Xiaomi trafiło na MediaMarkt: Redmi Note 12 Pro w okazyjnej cenie

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: Redmi Note 12 Pro w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy, która obejmuje wysokiej jakości smartfon z ryczałtem na wszystkie sieci i SMS-y oraz wystarczającą ilością danych? Następnie spójrz na MediaMarkt. Można tam kupić Xiaomi Redmi Note 12 Pro wraz z taryfą 6 GB w sieci o2 za jedyne 14,99 euro miesięcznie. Wyliczyliśmy dla Ciebie wszystkie koszty i wyjaśnimy, dlaczego jest to oferta pierwszorzędna.

Smartfon Xiaomi za 14,99 euro miesięcznie w MediaMarkt

Xiaomi ma z Redmi Note 12Pro dostarczył stylowy smartfon o doskonałym stosunku ceny do wydajności. W MediaMarkt urządzenie z taryfą „Basic 15” jest obecnie szczególnie tanie: za 14,99 euro miesięcznie Oprócz telefonu komórkowego otrzymujesz również zryczałtowaną stawkę za wszystkie sieci/SMS-y 6 GB Wolumen danych (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 46,93 euro za cenę połączenia, opłatę dodatkową i wysyłkę. Otrzymujesz to jako bonus Xiaomi Smart Band 7 o wartości 36 euro za darmo. Na fakturze poniżej pokażemy dlaczego jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Podstawowa 15 Sieć: o2
6 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Xiaomi Smart Band 7 o wartości 36 euro za darmo

Pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
14,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
406,69 euro

Wartości urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 248,49 euro (telefon komórkowy) + 36 euro (opaska)

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 122,20 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
5,09 euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G ze 128 GB i 6 GB RAM-u Według porównań cen idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie co najmniej 248 euro (wliczając koszty wysyłki). The Inteligentna opaska Xiaomi 7 jest wart około 36 euro. Jeśli odliczysz te kwoty od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24, na taryfę pozostanie 122,20 euro. Odpowiedni 5,09 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt Allnet/SMS przy wolumenie 6 GB danych.

Do oferty w MediaMarkt

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

To właśnie oferuje Ci Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Xiaomi Redmi Note 12 Pro charakteryzuje się prostą konstrukcją i solidnymi parametrami technicznymi. To ma Wyświetlacz 6,67-Zoll-AMOLED z Częstotliwość odświeżania 120 Hz, który zapewnia wyraźny obraz i płynne przewijanie. The Potrójny aparat zawiera jeden Główny obiektyw 50 MP od Sony i jeden 8-MP-Ultraweitwinkelinse dla różnych możliwości robienia zdjęć. The Bateria 5000 mAh wytrzymuje cały dzień przy normalnym użytkowaniu, a ze smartfona można korzystać za pomocą dołączonego zestawu Zasilacz o mocy 67 W ładuje się w 15 minut stać się.

W naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co jeszcze potrafi Redmi Note 12 Pro 5G:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android