Back 4 Blood: Niezbędne wskazówki dla otwartej wersji beta

Back 4 Blood: Niezbędne wskazówki dla otwartej wersji beta

Nadszedł czas, aby zagrać w otwartą betę Back 4 Blood. Jeśli miałeś szczęście zagrać w zamkniętą betę, to jest twoja kolejna szansa na spędzenie z grą więcej czasu. Dla tych, którzy są nowicjuszami, przygotowaliśmy kilka niezbędnych wskazówek, które pomogą Ci lepiej radzić sobie z treścią znalezioną w wersji beta Back 4 Blood. Jeśli chcesz w nią zagrać, zapoznaj się z naszym objaśnieniem, które szczegółowo opisuje, kiedy rozpocznie się beta Back 4 Blood i jak aby go pobrać. W przeciwnym razie, jeśli chcesz zabezpieczyć sobie kopię po wydaniu gry w październiku, zapoznaj się z naszym przewodnikiem przedpremierowym Back 4 Blood.

Koordynuj typy broni z kolegami z drużyny

Chociaż nie jest to najważniejsza sprawa na niższym poziomie trudności Survivor, istnieje kilka powodów, dla których warto porozmawiać z drużyną i koordynować uzbrajanie broni. Możesz sprawić, by koledzy z drużyny pełnili określone role, takie jak snajper dalekiego zasięgu do wybierania niektórych typów wrogów, strzelec z bliska, który chroni drużynę, lub użytkownik LKM-u odpowiedzialny za kontrolę tłumu, żeby wymienić tylko kilka. Amunicja również staje się problemem wraz ze wzrostem trudności, a wybór różnych rodzajów broni sprawia, że ​​gracze nie muszą się martwić o odebranie amunicji członkom drużyny, którzy mogą jej potrzebować. Mówiąc o amunicji, możesz trzymać lub upuszczać rodzaje amunicji, których nie używasz dla swoich kolegów z drużyny, kiedy tego potrzebują. Rozważcie swoich kolegów z drużyny za swoją własną ładownicę z amunicją!

Uważaj na rodzaje amunicji

Tak jak powinieneś koordynować, jakiej broni używasz ty i inni członkowie drużyny, powinieneś być świadomy, jakie dwie bronie nosisz sam. Na podstawowym poziomie prawdopodobnie chcesz mieć pewność, że masz zabezpieczone bazy i możesz poradzić sobie z wrogami zarówno w pobliżu, jak i daleko, ale należy również wziąć pod uwagę rodzaj amunicji, z której korzystasz. Nie chcesz skończyć z dwiema broniami używającymi tej samej amunicji, ponieważ okaże się, że wyczerpiesz się dwa razy szybciej niż w innym przypadku. Nawet jeśli nie zależy ci na broni do walki wręcz, może być lepiej, jeśli jedna jako drugorzędna będzie mieć jedną broń, a nie dwie, które używają tego samego rodzaju amunicji – w ten sposób będziesz miał przynajmniej jakiś sposób, aby odeprzeć hordy jeśli zabraknie ci tej amunicji.

Trzymać się razem

Trzymanie się razem to dobra strategia w prawie każdej grze kooperacyjnej, ale jak mogą zaświadczyć gracze Left 4 Dead, jest to konieczne w takiej grze. Niektórzy wrogowie mogą uwięzić graczy, co wymaga uratowania ich przez kolegę z drużyny. Możesz także ożywić powalonego członka drużyny, ale musisz być w pobliżu, aby to zrobić. Upewnienie się, że nie musisz szukać drogi do swojego kolegi z drużyny (podczas walki na swoją drogę), pomoże twojej drużynie szybko wrócić do pełni sił. Jest to krytyczne, ponieważ drużyna o ograniczonej liczbie osób może łatwo zostać przytłoczona podczas próby ratowania kogoś i trzymania wrogów na dystans za pomocą mniejszej liczby broni.

Nie wstydź się walki wręcz, nawet jeśli przeładowujesz

Brak podpisuPodpowiedź w grze ostrzeże Cię o tym, ale jeśli jesteś weteranem tego typu strzelanek zombie, może być konieczne przerwanie pewnego zachowania. Nawet jeśli przeładowujesz, nadal możesz używać umiejętności walki wręcz/bash, aby poradzić sobie z wrogami, którzy są tuż nad tobą. Możesz być zdesperowany, aby przeładować swoją broń, abyś mógł sobie z nią trwać dłużej, ale walka w zwarciu tak naprawdę nie przerwie twojego ciągłego przeładowania, więc porzuć wszelkie wahania, jakie masz przed użyciem go, gdy próbujesz przygotować broń. Nadal będziesz chciał zacząć strzelać ponownie tak szybko, jak to możliwe, ale gdy czasy są desperackie, ta walka wręcz może oszczędzić ci niepotrzebnych obrażeń i/lub dać ci miejsce na ucieczkę w bezpieczniejsze miejsce.

Upewnij się, że jeden gracz zawsze ma zestaw narzędzi

Zestawy narzędzi to poręczne przedmioty, które pozwalają odblokować specjalne drzwi i skrzynie. Te drzwi zawsze warto otwierać, ponieważ zazwyczaj zawierają kilka stosów miedzi, lepsze niż przeciętne wypady broni i stacje zdrowia. Możesz także użyć zestawów narzędzi do otwierania zamkniętych skrzyń z minigunem, co może być niezwykle przydatne w sekcjach, w których musisz powstrzymać skarb. Zestawy narzędzi można znaleźć w świecie gry, ale zawsze można je kupić na początku każdego aktu. Zawsze powinieneś mieć w drużynie co najmniej jeden zestaw narzędzi, więc poświęć chwilę na skoordynowanie z drużyną, zanim opuścisz bezpieczne pomieszczenie.

Dzielenie się to troska: redystrybuuj miedź w razie potrzeby

Jeśli masz dodatkową miedź, skoordynuj współpracę ze swoim zespołem i upuść dodatkową walutę dla potrzebujących kolegów z drużyny. Ta praktyka pomaga zapewnić, że cały twój zespół jest zaopatrzony w granaty, leki i inne przedmioty, które możesz kupić w sklepie Safe House. A jest to szczególnie ważne, jeśli w sklepie jest dobre, ale drogie ulepszenie drużyny lub jeśli po wykorzystaniu darmowej opłaty chcesz zapewnić wszystkim turę w aptece.

Użyj tego systemu pingowania!

Brak podpisuPodczas gdy gra z grupą przyjaciół na czacie głosowym byłaby idealnym doświadczeniem w Back 4 Blood, czasami trzeba grać z Randos online. W tym miejscu do gry wkracza doskonały system pingowania. Wskazywanie specjalnych Ujeżdżanych, amunicji, skrzynek lub czegokolwiek, co jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku i cennego narzędzia, ponieważ głównym elementem gry jest poświęcenie czasu na przeszukanie każdego zakamarka w poszukiwaniu cennych zasobów. Bądź dobrym kolegą z drużyny, naciskaj ten ping przez cały czas i daj swoim kolegom z drużyny znać, kiedy są w pobliżu przydatne przedmioty do odebrania.

Uważaj na obrażenia od urazów

Za każdym razem, gdy zostaniesz powalony lub otrzymasz znaczne obrażenia, twoje maksymalne zdrowie zaczyna się zmniejszać; to jest znane jako uszkodzenie pourazowe. Jeśli nie będziesz ostrożny, Trauma Damage może zakraść się do ciebie i narazić cię na sytuacje, w których będziesz musiał zmarnować całe apteczki na niewielkie ilości odzyskanego życia. Stacje zdrowia i niektóre kryjówki są twoimi głównymi źródłami odzyskania maksymalnego zdrowia, ale może to być drogie – po skorzystaniu z darmowej opłaty stacji zdrowia, dodatkowe opłaty kosztują 400 miedzi każda. Staraj się więc uważać na to, ile obrażeń możesz sobie zadać, ponieważ przyjęcie zbyt dużej ilości oznacza, że ​​będziesz musiał zapłacić wysokie ceny, aby przeżyć.

I przyjacielski ogień też

Ogień przyjacielski może być niszczycielski, zwłaszcza jeśli trzymasz się nitki z zaledwie kilkoma punktami życia. Jeśli często jesteś z przodu grupy, wyrób sobie nawyk kucania; pomoże to uniknąć przypadkowego strzelenia cię w plecy przez kolegów z drużyny. Następnie, jeśli strzelasz lub unikasz, staraj się śledzić, gdzie są twoi koledzy z drużyny, aby nie uchylić się prosto w ich ostrzał. Na koniec, puszki z gazem i Mołotowy tworzą znacznie szerszy zasięg ognia, gdy wybuchają, niż można się tego spodziewać, więc uważaj, aby nie wystrzelić ich w pobliżu swojej drużyny lub na małym obszarze.

Dostosuj zamówienie na talię

Brak podpisuW Fort Hope możesz ustawić kolejność talii. Oznacza to, że możesz mieć swoje preferowane karty w pierwszej rundzie, co pozwala tworzyć kombinacje, które dają ci poważną przewagę. Na przykład karty takie jak Combat Knife są naprawdę przydatne we wczesnych rundach, ponieważ zamieniają twoją walkę w zwarcie w jednorazowy dźgnięcie przeciwko każdemu zwykłemu wrogowi – nawet tym, które są zasilane przez karty Ujeżdżanie. Połączenie tego typu kart z innymi, które zapewniają zdrowie za każdą walkę w zwarciu, może być kluczowe dla odzyskania części zdrowia, gdy ci się kończy. Po prostu staraj się unikać trafień z Jeźdźcem, gdy to robisz, albo ostatecznie nie będzie to nic. Niezależnie od tego, pamiętaj o kombinacjach kart i tym, jak mogą one służyć potrzebie twojej obecnej konfiguracji. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games