Zaplanowałem 30 podróży w ciągu 3 lat i to jest aplikacja, która utrzymała mnie przy zdrowych zmysłach

Zaplanowałem 30 podróży w ciągu 3 lat i to jest aplikacja, która utrzymała mnie przy zdrowych zmysłach

Około trzy lata temu przeprowadziliśmy się z mężem z Libanu do Paryża. Wyjazd z kraju, w którym musieliśmy planować każdą podróż z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, do kraju, w którym mogliśmy wskoczyć do pociągu i pojechać w dowolne miejsce w Europie, zmienił życie. Bez wniosków o wizę, bez zmiany karty SIM i bez konieczności kupowania nowego ubezpieczenia podróżnego – jak moglibyśmy się oprzeć? Więc poszliśmy. Jedna podróż zamieniła się w drugą, potem kolejną i kolejną… I oto jesteśmy dzisiaj, z ponad 30 podróżami na koncie i jedną aplikacją, która pomaga nam uporać się z szaleństwem: Wanderlog. Teraz, zanim pomyślisz, że zarabiam pieniądze, ja będzie jasne: nie wszystkie z nich były tygodniowymi wakacjami. Wiele z nich to krótkie, jednodniowe wycieczki do pobliskich miast lub weekendowe wycieczki. Ale odpuszczę. Jesteśmy tu, żeby porozmawiać o Wanderlogu. Nie ma to jak Wanderlog. Zaufaj mi, patrzyłem. O aplikacji pisałam już kilka razy, wspominałam o niej w podcastach i na Twitterze osobom, które pytają mnie o rekomendacje aplikacji podróżniczych – i tym, które mnie o to nie pytają. Jestem fanem Wanderlog od dnia, w którym natknąłem się na aplikację w Sklepie Play, ponieważ nie ma nic podobnego. Zaufaj mi, patrzyłem. Pozwólcie więc, że zrobię trochę darmowej reklamy, ponieważ jest to jedna z najlepszych aplikacji na Androida i zasługuje na to, aby ją poznać. Zanim zaczniesz czytać, chcę na to zwrócić uwagę Wanderlog czasami działa wolno i opóźnia się, szczególnie gdy do wycieczki dodano wiele miejsc. Kiedy tak się dzieje, jest to bardzo frustrujące. Wolałbym, żeby tak nie było, ale to w zasadzie jedyna rzecz, która mi się w tym nie podoba.

Czy korzystasz z aplikacji do planowania podróży?

154 głosyTak, Wanderlog.14%Tak, kolejny. Powiedz nam, które z nich w komentarzach.5%Wypróbowałem kilka, ale jeszcze nie znalazłem nic dobrego.10%Nigdy nie czułem, że ich potrzebuję.57%Nie podróżuję.13%

Zwiedzanie miast w Wanderlog pozwala zaoszczędzić czas

Rita El Khoury / Android Authority Pierwszy hack oszczędzający czas w Wanderlog pojawia się, gdy zaczynam planować podróż. Po prostu dodam nazwę miasta, a aplikacja przeszuka Internet w poszukiwaniu artykułów i rekomendacji, a następnie wyświetli listę wszystkich znajdujących się tam miejsc. Wszystko, od najlepszych miejsc na brunch w Barcelonie po atrakcje, które trzeba odwiedzić w Saint-Quentin, najładniejsze miejsca do robienia zdjęć w Rouen lub listę spa w Genewie – znajdziesz tam wszystko. Przygotowanie wstępnego planu dowolnej podróży zajmuje mniej niż 10 minut. Mogę po prostu dotknąć, aby dodać miejsce do mojej podróży, co pozwala mi zaoszczędzić niezliczone godziny planowania. Nie muszę przeglądać artykułów, ręcznie wpisywać nazwy miejsca w Mapach Google, sprawdzać, czy pasuje do reszty mojego planu lub czy nie przeszkadza, a następnie je dodawać. Mogę to zrobić w tej samej aplikacji w ułamku sekundy. Przygotowanie wstępnego planu dowolnej podróży zajmuje mi nie więcej niż 10 minut. Teraz mogę wykorzystać swój faktyczny czas na szukanie nietypowych atrakcji, takich jak pokoje ewakuacyjne, nieznane atrakcje i wyjątkowe zajęcia, zamiast marnować go na podstawowy plan podróży.

Listy osobiste a planowanie trasy

mapa Androida wanderlogRita El Khoury / Android AuthorityDrugą cechą, którą najbardziej lubię w Wanderlogu, jest to, jak dobrze pasuje do mojej filozofii podróżowania. Widzisz, dla każdej wycieczki mam listę rzeczy, które chciałbym sprawdzić oraz zajęć i miejsc, które już zarezerwowałem. Te pierwsze to opcje płynne; te ostatnie są osadzone w kamieniu. Wanderlog pozwala mi na taką elastyczność. Istnieje plan zajęć, które zarezerwowałem na konkretny dzień i/lub godzinę, a także ogólne listy, na których mogę pogrupować rzeczy, które chciałbym zrobić, drugorzędne miejsca do sprawdzenia, dobre restauracje, lokalne targi, ucieczkę pokoje i nie tylko. Mogę zapisać na swoich listach dziesiątki atrakcji i restauracji, ale także zachować napięty plan podróży obejmujący wcześniej zarezerwowane wydarzenia i wizyty. Każdy dzień listy lub planu podróży ma inną ikonę i kolor. Poza tym zawsze mogę pokazać lub ukryć je na mapie, aby uniknąć zatłoczenia jej wszystkimi opcjonalnymi rzeczami.wanderlog android czas na podróżRita El Khoury / Android Authority A jeszcze lepiej, gdy dodam miejsca do planu podróży, mogę stuknąć, aby pokazać, ile czasu zajmie mi przejście z jednego miejsca do drugiego pieszo, transportem publicznym lub samochodem. Idealny do planowania napiętych harmonogramów!

Dane, dystans, notatki i inne dane z Map Google

wanderlog android bernabeu madryt szczegóły miejscaRita El Khoury / Android Authority Jest jeszcze wszystko, co oferuje Wanderlog, co po prostu wyprzedzi każdą inną aplikację do planowania podróży, którą wypróbowałem. Jasne, mogę dodać rezerwacje lotów lub pociągów, hotel i wynajem samochodu, jeśli taki istnieje, ale jest tu o wiele więcej. Dodanie lotów, hoteli, pociągów i wynajmu to dopiero początek planowania podróży. Wanderlog zajmie się resztą. Wanderlog pobiera dane z Map Google, takie jak godziny otwarcia, strony internetowe, numery telefonów i zdjęcia każdego dodanego przeze mnie miejsca. Miejsca mają karty z moimi osobistymi notatkami, które mogę sformatować, dodać do nich linki lub punktory i nie tylko. Często z tego korzystam, gdy znajduję ofertę na bilet wstępu, konkretną informację o najlepszym czasie na odwiedzenie atrakcji lub naprawdę inne osobiste notatki, o których muszę pamiętać w dniu wycieczki. Do dodania są też uwagi ogólne, które bardzo mi się przydadzą, gdy chcę zapisać informacje o kartach komunikacji miejskiej, konkretnych zwyczajach czy lokalnych produktach do kupienia.ekran główny Androida wanderlogRita El Khoury / Android AuthorityWanderlog jest dostępny na Androidzie (Sklep Play) i iOS (iTunes), w tym na tabletach, oraz w Internecie. Szczególnie doceniam to, że wszelkie aktualizacje, które wprowadzam na moim telefonie z Androidem, pojawiają się natychmiast na moim tablecie, komputerze i wszystkim innym. Dzięki temu planowanie wycieczek z mężem jest niezwykle łatwe. Zwykle siedzimy z jednym laptopem i jednym tabletem lub telefonem i oboje dodajemy i edytujemy rzeczy, gdy zastanawiamy się, co chcemy zrobić. Aha, i możesz łatwo podzielić się podróżą z przyjacielem. W rzeczywistości jest to pierwsza rzecz, o którą pyta aplikacja przed utworzeniem podróży. Planując jedną podróż w roku, byłem wyczerpany; teraz mogę zaplanować 10 i mam czas i cierpliwość do stracenia. Używam Wanderloga od trzech lat i póki co trzymam się wersji darmowej. Za około 5 dolarów miesięcznie wersja Pro dodaje tryb ciemny, tryb offline, eksport do Map Google i wiele więcej – a nie funkcje, których naprawdę potrzebuję. Zamknięcie co jakiś czas wyskakującego przypomnienia o abonamencie Pro też mi nie przeszkadza. Ale szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, jak często korzystam z aplikacji i jak bardzo ją kocham, zaczynam się czuć źle, że nie udzieliłem jej wsparcia.zaplanowane wycieczki na Androida wanderlogRita El Khoury / Android AuthorityJeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci zaplanować podróż, wypróbuj Wanderlog. Jest to planista podróży, który kończy pracę wszystkich planistów podróży. Może z łatwością zastąpić listy w Mapach, arkuszach kalkulacyjnych, zakładkach Chrome, wydarzeniach w kalendarzu, notatkach osobistych i nie tylko. Planując jedną lub dwie podróże w roku, czułem się wyczerpany; teraz mogę zaplanować 10 wycieczek w roku i mam czas do stracenia. Oto jak dobra jest ta aplikacja. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android