Lista kompilacji NBA 2K23 — najlepsze kompilacje dla MyPlayera

Lista kompilacji NBA 2K23 — najlepsze kompilacje dla MyPlayera

NBA 2K23 daje graczom wiele opcji, jeśli chodzi o tworzenie postaci w trybie MyCareer, ale liczba wyborów może być przytłaczająca dla tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć. Jeśli chcesz stworzyć jak najlepszy MyPlayer, mamy kilka wskazówek. Oto niektóre z najlepszych buildów MyPlayer dla każdej pozycji w nowej generacji NBA 2K23.

Najlepsza kompilacja PG – Kreator ujęć gry

Playmaking Shot Creator to jeden z najlepszych buildów PG. Ten build Point Guard pozwoli Twojemu zawodnikowi być skutecznym zarówno na linii trzech punktów, jak i poza nią. Zapewnia łącznie 69 punktów odznakiprzy czym większość z nich zajmuje się rozgrywką i strzelaniem do Hall of Fame Ankle Breaker, Dimer i Gold Unpluckable, obok innych, takich jak Gold Limitless Range, Catch & Shoot oraz Deadeye. Jednak w Wykończeniu jest wystarczająco dużo punktów, aby odblokować ważne odznaki, w tym Hall of Fame Pogromca Olbrzymów, Gold Posterizer i Gold Limitless TakeoffWysokość i długość pomagają w obronie na przełącznikach, a także mogą odblokować niektóre animacje. Jeśli chcesz, możesz obniżyć wysokość, aby uzyskać trochę prędkości, kosztem wykończenia wnętrza. W obecnej sytuacji poświęcamy trochę przyspieszenia, szybkości z piłką i wielu statystyk dotyczących odbicia. Oto szczegóły:

Ustawienia ciała

Wzrost: 6’8” Waga: 190lbs Rozpiętość skrzydeł: 6’10” Kształt ciała: Twoje preferencje

Przejęcia

Pierwotne przejęcie: nieograniczony zasięg Drugorzędne przejęcie: precyzja podciągania

Statystyki budowy

Atrybuty i statystyki dla kreatora rozgrywania ujęćAtrybuty i statystyki dla kreatora rozgrywania ujęćWykończeniowy:Strzał z bliska: 60Layup po jeździe: 80Wsad po jeździe: 93Wsad na stojąco: 49Kontrola słupka: 25Strzelanie:Strzał ze średniej odległości: 80 Strzał z trzech punktów: 92 Rzut wolny: 71Rozgrywka:Dokładność podania: 86 Uchwyt kulowy: 89 Prędkość z kulką: 80Obrona/Zbiórka:Obrona wewnętrzna: 48Obrona obwodowa: 76Kradzież: 78Blok: 25Zbicie w ofensywie: 25Zbicie w obronie: 31Fizyka:Prędkość: 85Przyspieszenie: 80Siła: 30Pion: 75Wytrzymałość: 85

Najlepsza konstrukcja SG — kreator strzałów od środka

Celuj w kreatora strzałów od wewnątrz podczas budowania SG.Celuj w kreatora strzałów od wewnątrz podczas budowania SG. Ta konfiguracja Shooting Guard pozwala graczom dominować zarówno poza łukiem, jak i za każdym razem, gdy nabierają rozpędu w kierunku kosza. Jest podobny do powyższej wersji PG, ale z więcej statystyk dotyczących szybkości i wykończenia wnętrza za każdym razem, gdy znajdziesz się pod koszem. Ta konfiguracja nie przyniesie żadnych zbiórek, ale prawie wszystkie odznaki strzeleckie mają status Galerii sław z kilkoma kluczowymi opcjami w Wykończeniu, takimi jak Giant Slayer, Pro Touch i Nieograniczony start.

Ustawienia ciała

Wzrost: 6’7” Waga: 200 funtów Rozpiętość skrzydeł: 6’10” Kształt ciała: Twoje preferencje

Przejęcia

Podstawowe przejęcie: nieograniczony zasięgDodatkowe przejęcie: ruchy kończące

Statystyki budowy

Atrybuty i statystyki dla najlepszego buildu Kreatora strzałów od wewnątrzAtrybuty i statystyki dla najlepszego buildu Kreatora strzałów od wewnątrzWykończeniowy:Strzał z bliska: 56Layup z jazdy: 76Drz z wsadu: 86Wsad z pozycji stojącej: 87Kontrola słupka: 25Strzelanie:Strzał ze średniej odległości: 78 Strzał z trzech punktów: 92 Rzut wolny: 68Rozgrywka:Dokładność podania: 80 Uchwyt kulowy: 90 Prędkość z kulką: 84Obrona/Zbiórka:Obrona wewnętrzna: 25Obrona obwodowa: 70Kradzież: 71Blok: 25Zbicie w ofensywie: 25Zbicie w obronie: 26Fizyka:Prędkość: 87Przyspieszenie: 81Siła: 25Pionowo: 75Wytrzymałość: 85

Najlepsza konstrukcja SF — skrzydło 3 i D

Skrzydło 3&D jest mocne po obu stronach kortu.Skrzydło 3 i D jest mocne po obu stronach boiska. Ten mały napastnik odchodzi od archetypu na lewą stronę i skupia się bardziej na obronie niż jakakolwiek inna kategoria statystyk. Skrzydła 3 i D mogą wyłączyć przeciwników, którzy skupiają się wyłącznie na ataku, a jednocześnie są w stanie skutecznie strzelać przez skoczków typu spot-up. Kluczowe plakietki dla tej kompilacji obejmują Menace, Challenger oraz Catch & Shoot.Słabą stroną jest tu brak szybkości z piłką, więc nie próbujcie jej bawić się w ręce. Skoncentruj się na ruchu poza piłką, aby uzyskać solidne strzały punktowe, jednocześnie korzystając z obrony blokowania, aby wyłączyć strzelców skrzydłowych drużyny przeciwnej.

Ustawienia ciała

Wzrost: 6’8” Waga: 220 funtów Rozpiętość skrzydeł: 7’1” Kształt ciała: Twoje preferencje

Przejęcia

Pierwotne przejęcie: ekstremalne zaciski Drugorzędne przejęcie: dokładna precyzja

Statystyki budowy

Atrybuty i statystyki dla wersji 3 i D WingAtrybuty i statystyki dla wersji 3 i D WingWykończeniowy:Strzał z bliskiej odległości: 53Layup z jazdy: 73Wskaz z jazdy: 86Wsad z pozycji stojącej: 50Kontrola słupka: 25Strzelanie:Strzał ze średniej odległości: 71 Strzał z trzech punktów: 83 Rzut wolny: 61Rozgrywka:Dokładność podania: 70 Rękojeść kulowa: 36 Prędkość z kulką: 33Obrona/Zbiórka:Obrona wewnętrzna: 91Obrona obwodowa: 90Kradzież: 90Blok: 86Odbicie w obronie: 93Odbicie w obronie: 94Fizyka:Prędkość: 83Przyspieszenie: 77Siła: 85Pion: 90Wytrzymałość: 91

Najlepsza konstrukcja PF – malowanie bestii

Kolorowe bestie doskonale sprawdzają się w wewnętrznej punktacji i obronie.Pomalowane bestie doskonale sprawdzają się w wewnętrznej punktacji i obronie.Konstrukcja „Pomalowane bestie do przodu” uczyni twoją postać ekspertem, jeśli chodzi o obrona, zbiórki i punktacja wewnętrzna. Staraj się uciszać przeciwników w kluczu w obronie, a następnie dominuj w ataku w ataku. The Odznaki „Wstań, Ścigacz odbicia”, Kij Pogo i Odznaki Kotwicy to podstawa w tej konfiguracji.Główną słabością tej konfiguracji jest strzelanie, więc nie próbuj nawet strzelać ze średniej lub dużej odległości. Jak sama nazwa wskazuje, będziesz żył w farbie na obu końcach podłogi.

Ustawienia ciała

Wzrost: 6’11” Waga: 248lbs Rozpiętość skrzydeł: 7’7” Kształt ciała: Twoje preferencje

Przejęcia

Pierwotne przejęcie: zastraszanie farbą Drugie przejęcie: patrz w przyszłość

Statystyki budowy

Atrybuty i statystyki kompilacji Paint BeastAtrybuty i statystyki kompilacji Paint BeastWykończeniowy:Strzał z bliskiej odległości: 74Layup z jazdy: 85Wskaz z jazdy: 93Wsad z pozycji stojącej: 90Kontrola słupka: 40Strzelanie:Strzał ze średniej odległości: 35 Strzał z trzech punktów: 25 Rzut wolny: 41Rozgrywka:Dokładność podania: 70 Rękojeść kulowa: 70 Prędkość z kulką: 59Obrona/Zbiórka:Obrona wewnętrzna: 90Obrona obwodowa: 72Kradzież: 75Blok: 99Odbicie w obronie: 85Odbicie w obronie: 99Fizyka:Prędkość: 73Przyspieszenie: 65Siła: 80Pion: 80Wytrzymałość: 86

Najlepsza konstrukcja C — 2-drożny strzelec w łuku

Ten build C skupia się na obronie i strzelaniu na średnim/bliskim dystansie.Ta konfiguracja C koncentruje się na obronie i strzelaniu na średnim/bliskim dystansie. Ta kompilacja Center daje graczowi możliwość zdobywania punktów z dowolnego miejsca wewnątrz linii trzypunktowej z opcją wyjścia poza łuk w niektórych sytuacjach. Głównymi atutami są tutaj Wykończenie w średnim/bliskim zasięgu, odbicie i ochrona obręczy. Kluczowe odznaki, do których należy się udać, to Rise Up, Aerial Wizard, Green Machine i Post Lockdown.Słabe strony są tutaj te same, które nękają wszystkich dużych mężczyzn – obsługa piłki i szybkość. Postaraj się skoncentrować na wypatrzonych skoczkach lub wycofanych w ataku i maluj ochronę w obronie.

Ustawienia ciała

Wzrost: 7’0” Waga: 251 funtów Rozpiętość skrzydeł: 7’10” Kształt ciała: Twoje preferencje

Przejęcia

Pierwotne przejęcie: spot-up PrecisionPrzejęcie drugorzędne: zobacz przyszłość

Statystyki budowy

Atrybuty i statystyki dla konfiguracji dwukierunkowego strzelca w łukuAtrybuty i statystyki dla konfiguracji dwukierunkowego strzelca w łukuWykończeniowy:Strzał z bliskiej odległości: 73Layup z jazdy: 71Wskaz z jazdy: 85Wsad z pozycji stojącej: 93Kontrola słupka: 39Strzelanie:Strzał ze średniej odległości: 80 Strzał z trzech punktów: 79 Rzut wolny: 55Rozgrywka:Dokładność podania: 71 Uchwyt kulowy: 53 Prędkość z kulką: 26Obrona/Zbiórka:Obrona wewnętrzna: 88Obrona obwodowa: 85Kradzież: 70Blok: 88Odbicie w obronie: 85Odbicie w obronie: 90Fizyka:Szybkość: 70Przyspieszenie: 61Siła: 85Pionowa: 83Wytrzymałość: 87Chociaż to prawda, że ​​są to jedne z najlepszych buildów na każdą pozycję w NBA 2K23, nie bój się zmieniać rozkładu statystyk tu i tam, aby lepiej pasowały do ​​Twojego stylu gry. Nie ma niezawodnego sposobu na grę, więc wypróbuj kompilacje z funkcją podglądu w kreatorze postaci MyCareer, zanim je zamkniesz. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games