Lego Star Wars: The Skywalker Saga Wskazówki dla początkujących

Lego Star Wars: The Skywalker Saga Wskazówki dla początkujących

Podobnie jak wszystkie gry Lego, Lego Star Wars: The Skywalker Saga jest pełen zawartości do odblokowania, Easter Eggów i głupich gagów, ale zobaczenie tego wszystkiego zajmie dużo czasu i energii — chyba że zwrócisz uwagę na nasze wskazówki dla początkujących , który pomoże Ci w walce z cegłami i eksploracją w jedności z mocą. Oto najlepsze wskazówki, które polecamy podczas podróży przez Sagę Skywalker.

Trzymaj się celu

Cheat Codes i gra z przyjacielem z pewnością pomogą ci w odblokowaniu ponad 380 postaci i zobaczeniu wszystkich magicznych momentów z Gwiezdnych Wojen, ale nie trać wzroku w trybie fabularnym, dopóki nie zobaczysz go do samego końca. Skywalker Saga zawiera wszelkiego rodzaju różne obszary i sytuacje, które są dostępne tylko dla określonych postaci i/lub typów postaci. Przełączanie się między postaciami jest dość łatwe, zwłaszcza gdy twój refleks Jedi przyzwyczai się do poruszania się po holocronie, ale prawdziwa gra zaczyna się po zebraniu zespołu z różnymi bohaterami i złoczyńcami. może odblokować przeróżne pisanki, co powinno być nie lada gratką dla fanów dobrze obeznanych z uniwersum. Istnieją również drzwi, ścieżki i przedmioty, do których można uzyskać dostęp tylko za pomocą odblokowanych postaci, z których wiele można uzyskać, po prostu wykonując wszystkie dziewięć odcinków historii.Szturmowcy i inni źli chłopcy nie zaatakują cię, jeśli jesteś po ich stronie. Postacie można również odblokować za pomocą innych środków, takich jak zakupy w grze, płatne DLC i odkrywanie plotek poprzez rozmowę z NPC, ale kończąc standardową historię każdego filmu W tym trybie otrzymasz śmieszną liczbę postaci. Następnie możesz zacząć od nowa w trybie Free Play ze wszystkimi ciężko zarobionymi odblokowaniami. Możesz zatrzymać całą grę fabularną pomiędzy odcinkami, co może być kuszące, ale często trafisz na ceglane (heh) ściany, których nie da się przejść bez zablokowanej postaci zbyt długo. Trzymaj się celu i dokończ całą fabuła. Warto i znacznie ułatwi wykonywanie zadań po zakończeniu gry.

Eksploracja jest łatwiejsza bez zagrożenia wyższego terenu

Wszechświat Gwiezdnych Wojen jest całkiem dobrze odtworzony w najnowszej formie LEGO, ale obejmuje to również klify, gigantyczne wzgórza i mnóstwo innych wysokich terenów, które wystarczają, aby zdenerwować Anakina Skywalkera. Przed rozpoczęciem sprawdź ustawienia dostępności gry ( lub w dowolnym momencie poprzez zatrzymanie gry) i zaznacz pole Fall Recovery. Teraz, zamiast padać i ponosić karę Stud, zostaniesz teleportowany do ostatniej bezpiecznej lokalizacji bez utraty cennych łupów. Skoro już tam jesteś, sugerowałbym również włączenie napisów, chyba że wolisz podejście retro, które jest zawsze możliwe w trybie Mumble w grze.

Skoncentruj się na jak najszybszym zdobyciu tych ulepszeń

Saga Skywalker zawiera dość solidny system ulepszeń, który obejmuje zarówno ogólne, jak i specyficzne dla klasy atrybuty i umiejętności. Chociaż najnowsza wycieczka Lego Star Wars nie jest niesamowicie trudna, może być o wiele przyjemniejszą grą z odpowiednimi ulepszeniami. Zalecamy jak najszybsze odblokowanie następujących ulepszeń:Przyciągaj ćwieki można uaktualnić więcej niż raz i zdecydowanie powinieneś to robić tak często, jak to możliwe. Ulepszenie zamienia Twoje figurki LEGO w potężny magnetyczny plastik, który wciąga klocki bez konieczności ich fizycznego dotykania. Dzięki temu będziesz bogaty, a jednocześnie zaoszczędzisz mnóstwo czasu, zwłaszcza jeśli zignorujesz poprzednią wskazówkę i spadniesz na śmierć. Ta umiejętność często przyciągnie wszystkie monety utracone w wyniku śmiertelnego upadku lub innego makabrycznego losu.Czy droidy śnią o elektrycznych tauntaunach?Czy droidy śnią o elektrycznych tauntaunach?Ekspert terminalu bohaterów/złoczyńców trzeba odblokować dwa razy, raz dla każdej frakcji moralnej, ale zdecydowanie warto. Na każdym poziomie są terminale, a dzięki tym ulepszeniom odblokujesz Studs po każdym udanym włamaniu. Lub możesz je całkowicie pominąć, jeśli masz takie preferencje. Tak czy inaczej, zarabiasz pieniądze lub oszczędzasz czas.Licznik gotówki daje dodatkowe ćwieki za udane kontry w walce, co może sprawić, że walki będą bardziej przemyślane i strategiczne, dodając jeszcze więcej zachęty do skupienia się na grze, która nie jest niesamowicie trudna. Moim zdaniem poprawia to walkę, a jednocześnie daje dodatkowe pieniądze.Wykrywacz kolekcjonowania podkreśla ważne odbiory za pomocą markera na ekranie. W The Skywalker Saga jest nieskończona ilość rzeczy do odkrycia i zebrania; nie czekaj do samego końca gry, aby sobie to ułatwić. Zdolność można wyłączyć z menu ulepszeń, gdy nie używasz jej aktywnie, co jest pomocne, ponieważ ekran może być dość zajęty, zwłaszcza po kilkukrotnym podniesieniu poziomu umiejętności.

Odblokuj mnożniki Stud za pomocą kart danych

W menu Dodatki schowane są mnożniki Stud, które można odblokować, znajdując karty danych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Istnieje kilka różnych mnożników studów do odblokowania i wszystkie mogą się nakładać.To opłacalne i ekscytujące niszczenie gigantycznej faszystowskiej broni.To opłacalne i ekscytujące niszczenie gigantycznych faszystowskich broni. Odblokowanie mnożników x2, x4, x6, x8 i x10 zwiększy wartość każdej zebranej monety. Może to szybko zsumować się z bardziej chaotycznymi poziomami gry, takimi jak bitwa z Gwiazdą Śmierci, gdzie wydaje się, że istnieje nieskończona liczba rzeczy do wysadzenia. Wyniki są jeszcze bardziej dochodowe w połączeniu z następną wskazówką.

Niszczyć rzeczy

Nie ma nic, co możesz złamać, co by ci nie pomogło. Zniszcz wszystko, co możesz, aby otrzymać jeszcze więcej ćwieków. Czasami odkryjesz nawet sekrety, takie jak przydatne przedmioty lub broń, które można zbudować, aby pomóc ci w walce z wrogami i przeszkodami. Nie musisz wszystkiego psuć, ale nie ma też powodu, aby tego nie robić. Wyniki są jeszcze bardziej zdumiewające, gdy połączysz ciągłe niszczenie z mnożnikami Stud i ulepszeniem Stud Attract.

Wpadnij i wyjdź, gdy złapiesz to, czego potrzebujesz

Lego Star Wars: The Skywalker Saga stale zapisuje twoją grę, również w przypadku zdobycia nowych przedmiotów kolekcjonerskich. Nie ma powodu, aby kończyć poziomy po zdobyciu tego, po co przyszedłeś, chyba że naprawdę chcesz, ale nie jest tak, że brakuje treści do odkrycia. Wskocz z powrotem do holocronu, aby zmienić poziomy, a nawet odcinki całkowicie, za każdym razem, gdy zbierzesz skarb, po który przyszedłeś. Saga Skywalker jest pełna elementów do odblokowania, więc fajnie, że gra nie zmusza cię do niepotrzebnego uzupełniania treści fabularnych raz za razem. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games