Xiaomi cracker: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Xiaomi cracker: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Czy obecnie szukasz dobrze wyposażonego smartfona ze średniej półki, w tym taniej taryfy? Następnie spójrz na Curved. Tam możesz dostać Xiaomi 12 Lite z 10 GB LTE, Allnet i SMS zryczałtowaną stawką za jedyne 19,99 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego to dobry interes.

Xiaomi 12 Lite z taryfą 10 GB w obniżonej cenie w Curved

Chiński producent Xiaomi jest często o krok do przodu, jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki, bo wyposażeniem urządzeń zazwyczaj wyraźnie bije konkurencję. Odpowiedni smartfon od producenta jest obecnie dostępny szczególnie tanio w najlepszych ofertach Curved, gdzie można dostać 12 Lite z taryfą „Blau Allnet XL” za jedyne 13 euro dodatkowo i 19,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Curved ) . Taryfa zawiera ryczałt na całą sieć i SMS-y oraz 10 GB danych LTE – wszechstronny, beztroski pakiet w okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 12 Lite z umową: dlatego umowa jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 13 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
497,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 382,99 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 114,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
4,78 Euro

Do oferty na Curved.de

Xiaomi 12 Lite oferuje 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM, a według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 383 euro (w tym wysyłka). Jeśli odejmie się tę kwotę od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 114,76 euro dla taryfy. Odpowiada to 4,78 euro miesięcznie, co jest bardzo niską ceną za zryczałtowaną stawkę Allnet / SMS z 10 GB wolumenu danych. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Xiaomi 12 Lite: Dobry smartfon ze średniej półki w okazyjnej cenie

12 Lite jest na telefon komórkowy 5G, który jest napędzany nowoczesnym procesorem Snapdragon 778G i systemem Android 12. Jest wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz AMOLED telefonu ma ok przekątna 6,55 cala i oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz.Aparat do selfie nie ma wycięcia w wyświetlaczu, zamiast tego zastosowano dziurkacz. Oferuje całkiem niezłą rozdzielczość 32 MP.

Z tyłu Xiaomi 12 Lite dostajesz potrójny aparat Obrazy do 108 MP pozwala. Sam telefon ma zaledwie 7,3 mm grubości i waży 173 g. Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany z wyświetlaczem, podobnie jak w obecnych flagowcach. Bateria oferuje m.in Pojemność 4300 mAh i można go ładować szczególnie szybko za pomocą kabla o mocy 67 watów.

Dlatego 12 Lite od Xiaomi powinien przede wszystkim interesujące dla początkujących, którzy zwracają uwagę na cenę którzy nie chcą rezygnować z dobrego sprzętu i cenią szczególnie dobry aparat.

Możesz także uzyskać dobrą alternatywę z Redmi Note 11 za jedyne 15 euro miesięcznie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android