Xiaomi odpala produktowe fajerwerki: tablety, smartwatche i nie tylko

Xiaomi odpala produktowe fajerwerki: tablety, smartwatche i nie tylko

Oprócz topowego telefonu komórkowego Xiaomi 14 (Ultra) chiński producent zaprezentował szereg innych produktów. Należą do nich dwa nowe smartwatche, wydajny tablet z dużym wyświetlaczem i wszechstronny tracker fitness.

Xiaomi prezentuje nowe urządzenia do noszenia i tablety

Xiaomi nie tylko wprowadziło smartfony Xiaomi 14 i 14 Ultra, ale także tablet i trzy urządzenia do noszenia. Xiaomi Pad 6S Pro 12.4, dwa smartwatche Xiaomi Watch S3 i 2, a także tracker Xiaomi Smart Band 8 Pro zostały wydane w Niemczech.

Wyróżnij Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 Tytułowy wyświetlacz o przekątnej 12,4 cala powinien być nazwą gry. Ma wysoką częstotliwość odświeżania 144 Hz i rozdzielczość 3048 x 2032 pikseli. O wydajność dba szybki Snapdragon 8 Gen 2, który w zależności od modelu posiada 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej i zawsze 8 GB RAM-u.

Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 w szarej wersji (źródło zdjęcia: Xiaomi)

Bateria może być również z jedną Pojemność 10 000 mAh pokazać. Można go ładować za pomocą kabla mocą 120 W. Jako system operacyjny używany jest wariant Androida Xiaomi HyperOS.

Przedsprzedaż Xiaomi Pad 6S Pro będzie możliwa od 25 lutego kosztuje 699,90 euro (256 GB pamięci) lub 799,90 euro (512 GB). Uzupełnieniem tabletu są akcesoria takie jak Xiaomi Focus Pen i klawiatura touchpad – te dostępne są osobno. Xiaomi nie ujawniło jeszcze cen akcesoriów do tabletów.

Smartwatche Xiaomi Watch S3 i S2

Dwa smartwatche Xiaomi Watch S3 i 2 różnią się funkcjami i ceną. Do Watch S3 Xiaomi wybrało wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, ramka wykonana jest ze stopu aluminium. 180 tarcz zegarka jest dostępnych bezpłatnie. W zestawie znajduje się 12-kanałowy czujnik tętna oraz inne funkcje zdrowotne.

Wariant zegarka Xiaomi Watch S3 (źródło zdjęcia: Xiaomi)

Producent obiecuje „ultra długi czas pracy baterii”. do 15 dni. Pięć minut w gniazdku powinno wystarczyć na korzystanie z zegarka przez dwa dni.

Umierać teurere Xiaomi Watch 2 nie opiera się na HyperOS, ale na Google Wear. Będzie to obsługiwać ponad 200 aplikacji innych firm. Wyświetlacz AMOLED zegarka ma również przekątną 1,43 cala i podobnie jak w zegarku Watch S3 możliwe jest monitorowanie tętna. W przeciwieństwie do Watch S3, dołączona jest funkcja zdalnego sterowania aparatem smartfona. Podgląd zdjęć działa w połączeniu z niektórymi nowszymi telefonami Xiaomi.

Zegarek Xiaomi 2 (źródło obrazu: Xiaomi)

Xiaomi Watch 2 dostępny jest w cenie 199,99 euro, Xiaomi Watch S3 kosztuje 149,99 euro.

Najlepsze smartwatche w porównaniu:

Porównanie smartwatchów 2024: Kto wygra?

Tracker fitness Xiaomi Smart Band 8 Pro

Oferta urządzeń do noszenia Xiaomi również będzie taka rozszerzony o Smart Band 8 Pro. Według producenta tracker fitness charakteryzuje się dużym wyświetlaczem AMOLED (1,74 cala) i szerokimi możliwościami personalizacji. Waży 22,5 grama. Wyświetlacz chroniony jest szkłem Corning Gorilla Glass Victus.

Xiaomi oferuje szeroką gamę bransoletek w różne kolory i materiały Na. Właściciele mogą także wybierać spośród ponad 200 tarcz zegarka, aby zmienić wygląd swojego urządzenia do noszenia. Mówi się, że bateria Smart Band 8 Pro o pojemności 289 mAh ma wytrzymać do 14 dni przy normalnym użytkowaniu.

Wariant Xiaomi Smart Band 8 Pro (źródło zdjęcia: Xiaomi)

Stanowisko do śledzenia 150 wbudowanych trybów sportowych dostępny. Dodatkowo urządzenie wspomaga prawidłową rozgrzewkę i rozciąganie przed ćwiczeniami za pomocą animacji ćwiczeń 3D. Do monitorowania stanu zdrowia inteligentna opaska została wyposażona w nowy moduł monitorowania tętna.

Xiaomi Smart Band 8 Pro jest za 69,99 Euro do przyjęcia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android