, czyli Cloyster , Lapras, Dewgong i Walrein są jedynymi czterema Pokemonami w grze, których podwójne pisanie musi być kryptonitem Landorusa. Na szczęście istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o typy Lodowe i Wodne osobno, więc rozważ zabranie na przejażdżkę również Vaporeona, Glaceona, Suicune, Kyogre lub Blastoise.

Rodzaje, których należy unikać

Landorus Therian Forme ma pięć głównych odporności: ataki typu Bug, Electric, Fighting, Ground i Poison będą miały zmniejszony wpływ na Pokemony z obfitości. Oznacza to, że Pokemony, takie jak Lucario, Machamp, Electrivire, Zekrom, Galvantula i Groudon, powinny zostać przestawione na bardziej lodowate lub wodniste skupienie. Jest jeszcze trochę czasu, zanim Landorus Therian Forme dołączy do pięciogwiazdkowego planu rajdów, więc przygotuj się do biorąc udział w aktualnym pięciogwiazdkowym nalocie Tapu Lele lub Mega Charizard Y Mega Raid, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games