Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: oto, co naprawdę myślisz o Pixel Watch

Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: oto, co naprawdę myślisz o Pixel Watch

Jeśli ostatnio śledziłeś nowości technologiczne, prawdopodobnie wiesz, że Google przygotowuje się do uruchomienia swojego pierwszego smartwatcha. Pixel Watch, jak się teraz nazywa, nie jest zupełnie obcy, dzięki wielu przeciekom i plotkom. Widzieliśmy nawet prototyp urządzenia na wolności, szeroko sfotografowany przez kogoś, kto znalazł go w restauracji. Mając wszystko, co wiemy o nadchodzącym urządzeniu do noszenia Google, zadaliśmy wam, naszym czytelnikom, dwa pytania — o czym myślicie projekt zegarka Pixel? i nie możesz się doczekać zakupu? Oto jak odpowiedziałeś na nasze ankiety.

Co sądzisz o wyciekającym projekcie Pixel Watch?

Nie możesz się doczekać zakupu zegarka Google Pixel Watch?

Wyniki

Z przedstawionych powyżej wykresów kołowych jasno wynika, że ​​czytelnicy Android Authority są bardzo entuzjastycznie nastawieni do Google Pixel Watch. Jeśli chodzi o ujawniony projekt urządzenia, 74,2% z 1346 ankietowanych czytelników powiedziało, że naprawdę im się podobało. 25,7% głosowało za tym, że całkowicie go nienawidzi. Możesz przeczytać poniższe komentarze, aby dowiedzieć się, dlaczego niektórzy czytelnicy obawiają się, jak wygląda zegarek Google.Tymczasem, mimo że Google nie ogłosiło ani jednego szczegółu na temat smartwatcha, większość naszych ankietowanych czytelników — 84,56% z 2221 głosujących — patrzy przekaż do odebrania urządzenia po jego uruchomieniu. 15,4% respondentów stwierdziło, że nie są tak entuzjastycznie nastawieni i nie chcą kupować zegarka, przynajmniej nie teraz.

Twoje komentarze

dalekie miejsce: Za gruby. Będzie łapać wszystko i drapać. Miles Virginia: Byłem gotowy do zakupu, ale opatentowany zespół mnie zniechęcił. ChrisPollard77: Trochę zgubiłem mnie na opatentowanych paskach na nadgarstki. Nie jestem też pewien tej dużej okrągłej szklanej bańki. Może wyglądać i czuć się ładnie, ale wygląda na to, że byłby do bani, jeśli chodzi o trwałość. Wiem, że metalowa obudowa wokół mojego Falstera 2 (i wcześniej OG Moto 360) była znana z tego, że robiła całkiem niezłe uderzenia bez żadnych widocznych oznak czegokolwiek. Jestem fanem tego rodzaju trwałości.Scott: Zaokrąglona twarz sprawia, że ​​denerwuję się zarysowaniem szyby lub sposobem, w jaki osłona ekranu będzie działać i bezproblemowo zazębia się z zegarkiem.EeZeEpEe: Na podstawie zdjęć wygląda na to, że nosił ją niżej niż byłoby zalecane. Zwykle zalecają, aby znajdował się wyżej na nadgarstku i powyżej kości nadgarstka, aby lepiej monitorować tętno. Biorąc to pod uwagę, wygląda dobrze i podoba mi się. JL: Nie mogę się doczekać! Wygląda i brzmi całkiem premium. Nie martwię się już o baterię i wygląda na to, że jest naładowana technologią. Na pewno to kupię. Przeczytaj kto cały Reddit AMA thread.grokker: Jest gruby. Mam nadzieję, że nie wygląda zbyt gęsto na nadgarstku, ale będę musiał go zobaczyć przed podjęciem decyzji. Nie jestem też fanem autorskich zespołów. Naprawdę mam dosyć polityki prywatności Samsunga (WYRAŹNIE sprzedającej dane dotyczące zdrowia stronom trzecim???), więc jak tylko jest to dostępne lub marka grupy Fossil wyjdzie z rozsądnym zegarkiem Wear OS 3, przenoszę się.EeZeEpEe : Nie wspominam o tym w tym artykule, ale przeczytałem, że ma 12,7 mm grubości. To mniej więcej to samo, co mój Fossil Gen 5 Carlyle, który ma 12 mm i mój Fitbit Sense na 12,35 mm. Marshall: Mniej więcej tak samo pociągający, jak większość innych projektów smartwatchów. Joe Black: Nie dbam o design, zależy mi na oprogramowaniu jakość i żywotność baterii.
Miejmy nadzieję, że tego nie zepsują. Setebos: Będzie okropnie, a ja lubię telefony Pixel i posiadam 6 Pro. Ale znając Google, nie ma mowy, żeby to był dobry smartwatch lol. Android Wear to ich największa porażka wszech czasów.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android