Zaoszczędź 700 USD na Surface Book 3 i więcej wspaniałych ofert na Microsoft Surface

Zaoszczędź 700 USD na Surface Book 3 i więcej wspaniałych ofert na Microsoft Surface

iPad Pro nie jest jedynym tabletem, który rywalizuje o wymianę laptopa. Jeśli lepiej znasz system Windows, możesz poczuć się lepiej w domu na Microsoft Surface Pro. Dlatego poszliśmy do przodu i wybraliśmy jedne z najlepszych ofert dotyczących Surface Pro w Internecie. Surface Pro jest dostępny w różnych rozmiarach i specyfikacjach, więc zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby podzielić się dla Ciebie nieco dalej . Mamy wszystko, od wysokiej klasy Surface Pro X po niedrogie Surface Go. Mamy też kilka opcji dla poprzednich wersji linii Surface Pro.
Zobacz więcej: Najlepsze laptopy i tablety SurfaceNależy pamiętać, że większość ofert dotyczących Surface Pro nie zawsze obejmuje osłony czcionek lub akcesoria do pióra Surface. Na szczęście potrzebne akcesoria nie są trudne do znalezienia i często można je również kupić w promocji.

Polecana oferta: Zaoszczędź 700 USD na Surface Booku 3

Microsoft Surface Book 3 Best Buy DealNiezależnie od tego, czy jesteś kreatywnym typem, czy szukasz nowej maszyny do pracy, warto zauważyć, że Microsoft Surface Book 3 nigdy nie był bardziej przystępny cenowo niż jest dzisiaj. W tej chwili możesz go kupić już od 899,99 USD (700 USD zniżki) od Best Buy. Podczas gdy gama Surface Pro i Go to przede wszystkim tablety, a linia Surface Laptop to tradycyjne laptopy, Surface Book 3 znajduje się gdzieś pomiędzy nimi. Zasadniczo jest to laptop z odłączanym ekranem dotykowym, który doskonale nadaje się do zabawy i projektowania.
Związane z: Najlepsze laptopy dla studentów Największe oszczędności dostępne w tej wyprzedaży to Book 3 z procesorem Core i5, 8 GB pamięci RAM i 256 GB SSD. Spadek ceny o 700 USD oznacza 43% zniżki, ale te same oszczędności w dolarach są również dostępne w wariancie Core i7. Jest teraz w ofercie za 1 299,99 USD (zniżka 700 USD). Ta oferta może nie potrwać długo, więc kliknij poniższy widżet, aby sprawdzić, póki możesz. Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej ofert Microsoft Surface.Microsoft Surface Book 3Piękny, wyraźny wyświetlacz • Świetny przemysłowy design • Dobra żywotność baterii Ta hybrydowa maszyna jest wyposażona w procesor 10. generacji Core i5, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 256 GB.Microsoft Surface Pro XJeśli chcesz być na najwyższym poziomie od firmy Microsoft, Surface Pro X to opcja dla Ciebie. Łączy szybką łączność LTE z elastycznością „dwa w jednym” i ultracienkim 13-calowym ekranem dotykowym, aby pomóc Ci zachować produktywność. Surface Pro X działa na procesorze SQ1 firmy Microsoft i modemie Snapdragon X24, który zapewnia łączność.
Zobacz też: Najlepsze tablety z systemem Windows, jakie możesz kupić. Dużym problemem, który zwykle towarzyszy linii Surface, jest to, że nie będzie wystarczająco wydajny, aby działać jako wyznaczony laptop. Jednak gdy Gary Sims z Android Authority dokonał przeglądu urządzenia, stwierdził, że Surface Pro X świetnie sprawdza się jako laptop biznesowy/biznesowy, zachowując jednocześnie elegancką, wszechstronną formę, którą poznaliśmy i pokochaliśmy dzięki Surface. Jeśli jesteś gotowy na wszystko, co może zaoferować Surface Pro, oto okazja, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy:


2. Oferty dotyczące Surface Pro 7

Surface Pro 7Surface Pro 7 został wydany w tym samym czasie co Surface Pro X, ale z myślą o ciężkiej pracy. Surface Pro 7 nie jest wyposażony w funkcję LTE, ale zawiera procesor Intel Core dziesiątej generacji, który pomoże Ci przez cały dzień. Jest zbudowany do obsługi pełnowymiarowych aplikacji, takich jak Photoshop, a nie do łączenia się w podróży.
Również: Umowa na Microsoft DuoJeśli jesteś gotowy do ciężkiej pracy i ciężkiej zabawy, oto kilka najlepszych ofert dotyczących Surface Pro 7:


3. Oferty dotyczące Surface Pro 6

microsoft surface pro 6Jeśli chcesz Surface Pro, ale nie martwisz się o elementy wewnętrzne najnowszej generacji, Surface Pro 6 jest nadal realną opcją. Dopasowuje rozmiar do Surface Pro 7, ale zamienia procesor Intel Core dziesiątej generacji na opcję ósmej generacji. Surface Pro 6 ma również słabsze połączenie Bluetooth 4.2. Surface Pro 6 zamienia również port USB-C Surface Pro 7 na Mini DisplayPort. Oto kilka opcji, jeśli Surface Pro 6 jest dla Ciebie wyborem:


4. Oferty na laptopy Surface

Obraz widżetu laptopa Microsoft Surface GoLaptop Surface jest od dłuższego czasu solidną opcją na rynku laptopów. Od klasycznych Surface Pros różni się tym, że jest tradycyjnym laptopem i nie ma żadnych odłączanych części. Zawiera imponujące funkcje, takie jak świetny ekran z funkcjami ekranu dotykowego, solidną żywotność baterii, a wszystko to w ultralekkiej obudowie. Jeśli odłączana konfiguracja nie odpowiada Twoim potrzebom, ale nadal potrzebujesz urządzenia Microsoft, laptop Surface jest dla Ciebie odpowiedni. Oto niektóre z najlepszych ofert na laptopy Surface:


5. Oferty dotyczące Surface Go

powierzchnia microsoft idzie 2
Surface Go 2 to doskonały wybór, jeśli chcesz zmaksymalizować przenośność i zminimalizować wagę. Jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 10,5 cala i waży nieco ponad funt, dzięki czemu można go z łatwością zabrać w dowolne miejsce. W ofercie jest również oryginalny Surface Go.
Zobacz więcej: Awaria Surface GoJeśli chcesz zabrać Surface w dowolne miejsce, oto najlepsze propozycje:


6. Akcesoria do powierzchni

Mysz Microsoft Surface ArcTeraz, gdy masz już okazję wypróbować wszystkie urządzenia Surface, nadszedł czas na dodanie akcesoriów! W końcu tak naprawdę nie da się zastąpić laptopa bez klawiatury. Firma Microsoft oferuje różnorodne klawiatury, stacje dokujące i inne urządzenia peryferyjne, które pomogą Ci ukończyć konfigurację, a my omówimy tutaj kilka z naszych ulubionych.


Masz to: najlepsze oferty Microsoft Surface Pro. Dołożymy wszelkich starań, aby lista była aktualizowana o najnowsze i największe oszczędności. Możesz również zainteresować się naszym centrum ofert na laptopy. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android