Final Fantasy 7 Rebirth – poradnik The Saga Of The Seaside Inn

Final Fantasy 7 Rebirth – poradnik The Saga Of The Seaside Inn

W grze możesz wykonać wiele zadań pobocznych Final Fantasy 7: Odrodzenie. Szczególnie jeden z nich może zająć dwa rozdziały, zanim zostanie w pełni rozwiązany. Na końcu czeka nas także paskudny przeciwnik. Oto nasz poradnik jak ukończyć Sagę o nadmorskiej gospodzie w Final Fantasy 7 Rebirth. Rozmawiamy także o Królu Tonberry i jego Nieskazitelnej Koronie, ponieważ ten gość jest irytujący. Przypominamy również, że ten artykuł zawiera drobne spoilery.

Final Fantasy 7 Rebirth – przewodnik po Sadze Seaside Inn

Zadanie Saga of the Seaside Inn pochodzi od Johnny'ego i możesz się nim zająć już w Rozdziale 7: Ci, którzy zostali. Powiedzmy, że widzi ponad dwukrotnie z powodu wybryków Yuffiego. Teraz Twoim zadaniem jest odnalezienie jego kopii ninjutsu. Oto zadania, których możesz się spodziewać: Zbierz materiały do ​​renowacji Wykonaj zawór kotła Udaj się na pustynię, aby walczyć z Królem Tonberry Zdobądź Zniekształconą Koronę lub Nieskazitelną KoronęJohnnys sprawią, że podrapiesz się po głowie.

Gdzie znaleźć materiały renowacyjne i tyrolki

Aby rozpocząć zadanie Final Fantasy 7 Rebirth Saga of Seaside Inn, powinieneś udać się do oznaczonego miejsca. To kurort na świeżym powietrzu na zachód od Costa del Sol. Znajdziesz tam kilku Johnny'ch, którzy chcą, abyś zebrał materiały renowacyjne. Można je znaleźć w skrzyniach w pobliżu tyrolek. Poniżej zaznaczyliśmy wszystkie osiem tyrolek, które zawierają następujące materiały:Mapa pokazująca lokalizację wszystkich ośmiu tyrolek.Mapa pokazująca lokalizację wszystkich ośmiu tyrolek.

Jak stworzyć zawór kotła

Następnie musisz spotkać dwóch Johnny'ch, którzy potrzebują Boiler Valve. Ale czekaj, gdzie jest plan? Sprawa wygląda następująco: plan zaworu kotła pochodzi z miejsca wykopalisk. Oznacza to, że musisz aktywować kilka Źródeł Życia w regionie Corel, aby odkryć jego lokalizację. Gdy już tam dotrzesz, użyj Chocobo, aby powąchać i przeszukać okolicę. Po zdobyciu planu zaworu kotła nadszedł czas, aby go wytworzyć za pomocą transmutera przedmiotów. Potrzebujesz następujących zasobów: Ruda żelaza – można ją znaleźć na obszarach skalistych we wszystkich regionach. Ruda cynku – można ją znaleźć na obszarach skalistych we wszystkich regionach z wyjątkiem łąk i Junon. Ametyst – można znaleźć na obszarach skalistych we wszystkich regionach z wyjątkiem łąk i Junon.Gdy zdobędziesz zasoby, stwórz zawór kotła.Gdy zdobędziesz zasoby, stwórz zawór kotła.Gdy zdobędziesz zasoby, stwórz zawór kotła.

Jak pojechać na pustynię

Następnym krokiem, jeśli chcesz ukończyć The Saga of the Seaside Inn w Final Fantasy 7 Rebirth, jest spotkanie się z Johnnym w pobliżu Borderland. To rzeka oddzielająca plaże North Corel od pustyni South Corel. Jest tylko jeden problem: nie możesz jeszcze udać się na pustynię — przynajmniej nie w rozdziale 7. Oto, co musisz zrobić: Podążaj górską ścieżką prowadzącą do kopalni Corel. Udaj się do North Corel. Jedź kolejka linowa na Złoty spodek. W międzyczasie ciesz się wieloma minigrami. Podążaj za głównymi celami fabuły w Dustbowl i na pustyni. Kiedy skończysz, powinieneś być na początku rozdziału 9: Planeta się porusza. Słyszymy Cię: to Twój gniew narasta ze względu na to, jak długo trwał cały ten proces.Mapa pokazująca lokalizację spotkania z Królem Tonberry.Mapa pokazująca lokalizację spotkania z Królem Tonberry.Mapa pokazująca lokalizację spotkania z Królem Tonberry.

Jak zdobyć Nieskazitelną Koronę od Króla Tonberry

OK, teraz, gdy dotarłeś na pustynię, możesz jeździć Buggy. Ale jak dokładnie znaleźć Króla Tonberry? Cóż, to jest Niebezpieczny diabełco oznacza, że ​​zanim będziesz mógł z nim walczyć, musisz zlokalizować wszystkie sześć Źródeł Życia w regionie Corel. Po ujawnieniu jego lokalizacji udaj się tam i rozpocznij starcie. Pamiętaj, że Król Tonberry w Final Fantasy 7 Rebirth jest śmiercionośnym przeciwnikiem, a jego możliwości stały się przez lata memem. Zasadniczo ma atak nożem zabijający jednym uderzeniem, co może z łatwością zrujnować Twój dzień. Posiada również zdolności, które mogą wiązać/ogłuszać postacie lub przywoływać zwykłe moby Tonberry… które mają również ataki pchnięcia jednym trafieniem. W każdym razie oto, co musisz wiedzieć o Nieskazitelnej Koronie Króla Tonberry w Final Fantasy 7 Rebirth :Jeśli uda ci się normalnie pokonać Króla Tonberry – bez kradzieży jego korony – otrzymasz jedynie przedmiot zwany Zniekształconą Koroną. Jeśli chcesz zdobyć Nieskazitelną Koronę: Musisz zwabić Króla Tonberry, aby zrobił nóż atak. Następnie w ostatniej sekundzie wykonaj doskonały unik, aby go uniknąć. Spowoduje to utratę korony przez Króla Tonberry. Gdy korona będzie na ziemi, szybko użyj materiału Kradzież, aby ją złapać. Upewnij się, że to zrobisz, zanim boss dotrze do korony, w przeciwnym razie po prostu ją podniesie. Pokonaj bossa później.Uniknij zabójczego ataku Króla Tonberry jednym trafieniem, a następnie zrób przerwę, by zdobyć koronę i ją ukraść.Uniknij zabójczego ataku Króla Tonberry jednym trafieniem, a następnie zrób przerwę, by zdobyć koronę i ją ukraść.Uniknij zabójczego ataku Króla Tonberry jednym trafieniem, a następnie zrób przerwę, by zdobyć koronę i ją ukraść.

Saga o Karczmie Nadmorskiej – nagrody

Kiedy skończysz, wróć do Johnny'ego na Pograniczach i oddaj zdobytą koronę. Następnie wróć do Costa del Sol i porozmawiaj z oryginalnym Johnnym. To kończy zadanie Saga of the Seaside Inn w Final Fantasy 7 Rebirth. Za swoje wysiłki otrzymasz zwykłe gil, PD postaci i PD drużyny (pamiętaj, że liczba ta wydaje się być wyższa, jeśli dasz Nieskazitelną Koronę). Podobnie zyskujesz dodatkową relację/powinowactwo z Yuffie.Teraz masz miejsce, w którym możesz umieścić przedmioty kolekcjonerskie, które zdobyłeś podczas gry.Teraz masz miejsce, w którym możesz umieścić przedmioty kolekcjonerskie, które zdobyłeś podczas gry.A teraz masz miejsce, w którym możesz umieścić przedmioty kolekcjonerskie, które zdobyłeś podczas rozgrywki. Najważniejszą zmianą jest jednak to, że Seaside Inn przekształci się w bardziej luksusowy obiekt, wyposażony w stojaki na różne przedmioty kolekcjonerskie. To właśnie tam trafiają wszystkie Twoje przedmioty kolekcjonerskie, od wypchanych Moogle’ów nagradzanych za pośrednictwem Mogstools po figurki PLAY ARTS z Gold Saucer. W Final Fantasy 7 Rebirth czeka na Ciebie wielka przygoda. Mamy dla Ciebie wszystkie wskazówki i strategie w naszym FF7 Rebirth centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games