Xiaomi: Przenieś dane na swój nowy telefon komórkowy – oto jak to działa

Xiaomi: Przenieś dane na swój nowy telefon komórkowy – oto jak to działa

Aplikacja Xiaomi „Mi Mover” przenosi dane i pliki ze starego smartfona z systemem Android do nowego smartfona Xiaomi. Tutaj pokażemy Ci dokładnie, jak to działa.

Xiaomi: Przenieś dane ze starego na nowy smartfon

pierwszy krok:

Aby przenieść dane ze starego urządzenia z Androidem na nowy smartfon Xiaomi, jest ono potrzebne Darmowa aplikacja „Mi Move”. Instaluje aplikację na starym i nowym urządzeniu.

Mój ruch

Aplikacja przesyła dane, takie jak zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, a nawet dane z aplikacji na nowe urządzenie. Możesz zainstalować ją ze Sklepu Play, jeśli nie jest jeszcze preinstalowana na Twoich urządzeniach.

Niebezpieczeństwo: Aplikacja może przesyłać dane wyłącznie z dowolnego smartfona z systemem Android do smartfona Xiaomi. Nie może przesyłać danych ze smartfona Xiaomi do innego smartfona z Androidem, takiego jak Samsung lub Huawei! W tym celu korzystasz następnie z aplikacji producentów nowego urządzenia. Więcej na ten temat poniżej.

drugi krok:

Aplikacja „Move Data” (Mi Mover) przesyła dane i pliki z telefonu komórkowego do nowego urządzenia Xiaomi.  (Źródło obrazu: GIGA)Aplikacja „Move Data” (Mi Mover) przesyła dane i pliki z telefonu komórkowego do nowego urządzenia Xiaomi. (Źródło obrazu: GIGA)

Po zainstalowaniu na obu urządzeniach aplikacja pojawi się pod nazwą „Przenieś dane„. Stuknij, aby uruchomić asystenta. Potwierdź żądane uprawnienia przyciskiem „Zgadzać się„. Następnie wybierz przycisk „” w aplikacji na swoim starym telefonie komórkowym.Alt” poza. Zamiast tego na nowym telefonie kliknij przycisk „.Neu„.

Trzeci krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Na nowe urządzenie wybierasz, czy Twoje stare urządzenie to Xiaomi, czy inny smartfon z Androidem, taki jak Huawei, Oppo lub Samsung. Następnie zostaniesz poproszony o zainstalowanie lub otwarcie aplikacji „Mi Mover” na starym urządzeniu, jeśli nie zostało to jeszcze zrobione.

4. krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Poczekaj, aż stare urządzenie znajdzie Twój nowy smartfon, a następnie dotknij nazwę znalezionego nowego telefonu komórkowego na starym telefonie komórkowym. Następnie urządzenia są podłączane. Następnie możesz wybrać obrazy, wiadomości, kontakty, pliki audio, wideo i dokumenty, a także aplikacje innych firm do przesłania. Wystarczy postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Proces może zająć trochę czasu, w zależności od ilości danych.

Prześlij dane z Xiaomi na PC

Aby to zrobić, podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB. Następnie możesz przesyłać zdjęcia i filmy do komputera. Szczegółowo opisaliśmy procedurę tutaj:

Czy aplikacja Mi Mover jest bezpłatna?

I. Aplikacja jest udostępniana bezpłatnie przez Xiaomi, dzięki czemu możesz przesyłać dane ze starego urządzenia z systemem Android na urządzenie Xiaomi.

Aplikacja Hat Xiaomi Die „Smart Switch”?

NIE. Aplikacja Smart Switch przesyła dane z dowolnego urządzenia z systemem Android na nowe urządzenie Samsung. Na przykład możesz użyć „Smart Switch”, aby przełączyć się z Xiaomi na Samsunga.

Jeśli jednak chcesz przenieść swoje dane do nowego smartfona Xiaomi, potrzebujesz aplikacji „Mi Mover” ze Sklepu Play. Po prostu postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android