Wyrzuceni przez WhatsApp: 9 zasad, których nie wolno łamać

Wyrzuceni przez WhatsApp: 9 zasad, których nie wolno łamać

WhatsApp na smartfonie Samsung.


Czasami ma się wrażenie, że na WhatsApp nie ma żadnych zasad i każdy może tam robić, co chce. Dokładnie odwrotnie. Powiemy Ci 9 zasad, których nigdy nie powinieneś łamać na WhatsApp. W przeciwnym razie w najgorszym przypadku Twoje konto zostanie zablokowane i nie będziesz już mógł korzystać z Messengera.

Wersja: 2.22.6.73

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Android

Zasady WhatsApp, których nie powinieneś łamać

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na świecie. Nie działa bez zasad. Właśnie dlatego grupa ma w warunkach użytkowania ustanowił dziewięć ważnych zasad, którego nikomu nie wolno złamać. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane.

obrażać użytkowników
Nie możesz obrażać, grozić, nękać, wygłaszać ani udostępniać innym użytkownikom oświadczeń rasistowskich lub nagannych etnicznie.
Wezwanie do przemocy
WhatsApp nie może być używany do nakłaniania do przemocy, nielegalnych lub w inny sposób niewłaściwych działań. Dotyczy to również udostępniania treści zawierających przestępstwa z użyciem przemocy.
Fałszywe wiadomości
Posłaniec nie może być wykorzystywany do rozpowszechniania fałszywych wiadomości zawierających umyślne nieprawdy, nieprawdziwe informacje lub wprowadzające w błąd stwierdzenia.
wyślij spam
Użytkownicy WhatsApp nie mogą rozpowszechniać „wiadomości takich jak wiadomości masowe”. Zabronione jest również korzystanie z „automatycznego wysyłania wiadomości” lub „automatycznego wybierania”. Wiadomości lub połączenia, które zostały wcześniej nagrane i wysłane automatycznie o określonej godzinie, nie są zatem dozwolone. Tylko jeśli masz pozwolenie od WhatsApp, istnieje wyjątek.
Sfałszuj inną tożsamość
W WhatsApp nie ma wymogu posiadania prawdziwego nazwiska. Użytkowników można zidentyfikować tylko po numerze telefonu. Nazwę można wybrać dowolnie. Nie możesz tutaj udawać kogoś innego. Ale pseudonimy są dozwolone.
rozpowszechniać złośliwe oprogramowanie
Pliki można również wysyłać za pośrednictwem WhatsApp. W związku z tym nie możesz używać Messengera do rozpowszechniania wirusów lub innego złośliwego oprogramowania.
Szpieguj użytkowników
Nie możesz szpiegować użytkowników za pośrednictwem WhatsApp. Żadne informacje nie mogą być uzyskiwane od lub o użytkownikach w niedopuszczalny lub nieautoryzowany sposób.
Zbyt częste zmienianie numeru telefonu komórkowego
WhatsApp jest powiązany z numerem telefonu komórkowego. Nie ma konta, na które logujesz się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Jeśli zbyt często zmieniasz numer telefonu komórkowego, WhatsApp może ostatecznie wykluczyć Cię z procesu weryfikacji.
Hakuj WhatsApp lub manipuluj kodem
Każdy, kto spróbuje włamać się do komunikatora lub w jakikolwiek sposób manipulować kodem, również zostanie natychmiast zablokowany.

Powiemy Ci, co możesz robić w WhatsApp w Wideo:

Musisz sam zgłosić naruszenia WhatsApp

WhatsApp śledzi naruszenia tylko wtedy, gdy użytkownicy zgłaszają niewłaściwe postępowanie. Ponieważ wiadomości są szyfrowane od końca do końca, musisz sam podjąć działania, jeśli zauważysz problemy. Tylko wtedy WhatsApp może coś z tym zrobić.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android