Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez + przydatny prezent

W MediaMarkt aktualnie topowy smartfon Xiaomi 13T Pro w wersji 1 TB z umową o2 można dostać w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też przydatny dodatek. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

Xiaomi 13T Pro w okazyjnej cenie + mikser gratis w MediaMarkt

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 1 TB przestrzeni dyskowej z taryfą „Basic 20” w sieci o2: za jedyne 19,99 euro miesięcznie Dostępny jest także flagowy smartfon obsługujący wszystkie sieci i zryczałtowaną stawkę za SMS-y 20 GBÂ Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowy koszt wynosi 218,99 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Dostajesz za to jednego Xiaomi Smart Blender o wartości 70 euro za darmo. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Basic 20: o2
20 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS-y, ryczałtowa stawka za roaming w UE, obejmujący minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Xiaomi Smart Blender o wartości 70 euro za darmo

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Grundgebühr
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 179 euro

Anschlussgebühr
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku anulowania po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
698,75 euro

Gerätewerte
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 680 euro (telefon komórkowy) + 69,90 euro (mikser)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) -51,14 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-2,13 euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 1 TB i 16 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 680 euro łącznie z wysyłką. Mikser kosztuje co najmniej 77 euro. Jeśli odjąć te wartości od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnych okresów, taryfa pozostanie -51,14 euro. To odpowiada -2,13 euro miesięcznie – dzięki temu taryfę 20 GB w sieci o2 otrzymujesz za darmo i dodatkowo zarabiasz ponad 50 euro w porównaniu do zakupu pojedynczo.

Faktura z korzystną ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android