Xiaomi hit w MediaMarkt: Fabrycznie nowy 13T z taryfą tańszą niż bez

Xiaomi hit w MediaMarkt: Fabrycznie nowy 13T z taryfą tańszą niż bez

W MediaMarkt pojawiła się obecnie rewelacyjna oferta: Tuż po rynkowej premierze nowego Xiaomi 13T można tam zabezpieczyć najnowszy smartfon, w tym taryfę z 4 GB wolumenu danych, z matematycznym zyskiem. Przyjrzeliśmy się bliżej cenom i wyjaśniliśmy, dlaczego warto kupić właśnie teraz.

MediaMarkt: Xiaomi 13T z taryfą 4 GB za niecałe 10 euro miesięcznie

Xiaomi dopiero niedawno wprowadziło na rynek stylowy smartfon 13T doskonały sprzęt sprzętowy przedstawione. W MediaMarkt kupisz to szczególnie tanio, łącznie z taryfą „Basic 10” w sieci o2: za 9,99 euro miesięcznie W cenę wliczona jest zryczałtowana opłata za korzystanie z całej sieci i SMS-ów 4 GB Wolumen danych (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 109,98 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Basic 10 Allnet i SMS-owa stawka ryczałtowa
Ilość danych LTE 4 GB (maks. pobieranie 50 Mbit/s) Roaming w UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
9,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 69,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
349,74 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 479,97 euro (telefon komórkowy)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) -130,23 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-5,43 euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T z 256 GB i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie 480 euro z wysyłką. Jeżeli odejmiemy tę wartość od kosztów całkowitych w ciągu 24 minimalnych okresów, otrzymamy -130,23 euro za taryfę. Odpowiedni -5,43 euro miesięcznie. W ten sposób nie tylko otrzymujesz zryczałtowaną stawkę all-net z 4 GB miejsca na dane za darmo, ale także zarabiasz ponad 130 euro w porównaniu z zakupem indywidualnym.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T:

Xiaomi 13T łączy w sobie pierwszorzędne funkcje z poręczną konstrukcją. To ma Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 51 minut 67 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android