Zaoszczędź dwa razy: telefon komórkowy Xiaomi w niskiej cenie, plus kupon o wartości 50 € za darmo

Zaoszczędź dwa razy: telefon komórkowy Xiaomi w niskiej cenie, plus kupon o wartości 50 € za darmo

Dobra oferta dla każdego, kto szuka potężnego smartfona z planem, ale nie chce za niego dużo płacić. Curved Shop ma obecnie Xiaomi Redmi Note 11 z atrakcyjną taryfą za mniej niż 12 euro miesięcznie, inne modele również są obniżone. Czytelnicy GIGA otrzymują również ekskluzywny kupon BestChoice o wartości 50 euro, który można wymienić na przykład w Amazon.

Najlepsze oferty w Curved: smartfony Xiaomi Redmi Note z taryfą i kuponem o wartości 50 €

Aktualizacja 21.06.2022:

Curved odnowiło swoją ofertę ze względu na wielki sukces. Wyłącznie dla czytelników GIGA oprócz i tak już dobrych stawek jest kupon o wartości 50 euro. Oto dostępne kombinacje urządzeń i taryf:

Jak to działa: Aby otrzymać kupon, musisz najpierw mieć jeden z Wybierz pakiety Xiaomi za pośrednictwem strony promocyjnej i wprowadź swój adres e-mail. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę Curved, gdzie musisz jak zwykle dokończyć umowę. Otrzymasz również e-mail z informacją, jak otrzymać voucher. Jeśli nie, sprawdź swoje folder spamu po temacie „Ważne informacje o Twoim voucherze BestChoice” i dodaje adres do bezpiecznych nadawców. Kupon otrzymasz po rozpoczęciu umowy. Jeśli jesteś zainteresowany, spiesz się, oferta jest ważny do 30.06.2010 r..

Samsung musi się ciepło ubrać, bo jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki o najlepszym stosunku ceny do wydajności, Xiaomi jest teraz o krok do przodu. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Curved, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 z taryfą „Blue Allnet XL” za dodatkową opłatą zaledwie 1 euro i 11,99 euro miesięcznie. Taryfa obejmuje zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS oraz pojemność danych LTE 10 GB – kompleksowy pakiet beztroski w absolutnie okazyjnej cenie. Możesz też dostać jeden na ograniczony czas Kupon BestChoice kurz, który możesz wykupić w ponad 200 sklepach, m.in. Amazon, MediaMarkt, Saturn czy Ikea. Musisz to zrobić, aby otrzymać kupon Zamów pakiet Xiaomi za pośrednictwem strony kampanii.

Do oferty kuponów z Redmi Note 11 w Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
11,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
293,75 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 169 euro (telefon komórkowy) + 50 euro (voucher)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 74,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
3,11 euro

Do oferty na Curved.de

To Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB i 4 GB pamięci RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 169 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odejmujesz tę kwotę i 50-euro kuponu BestChoice od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnych okresów, pozostaje 74,75 euro do taryfy. Odpowiedni 3,11 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS przy objętości danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to również dostępne w Curved w pakiecie z taryfą 10 GB i kuponem 50 EUR, ale za 17,99 EUR miesięcznie. Również bardzo tania oferta, ponieważ model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do oferty kuponów z Redmi Note 11 Pro w Curved

Poznaj tutaj wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11. Jeśli zrobisz Telekom– Preferowana sieć, powinieneś otrzymać aktualną Oferta Klarmobil przyjrzyj się bliżej. w Vodafonesieci, Logitel ma w zanadrzu dobrą ofertę:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android