Diablo 4 — centrum przewodników po klasach

Diablo 4 — centrum przewodników po klasach

Diablo 4 ma kilku bohaterów do wyboru, a każda klasa oferuje unikalne style gry ze względu na ich mechanikę. Chociaż możesz „głównie” prowadzić jedną konkretną postać, nadal możesz wypróbować inne, aby zobaczyć, co wnoszą do stołu. Oto nasz przewodnik po centrum klas Diablo 4, który pomoże ci wybrać różnych bohaterów.

Centrum klas w Diablo 4 – Grywalne klasy i ich mechanika rozgrywki

Obecnie wiemy o pięciu klasach Diablo 4. Są to Barbarzyńca, Łotrzyk, Czarownik, Nekromanta i Druid. Każdy ma unikalną mechanikę, która pozwala na zróżnicowaną rozgrywkę, a mianowicie ich umiejętności (tj. zdolności, które można aktywować), talenty (tj. pasywne) i specyficzne dziwactwa, które je wyróżniają.

Czarownik

Diablo 4 Sorcerer to Twój tradycyjny czarodziej. Ta postać wykorzystuje moc żywiołów, paląc wrogów ogniem, zamrażając ich lodem lub porażając ich piorunami. Klasa wykorzystuje również mechanikę zaklinania, w której aktywne umiejętności można wyposażyć w pasywne dobrodziejstwo.

Barbarzyńca

Wszyscy kochają Barbarzyńcę, podstawowego bohatera serii Diablo. Te brutale szarżują prosto do bitwy, skacząc w dół, by miażdżyć przeciwników i krzycząc na całe gardło swoimi okrzykami bojowymi. Barbarzyńcy używają mechaniki Arsenału broni, gdzie ich umiejętności wymagają określonego rodzaju broni (np. siekanie, pałkowanie, broń dwuręczna i tym podobne). Mogą swobodnie wymieniać swoje uzbrojenie, aby aktywować i przechodzić przez różne ataki.

Łobuz

Łotrzykowie to twoja nominalna klasa oparta na zręczności, zwinna i zwinna, szybko doskakująca, aby uniknąć ataków lub uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Podobnie jak postacie z poprzednich gier, takie jak Amazonka i Łowca Demonów, Łotrzykowie zapewniają mieszankę wiedzy zarówno w walce wręcz, jak i na dystans. Co więcej, mechanika Nasycenia pozwala im nasycać ataki obrażeniami od trucizny, zimna lub cienia.Umiejętności łotrzyka (wkrótce)Nieuczciwe talenty (wkrótce)Nieuczciwe konstrukcje (wkrótce)Jako Łotrzyk z Diablo 4 możesz zadawać obrażenia z bliska, a następnie odskakiwać, by strzelać do wrogów z dystansu.

Nekromanta

Nekromanci są ulubieńcami wieloletnich fanów Diablo. Częściowo wynika to z ich tradycji (tj. są Kapłanami Rathmy) i ich mocnych stron. Najważniejszym z nich jest sposób na wskrzeszanie nieumarłych stworów, sprawianie, że zwłoki eksplodują oraz używanie mocy kości i trucizn. Diablo 4 Necromancer będzie dostępny podczas otwartej bety, która potrwa od 24 do 27 marca.Umiejętności nekromanty (wkrótce)
Talenty nekromanty (wkrótce)Kompilacje nekromanty (wkrótce)

druid

Diablo 4 Druid to klasa hybrydowa. Z jednej strony potrafią trochę czarować, ponieważ obcowanie z naturą pozwala im przywoływać żywioły. Z drugiej strony, mogą również przybierać postać dzikich bestii, rozdzierających na strzępy wrogów, którzy podejdą zbyt blisko. Podobnie jak Nekromanta, Druid będzie grywalny podczas otwartej bety.Umiejętności druida (wkrótce)Talenty druida (wkrótce)Kompilacje druidów (wkrótce)Diablo 4 jest obecnie w fazie beta. W związku z tym niektóre informacje tutaj mogą ulec zmianie w miarę zbliżania się oficjalnej premiery gry 6 czerwca. Odpowiednio zaktualizujemy ten przewodnik. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games