Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez

Xiaomi trafiło na MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez

W MediaMarkt topowy smartfon Xiaomi 13T Pro z umową o2 kupisz w absolutnie okazyjnej cenie. Jeśli kupisz stare urządzenie, otrzymasz także premię w wysokości 100 euro. Obliczyliśmy wszystkie koszty i podpowiemy Ci, dlaczego warto go kupić.

Xiaomi 13T Pro z taryfą 35 GB w okazyjnej cenie w MediaMarkt

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 512 GB pamięci z taryfą „Basic 30 Promo” w sieci o2: za jedyne 19,99 euro miesięcznie Jest flagowy smartfon ze zryczałtowanymi opłatami za wszystkie sieci i SMS-y 35 GBÂ Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowy koszt wynosi 93,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę.

Jednak to, co czyni go szczególnie ekscytującym, to Bonus za wymianę w wysokości 100 euro: Otrzymasz to natychmiast po złożeniu zamówienia oprócz wartości urządzenia w celu późniejszego przesłania odpowiedniego starego urządzenia i będziesz mógł z niego korzystać Zmniejsz dodatkową opłatę w wysokości 149 euro do rozsądnych 49 euro. W MediaMarkt możesz łatwo sprawdzić, czy Twoje stare urządzenie nadaje się do kampanii. Nasza faktura poniżej pokazuje, dlaczego ta oferta jest okazją najwyższej klasy.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Basic 30 Sieć promocyjna: o2
Pojemność danych LTE 35 GB (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus 100 euro za odesłanie starego urządzenia

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Grundgebühr
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro z premią za wymianę

Anschlussgebühr
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku anulowania po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
573,70 Euro

Gerätewert
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 584 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i premię) -10,30 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,43 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 512 GB i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 584 euro łącznie z wysyłką. Jeżeli odejmiemy tę wartość od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24, otrzymamy -10,30 euro za taryfę. To odpowiada -0,43 euro miesięcznie – więc otrzymujesz taryfę 35 GB za darmo i dodatkowo zarabiasz 10 euro w porównaniu do zakupu osobno.

Faktura z korzystną ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android