Jak odblokować pistolet maszynowy UGR w CoD: Warzone i Black Ops Zimna wojna?

Jak odblokować pistolet maszynowy UGR w CoD: Warzone i Black Ops Zimna wojna?

Treyarch nadal wspiera Call of Duty: Black Ops Cold War 2020 z zawartością roku 2, a wraz z aktualizacją z 6 maja pojawił się nowy pistolet maszynowy. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pistoletu maszynowym UGR i jak go odblokować.

Jak odblokować UGR

UGR jest w pełni automatycznym pistoletem maszynowym, który Treyarch opisuje jako „mocne narzędzie krótkiego zasięgu lub precyzyjne narzędzie średniego zasięgu”, które strzela stalowymi strzałkami 5,56 mm z umiarkowaną prędkością pocisku. Istnieje kilka różnych sposobów na odblokowanie najnowszej broni Black Ops Cold War za darmo, w zależności od preferencji trybu gry. Można go również kupić w pakiecie kosmetycznym.

Wyzwanie MP z czasów zimnej wojny w Black Ops

Wyzwanie odblokowania MP dla UGRWyzwanie: Używając pistoletu maszynowego, zabij wroga ujawnionego przez samolot szpiegowski, bezzałogowy statek powietrzny lub mikrofon polowy w 15 różnych ukończonych meczach. Jest to łatwe wyzwanie dla gry wieloosobowej, zwłaszcza że wystarczy zabić jednego ujawnionego wroga na mecz, ale musisz upewnij się, że kończysz każdy mecz. Nie zrobisz postępów w wyzwaniu, jeśli wcześniej opuścisz mecz. Playlisty Nuketown 24/7 lub Face Off 6v6 będą prawdopodobnie najszybszym sposobem na ukończenie tego wyzwania, ponieważ mecze na tych małych mapach są zwykle krótkie.

Wyzwanie zombie

Zombie odblokowują wyzwanie dla UGRZombie odblokowują wyzwanie dla UGRWyzwanie: Wyeliminuj 1000 wrogów, używając epickiej jakości lub lepszego pistoletu maszynowego. Zwykle wyzwania związane z odblokowaniem broni mogą być nieco trudniejsze w trybie Zombie, ale wyzwanie odblokowania UGR jest dość łatwe. Zdobycie 1000 zabójstw za pomocą epickiej (fioletowej) rzadkiej broni nie powinno zająć zbyt dużo czasu, zwłaszcza jeśli zdobyliście już stałe ulepszenie rzadkości broni za ukończenie nowego „Super Easter egg” w Zombies.

Wyzwanie Warzone

Wyzwanie odblokowania Warzone dla UGRWyzwanie odblokowania Warzone dla UGRWyzwanie: Używając pistoletu maszynowego, zabij wroga ujawnionego przez samolot szpiegowski, UAV lub mikrofon polowy w 15 różnych ukończonych meczach. To wyzwanie odblokowujące będzie nieco bardziej czasochłonne dla Warzone, ponieważ mecze trwają znacznie dłużej niż multiplayer. Jeśli preferujesz tryb battle royale, polecam wybrać tryb, który się odradza, taki jak Plunder lub Rebirth Resurgence. Podczas gdy wyzwanie określa UAV lub mikrofony polowe, ulepszenie mikrofonu polowego nie jest czymś, co można faktycznie ograbić w Warzone, więc będziesz musiał polegać na UAV, aby ujawnić pobliskich wrogów. Będziesz chciał zdobyć jak najwięcej gotówki i wypełnić Kontrakty, aby otrzymać premie pieniężne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że możesz nadal kupować UAV po kosztownej cenie 6000 USD.

Przechowuj pakiet

Pakiet operatora Lazar z projektem UGRPakiet operatora Lazara z planem UGRDodatkowo możesz kupić pakiet operatora Lazar, który jest 10-elementowym zestawem kosmetycznym dla nowego operatora Eleazara „Lazara” Azoulay z kampanii Black Ops Cold War. Odblokowujesz więc skórkę operatora Lazara, schemat broni Dealmaker dla UGR i osiem innych przedmiotów kosmetycznych za 2400 punktów CoD (20 USD). Warto jednak zauważyć, że zakup zestawu zapewni tylko określone dodatki do broni dołączone do zestawu Schemat broni dealera. Nadal musisz ukończyć wyzwanie odblokowania, jeśli chcesz, aby podstawowa wersja broni była dostosowywana za pomocą różnych dodatków. Jeśli nadal musisz odblokować poprzednią broń roku 2 dodaną do gry, mamy przewodnik, który pomoże ci odblokować Black Ops Cold Karabin szturmowy Wargo 52. Vargo 52 to także świetny wybór broni do Battle Royale, a w naszym przewodniku po wyposażeniu w Warzone mamy kilka zalecanych dodatków, które możesz wypróbować. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games