Jak uruchomić Diablo 4 Rzeźnia Zir Dungeon i odblokować wszystkie nagrody

Jak uruchomić Diablo 4 Rzeźnia Zir Dungeon i odblokować wszystkie nagrody

Diablo 4 wprowadziło nowy loch końcowy, Rzeźnia Ziru, przeznaczony dla graczy, którzy opanowali resztę gry. Ten nowy loch jest niewiarygodnie trudny, a jego pierwszy poziom odpowiada trudności Lochowi Koszmaru 100 poziomu, w którym wrogowie mają poziom 154. Ten loch nagradza pewnym łupem, ale główną nagrodą jest nowy glif, który drastycznie zwiększa zadawane przez ciebie obrażenia. Oto, jak uzyskać dostęp do Rzeźni Zir, jak to działa i ile zarabiasz za jej ukończenie.

Jak uzyskać dostęp do lochu Rzeźni Zir

Pieczęcie Wykute w Krwi kosztują dużą ilość Proszku Pieczęci. Dostęp do lochów Rzeźni Zir można uzyskać po stworzeniu Pieczęci Wykutej w Krwi, która kosztuje 800 Proszku Pieczęci na poziomie 1 i wzrasta od tego momentu. Aby go wytworzyć, będziesz potrzebować przepisu na pieczęć Krwi, który ma pewne wymagania dotyczące odblokowania. Aby odblokować przepis, musisz ukończyć Podróż sezonowa, co będzie wymagało dotarcia do siódmej sekcji i wykonania co najmniej siedmiu z dziewięciu celów. Powodem tego jest to, że Rzeźnia Ziru jest trudną aktywnością, zaczynającą się na tym samym poziomie trudności co Loch Koszmarów 100 poziomu, więc będziesz musiał mieć maksymalne Glify i prawie doskonały sprzęt. Istnieje sposób, aby obejść ten problem wymaganie, ale wymaga znalezienia kogoś, kto ma dostęp do Rzeźni Zir. Za każdym razem, gdy po raz pierwszy ukończysz poziom Rzeźni Zir, otrzymasz przepis na wytworzenie następnego poziomu. Jeśli dołączysz do drużyny z kimś, kto ma pieczęć Bloodforged i ukończysz z nią loch, odblokujesz przepis na następny poziom. Oznacza to, że możesz ominąć wymagania dotyczące podróży sezonowej, chociaż będziesz mógł ukończyć jedynie poziom 2 i wyższy.

Jak działa Rzeźnia Zir

Gdy stworzysz Pieczęć Kutej Krwi i użyjesz jej, odblokuje się Loch Koszmaru. Pojawisz się w losowym układzie lochów, ale cel jest za każdym razem ten sam: zabij mnóstwo wrogów, aby odrodzić się u bossów zwanych Strażnikami. Strażnicy to trzej Poszukiwacze Krwi, będący elitami będącymi wampirzymi wersjami pięciu grywalnych klas. Zarówno cel początkowy, jak i bossowie muszą zostać ukończeni w ciągu 10 minut. Istnieje 25 poziomów Rzeźni Zir, a każdy poziom drastycznie zwiększa zarówno obrażenia, jak i zdrowie wrogów. Te lochy mają kilka innych różnic od innych Lochów Koszmaru. Nie mają losowych atrybutów na pierwszych kilku poziomach, jak Wrogowie Avengera. Nie mają też przeklętych kapliczek, więc każdą świątynię można zdobyć bez obawy o rozpoczęcie wydarzenia. Wrogowie również nie pozostawiają łupów, z wyjątkiem końcowych bossów, którzy zazwyczaj upuszczają kilka legendarnych przedmiotów na poziomie mocy 925. Największą przeszkodą jest to, że śmierć jest natychmiastową porażką, niezależnie od tego, ile osób jest w twojej drużynie. Niezależnie od tego, czy robisz to solo, czy w grupie, jeśli jedna osoba zginie, jest to automatyczna porażka, przez co obrona jest równie ważna jak obrażenia. Jeśli ci się nie uda, nie odzyskasz Pieczęci Krwi. Biorąc pod uwagę wysoki koszt Sigil Dust, nie powinieneś lekceważyć tego lochu.

Nagrody Rzeźni Zir w Diablo 4

Glif Łez Krwi oferuje ogromną ilość dodatkowych obrażeń.Glif Łzy Krwi oferuje ogromną ilość dodatkowych obrażeń. Chociaż zdobędziesz kilka łupów, głównymi nagrodami Rzeźni Zir są nowe glify i PD glifów. Nowy Glif, Łzy Krwi, daje o 2% więcej obrażeń za każde 5 podstawowych statystyk zakupionych w jego zasięgu, a także 50% premię do rzadkich węzłów w zasięgu. Biorąc pod uwagę, że każdy zwykły węzeł na Planszy Paragon daje 5 określonej statystyki, więc każdy węzeł w zasięgu zwiększa twoje obrażenia o 2%. Glif ten można wyrównać do poziomu 25, dodając dodatkowe 0,1% obrażeń na każde 5 podstawowych statystyk na każdym poziomie. Ten glif wymaga znacznie więcej PD niż inne glify, ale Rzeźnia Zir zapewnia ogromną ilość punktów. Ukończenie biegu na poziomie 1 nagradzane jest 1000 PD glifów, a każdy wyższy poziom zapewnia dodatkowe 100 PD. Oznacza to, że najlepszym sposobem na zwiększenie swoich statystyk i przygotowanie się do następnego poziomu Rzeźni Zir poprzez wyrównanie Glifu. Rzeźnia Zir jest dostępna przez sześć tygodni w Diablo 4 i zakończy się 16 stycznia, kiedy zakończy się Sezon 2. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games