Zapytaliśmy, a ty nam powiedziałeś: To jest marka telefonu, którą najbardziej chcesz mieć w swoim kraju

Zapytaliśmy, a ty nam powiedziałeś: To jest marka telefonu, którą najbardziej chcesz mieć w swoim kraju

Rita El Khoury / Android AuthoritySnow Istnieje wiele marek smartfonów, ale niefortunnym faktem jest to, że niektóre marki po prostu nie są dostępne w twoim lesie. Na przykład telefony Google Pixel nie są dostępne w Ameryce Łacińskiej, na wielu rynkach azjatyckich ani w Afryce. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych brakuje wielu chińskich marek, takich jak Xiaomi, Oppo i Realme. Mając na uwadze tę rozbieżność, chcieliśmy wiedzieć, jakiej marki telefonów naprawdę potrzebujesz w swoim kraju. Opublikowaliśmy ankietę na początku tego tygodnia i oto, co nam powiedziałeś.

Którą markę telefonu najbardziej chcesz mieć w swoim kraju?Wyniki

W tej ankiecie oddano prawie 1400 głosów i okazuje się, że był jeden zwycięzca. Prawie 41% respondentów stwierdziło, że Google jest marką telefonu, której najbardziej szukają w swoim kraju. To zrozumiały wynik, ponieważ telefony Pixel nie są dostępne w wielu krajach, nawet przy rozszerzonej premierze Pixela 7. Sony uplasowało się na odległym drugim miejscu, odpowiadając za 17,61% głosów. Firma miała duży ślad sześć lub siedem lat temu, ale znacznie się zmniejszyła w ramach przeprojektowanej strategii mobilnej. Mówiąc dokładniej, marka Xperia wycofała się z Afryki, Australii, Kanady, Indii, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej. Xiaomi zajęło ostatnie miejsce na podium z wynikiem 11,38% głosów. Firma faktycznie jest obecna na szerokim rynku, ale brakuje jej dużego regionu w Ameryce Północnej. Zauważyliśmy również, że 6,73% respondentów głosowało na opcję „inne”. Sądząc po komentarzach czytelników, marki, które pasują do rachunku pod tym względem, to Nothing i Asus.

Uwagi

Beardednomad: Xiaomi i/lub RealMe w USA byłyby niesamowite. Nie tylko ze względu na ich rzeczywiste telefony, ale także na to, jak bardzo zmieniłoby to amerykański rynek budżetowy / średniej klasy. Pixel 6a i Galaxy A53 to dwa najlepsze telefony średniej klasy w USA, oba to bzdury w porównaniu do tego, co oferują te dwie marki. Nie bez powodu Google sprzedaje na tak niewielu rynkach. Xeritaes: Amerykanin tutaj, chciałbym zobaczyć, jak Nothing przybywa do USA. Myślałem o rzuceniu ostrożności (i potencjalnie pieniędzy) na wiatr i kupieniu telefonu Nothing Phone 1. Jestem frajerem jeśli chodzi o estetykę. z drugiej strony: Większa konkurencja zawsze przynosi korzyści klientom. Jako Amerykanin mam dość tego, że Apple i Samsung są dominującymi graczami w USA. To prawda, że ​​Google, Sony, Nokia, OnePlus i Motorola wyrzeźbiły sobie niszę rynkową. Potrzebujemy jednak więcej mocnych hitów, takich jak Xiaomi, Honor, Huawei, Oppo i Realme. Oferują niedrogie telefony o doskonałych specyfikacjach. Hashim: Asus, aw szczególności ich skład ROG ThatWeirdCarNerd: Chciałbym Nothing Phone 1 w USA. Przydałoby się trochę świeżego designu w segmencie wyższej średnicy. NNN: OnePlus w Nigerii. Dosyć rodziny Transsion (Tecno, Infinix i Itel) z ich ultra budżetowymi ofertami. Z drugiej strony Samsung i Apple kosztują nerkę, pozostawiając rynek otwarty na wejście OnePlus. Dobrze, że mają też oferty budżetowe. Joe Black: Google i Vivo mają fatalny łańcuch dostaw w moim kraju – brak oficjalnej dystrybucji telefonów Google i tylko Vivo niższej półki. Ci dwaj byliby mili, ponieważ IMHO Google robi dobre produkty, a Vivo to prawdopodobnie najlepsze dostępne rozwiązanie do telefonów z aparatem. Fabiano Forte: Chciałbym, żeby Sony wróciło do Brazylii…


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android