Zaoszczędź 20 USD na nowym przełączniku Nintendo w Woot

Zaoszczędź 20 USD na nowym przełączniku Nintendo w Woot

Zakończmy kwiecień lawiną świetnych okazji, dobrze? Przez ograniczony czas (tylko w sobotę i do wyczerpania zapasów), Woot oferuje solidne zniżki zarówno na standardową konsolę Nintendo Switch (wersja bez OLED), jak i na mniejszy, tańszy Switch Lite, a jeśli dokonasz zakupu przez Woot aplikacja (iOS, Android — po prostu otwórz poniższe linki Woot na telefonie, a przekierują), otrzymasz do 20 USD zniżki. Nieźle! Naprawdę, jakikolwiek spadek cen na sprzęcie Nintendo jest rzadki, więc skorzystaj z tego, jeśli rozważasz inwestycję. Zaczynając od Switcha, zwykle kosztuje 299,99 USD, ale zniżka Woot spada o 10 USD, co kosztuje 289,99 USD. Kupowanie go za pośrednictwem aplikacji to miejsce, w którym dzieje się prawdziwa zniżka, zmniejszając nieco cenę, w sumie 269,99 USD przed opodatkowaniem. To mniej niż niektóre odnowione oferty, a dziś otrzymujesz nowy model w pudełku. Przeczytaj naszą recenzję tego modelu.

Nintendo Switch (czerwone i niebieskie Joy-Cons)

Nintendo Switch oferuje 6,2-calowy ekran dotykowy, trzy style gry i połączenie Wi-Fi, umożliwiając w ten sposób rozgrywkę wieloosobową (z subskrypcją Nintendo Switch Online). Teraz dla Switch Lite. Zwykle kosztuje 199,99 USD, ale Woot też bierze tam 10 USD. Ale dzięki dodatkowym rabatom zaoszczędzisz w sumie 20 USD, dzięki czemu ostateczna cena przed opodatkowaniem to tylko 180 USD. Przeczytaj naszą recenzję mniejszego Switch Lite.

Nintendo Switch Lite

Mniejszy i lżejszy Switch Nintendo ułatwia granie w swoją kolekcję gier Switch w podróży. Jedna z najlepszych ofert tego tygodnia pojawiła się w piątek. To rzadka zniżka w wysokości 20 USD na Beats Fit Pro, które w naszej recenzji nazwaliśmy najlepszymi wkładkami dousznymi Beats. Zwykle 199,99 USD, różni sprzedawcy, w tym Amazon, Best Buy i Walmart, sprzedają je za 179,99 USD — najniższą dotychczas cenę. Ta cena może wydawać się trochę trudna do przełknięcia, biorąc pod uwagę, że AirPods Pro i AirPods trzeciej generacji zazwyczaj kosztują mniej. Ale biorąc pod uwagę mocne strony Fit Pro, a mianowicie ich wygodne i bezpieczne dopasowanie oraz solidną redukcję szumów, warto rozważyć każdą opcję. Nie wspominając, że występują w czterech wersjach kolorystycznych.

Beats Fit Pro

Wkładki douszne Beats Fit Pro mają zintegrowane końcówki skrzydeł, które zapewniają bezpieczeństwo podczas biegów i treningów. Mają również doskonałą eliminację szumów, a ich dźwięk ma odpowiednią ilość basów i kopnięć, aby utrzymać motywację. Jeśli jesteś koncertowiczem, lubisz grać na głośnych instrumentach w studiu lub po prostu masz bardzo wrażliwe uszy, Etymotic ER20XS to wysokiej jakości zatyczki do uszu, które chronią słuch, nie wyciszając jednocześnie dźwięków, które możesz chcieć usłyszeć . Zawierają futerał i pałąk na szyję. W przeciwieństwie do standardowych zatyczek do uszu, zapewniają one równomierne zmniejszanie poziomu dźwięku, zachowując mowę i dźwięki otoczenia, dzięki czemu ogólnie jest mniej drażniący. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​działają dokładnie tak, jak twierdzi Etymotic (zawsze mam jeden z nich w pobliżu). W Woot możesz kupić zestaw nowych, standardowych zatyczek do uszu Etymotic za 11,99 USD zamiast 19,99 USD.

Etymotic zatyczki do uszu ER20XS

Te zatyczki do uszu Etymotic zostały stworzone, aby tłumić dźwięki, które mogą prowadzić do uszkodzenia słuchu, jednocześnie zachowując szczegóły, aby nie wytłumić całkowicie, powiedzmy, koncertu lub innego słyszalnego doświadczenia, którym chcesz się cieszyć. 65-calowe telewizory QLED mogą być drogie, ale tak nie jest w przypadku modelu 5 serii TCL. Ten telewizor, który może pochwalić się wbudowanym oprogramowaniem Google TV, kosztuje teraz tylko 648 USD w Amazon i 649,99 USD w Best Buy, znacznie poniżej zwykłej ceny 899,99 USD. Powinien to być dobry, wszechstronny model, a jego pełne lokalne przyciemnianie zapewnia bardziej równomierne oświetlenie niż panele z podświetleniem krawędziowym. Pamiętaj jednak, że jego specyfikacje nie są szczególnie odpowiednie do gier z najwyższej półki. W przeciwieństwie do modelu Mini LED z serii 6 o wartości 999,99 USD, który ma panel z częstotliwością odświeżania 120 Hz, ten działa z częstotliwością 60 Hz i nie ma portów HDMI 2.1 do szybkiej gry.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android