Forty Sea of ​​​​Thieves: wskazówki, klucz do celi więziennej i wszystkie lokalizacje fortów morskich

Forty Sea of ​​​​Thieves: wskazówki, klucz do celi więziennej i wszystkie lokalizacje fortów morskich

To sezon 6 w Sea of ​​Thieves, a to oznacza, że ​​czekają na ciebie nowe tajemnice i przygody. Najważniejszymi punktami nowej zawartości tego sezonu są nowe Forty Morskie, zamieszkane przez widma i zaprojektowane tak, aby szybciej zmierzyły się z istniejącymi od dawna fortami w Sea of ​​Thieves. Zamiast kilkunastu rund walczących szkieletów, ukończenie tych nowych fortów morskich zajmuje tylko kilka minut, chociaż zachowują one lukratywne cechy starszych fortów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Sea Forts, w tym od czego zacząć, jak je pokonać i co się dzieje z tym kluczem do więziennej celi.

Sea of ​​Thieves – Czym są forty morskie?

Te przypominające piramidy fortece z kamienia wynurzyły się spod morza, gdy wpływ kapitana Ognistego Serca w królestwie piratów wciąż odzyskuje swoją dominującą pozycję. Możesz udać się do dowolnego Sea Fort i uniknąć kilku kul armatnich, zanim zadokujesz i udasz się do środka, aby walczyć z falami wielbicieli Ognistego Serca. Po pięciu rundach podobnej do hordy walki PvE, Widmowy Kapitan pojawi się jako Twój szef do walki. Pokonanie Kapitana spowoduje, że upuszczą swoje Klucz do skarbca fortecy, który służy do otwierania głównego pomieszczenia z łupami w Forcie, znajduje się zaledwie jedno piętro nad poziomem morza. Wewnątrz tego skarbca znajdziesz wiele Przeklętych skarbów – upiorne zielone skrzynie, czaszki i skrzynki z zaopatrzeniem – ale w całym Forcie, podczas lub po walce z upiorami, znajdziesz inne łupy porozrzucane. Gdy opadnie kurz, zbierz wszystkie łupy. Zarobiłeś to. Pamiętaj też, że Forty morskie mają o wiele więcej interaktywności niż typowe forty. Na każdym piętrze znajdziesz otwierane szafki, skrzynie i komody, a w większości z nich znajdziesz jeszcze więcej drobiazgów, które możesz wymienić na złoto. Co najważniejsze, możesz nawet znaleźć drugi klucz, Klucz do sklepu w twierdzy, który otwiera dodatkowy pokój z łupami na najwyższym piętrze fortu. Będzie on ukryty w losowej kryjówce za każdym razem, gdy dotrzesz do Sea Fort.Pokonanie Fortów Morskich zajmuje tylko ułamek czasu w porównaniu do Fortów Szkieletów.Galeria Ten dodatkowy łup ma drażnić Cię przed podjęciem trudnej decyzji: szybko weź, co możesz, lub pozostań w pobliżu, aby zdobyć dodatkowe skarby, prowokując innych graczy, aby ci przerwali i porwać twój łup? Wybór nalezy do ciebie. Cokolwiek zdecydujesz, najważniejsze jest zadokowanie swojego statku w pobliżu Fortu. W porównaniu z dawnymi fortami jest mniej dział, które strzelają do ciebie, gdy się zbliżysz, ale pod odpowiednim kątem mogą one nadal zdewastować twój kadłub. Najlepiej zadokować tuż przy bramie morskiej, którą znajdziesz jedna strona fortu. Tutaj armaty nie mogą być ustawione pod kątem, aby dotrzeć do twojego statku. Gdy wejdziesz do środka i zejdziesz na dół, będziesz mógł otworzyć tę bramę za pomocą systemu kół pasowych, co sprawia, że ​​przenoszenie łupów ze skarbca na statek jest znacznie szybsze niż w przypadku starszych Fortów Szkieletów. Widma są podatne na ataki. do wszystkich rodzajów ataków, ale wydają się szczególnie słabe dla bomb zapalających. Jeśli nie jesteś w stanie uderzyć nimi swoich sojuszników, szybko rozprawisz się z duchami, korzystając z najgorętszego przedmiotu do rzucania z Sea of ​​Thieves.

Klucz do celi więziennej

Tymczasem trzecie zamknięte drzwi, cela więzienna, wymagają trzeciego klucza, ale jak dotąd nikt go nie znalazł. Konwencjonalna mądrość sugeruje, że te cele więzienne będą miały wpływ na przyszłą przygodę, nowe, ograniczone czasowo rozdziały fabularne Sea of ​​​​Thieves. Pierwszy z tych trybów został uruchomiony w lutym i opowiadał o odrodzeniu Ognistego Serca. Ponieważ cele więzienne w Sea Forts wyraźnie zawierają w sobie niektóre okultystyczne przedmioty – i żadnych widocznych łupów – jest prawdopodobne, że te cele również wiążą się z historią. W skrócie, nie ma jeszcze klucza do więziennej celi. Następna przygoda, Forty zapomnianych, powinna ujawnić ten nieuchwytny klucz jeszcze w tym sezonie.

Lokalizacje fortów morskich

Obecnie w otwartym świecie Sea of ​​Thieves znajduje się pięć fortów morskich, które są dość dobrze rozrzucone po całej mapie. Forty morskie, oznaczone na mapie jako „Fortece”, można znaleźć w następujących lokalizacjach siatki na mapie: Twierdza Imperial Crown Fortress – B11 Forteca Mercy’s End – P14 Forteca Old Brinestone – K21 Forteca Royal Crest – J6 Forteca Losu Zdrajcy F6 Fort Morski, podobnie jak inne aktywności na poziomie trudności gra, skaluje się do wielkości załogi. Oznacza to, że nawet jeśli zadanie załadowania wszystkich bogactw może trochę potrwać w trybie solo, wrogowie rzucani w ciebie będą mieli za zadanie rzucić ci wyzwanie, ale nie będą czuli się nie do pokonania. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games