MLB The Show 22 najlepsze sterowanie pitchingiem

MLB The Show 22 najlepsze sterowanie pitchingiem

W MLB The Show 22 różnica między miotaczem asa a kimś, kto rzuca klopsami, może sprowadzać się bardziej do kontroli rzucania niż do rzeczywistych umiejętności. Ze wszystkich różnych aspektów gry – odbijania, walki na boisku itp. – pitching ma najwięcej opcji, jeśli chodzi o sterowanie. To dobrze, ponieważ oznacza to, że każdy prawdopodobnie znajdzie swoje preferencje, ale proces robienia tego może być zniechęcający. W tym przewodniku opiszemy wiele różnych elementów sterujących miotaniem dla MLB The Show 22, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej niezawodnie pozwoli ci pozostawić pałkarzy patrzących na trzecie uderzenie.

MLB The Show 22 — Wyjaśnienie elementów sterujących pitchingiem

W MLB The Show 22 dostępnych jest pięć schematów sterowania miotaniem i podobnie jak sterowanie mrugnięciami w grze, obejmują one zarówno proste i arkadowe, jak i głębokie symulacje rzeczywistego miotania. Niektóre będą wydawać się dość nieporęczne dla nowicjuszy, więc postaraj się znaleźć ten, który jest odpowiedni dla Ciebie.MLB The Show 22 kontrolki pitchingu

Sprecyzować

Pinpoint pitching to najnowszy i, szczerze mówiąc, najbardziej kłopotliwy ze wszystkich schematów sterowania. Jest to schemat do wyboru, jeśli jesteś weteranem serii i jesteś gotowy na najgłębsze wrażenia z gry symulacyjnej. Ale to doświadczenie nie przychodzi łatwo. Jak we wszystkich schematach, celujesz na boisku lewym drążkiem, ale najtrudniejszą częścią jest opanowanie reszty procesu. Używając prawego drążka, będziesz śledzić na ekranie kształt w okręgu, który ma w uproszczony sposób odzwierciedlać ruch rzutu określonego tonu. Oznacza to, że każdy rodzaj tonu ma swój własny ruch rzutowy i skutecznie odnajduje czas i śledzenie tego schematu to zaangażowane doświadczenie, które wymaga wielu twoich umiejętności. Chociaż ma to być ulubieniec doświadczonych graczy, osobiście uważam, że jest nie do utrzymania i poleciłbym go tylko najbardziej elitarnym graczom.

Metr

Meter pitching wydaje się trochę staroświecki, ale myślę, że w dobry sposób. W trybie skoku miernika wybierasz skok, umieszczasz go, a następnie trzykrotnie naciskasz przycisk akcji – raz, aby uruchomić miernik mocy, raz, aby wybrać poziom mocy, gdy miernik się zapełnia, a następnie jeszcze raz, gdy kursor szybko wraca do miejsca, w którym jest zaczął, ostatecznie decydując o dokładności boiska. Jeśli to pomaga, pomyśl o tym jak o kopaniu w Madden. Lepszym, mniej zdyszanym miotaczom będzie łatwiej przybić zarówno moc, jak i celność, co sprawia, że ​​jest to bardzo użyteczny schemat, o ile twój miotacz jest dobrego kalibru. Oznacza to jednak, że mniej lub bardziej zmęczeni miotacze będą mieli trudniej.

Czysty analog

Czysto analogowy pitching można uznać za mieszankę pitchingu precyzyjnego i miarowego. Nadal używasz prawego drążka, aby w pewnym sensie śledzić swoje nakręcanie w podpowiedzi na ekranie, ale ten ruch jest wykonywany w prostszym ruchu pionowym, zależnym od dobrego wyczucia czasu, podobnie jak w mierniku. Jeśli namierzanie jest zbyt niechlujne, ale wolisz mieć coś bardziej dotykowego niż naciśnięcia przycisków, płynny ruch prawego drążka potrzebny w przypadku czystego analogu jest dobrym wyborem, chociaż nadal sugerowałbym trzymanie się miernika ze względu na jego znajomość.

Puls

Pulse to prawdopodobnie najgorsza opcja w tej grupie. Jest prosty, ale nie stanowi mocnego argumentu za tym, dlaczego jest w ogóle oferowany. Teoretycznie wysoki pułap umiejętności precyzyjnego rzucania oznacza, że ​​wielcy gracze w końcu go wybiorą. Ale puls jest po prostu nieporęczny bez żadnych korzyści. Po zauważeniu skoku musisz nacisnąć przycisk akcji, gdy szybko pulsujący okrąg będzie miał najmniejszy rozmiar. Im jest mniejszy, tym dokładniejszy będzie skok, ale nawet w przypadku elitarnych miotaczy koło pulsuje w takim Oceń, że to prawie śmieszne. Pulse pitching to niewiele więcej niż zabawa w karnawał i należy go zignorować.

Klasyczny

Podobnie jak klasyczne sterowanie mrugnięciami, klasyczne rzucanie to podstawa, prosta opcja dla nowych graczy lub tych, którzy nie szukają niczego, nawet umiarkowanie skomplikowanego. W przypadku klasycznego pitchingu wybierasz boisko, jego lokalizację i dostarczasz. Jest łatwy i przyjemny, i jest świetnym wyborem, jeśli nie chcesz się martwić o wszystkie inne mini-gry i podpowiedzi na ekranie oferowane przez różne inne schematy sterowania rzucaniem. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games