Wyłącznie: bezpłatna karta kredytowa z bonusem 30 €, Apple Pay i Google Pay

Wyłącznie: bezpłatna karta kredytowa z bonusem 30 €, Apple Pay i Google Pay

Masz dość irytujących opłat za zarządzanie kontem, kłopotliwych rezerwacji i braku płatności mobilnych? W takim razie powinieneś być ostrożny: TF Bank oferuje bezpłatną kartę kredytową, w tym Google Pay i Apple Pay. Ponadto na krótki czas możesz otrzymać wyłącznie kupon Amazon o wartości 30 euro. Powiemy Ci, jak to zrobić.

TF Bank: kupon o wartości 30 € na bezpłatną kartę kredytową

w Bank TF Rozumiesz Karta kredytowa Mastercard Gold bez dodatkowych opłat i co więcej, teraz też jest Pożądany kupon o wartości 30 euro za darmo na górze (zobacz ofertę w TF Bank). Możesz to wykorzystać na przykład w Amazon, MediaMarkt, Otto lub w ponad 500 innych sklepach internetowych.

Karta kredytowa jest szczególnie opłacalna na wakacje, przy kolejnej dużej decyzji zakupowej lub po prostu jako praktyczna opcja płatności. Korzystasz również z decydujących korzyści, których inni dostawcy kart kredytowych na rynku często nie są w stanie zapewnić ich wszystkich.

Płać na całym świecie bezpłatnie, bezpiecznie i zbliżeniowo

Obejmuje to płatności mobilne przez Google Pay i Apple Pay do szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych – zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Korzystanie z karty i bankowość internetowa są bezpłatne na całym świecie. Nie musisz więc obawiać się ukrytych kosztów.

Mastercard Gold od TF Bank: Płać na całym świecie bezpłatnie i zbliżeniowo (źródło obrazu: TF Bank)

Jeśli faktycznie jesteś na wakacjach za granicą, Ty i Twoi towarzysze podróży automatycznie przechodzicie przez Darmowe ubezpieczenie podróżne zabezpieczony podczas podróży i szybko i łatwo miej oko na wszystkie płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej TF Bank. Na górze dostajesz 5 procent Cashback na rezerwacje wynajmu samochodów.

Dzięki TF Bank zyskujesz również:

0 euro opłata za otwarcie0 euro opłata roczna0 euro dostawa faktur elastyczne opcje spłaty bezodsetkowe zakupy towarów do 51 dni

Minimalna kwota spłaty obowiązuje jako opcja spłaty dla zakupów na kredyt: 3 procent wykorzystanej linii kredytowej i co najmniej 30 euro. (Oprocentowanie wynosi 1,49 procent miesięcznie lub 19,39 procent rocznie w przypadku zakupów towarów, 1,74 procent miesięcznie lub 22,96 procent rocznie w przypadku transakcji gotówkowych).

Jak to działa?

W TF Banku nie musisz ręcznie wypełniać niewygodnych formularzy, możesz skorzystać ze swojego Aplikuj bezpośrednio online i zidentyfikować Cię po podjęciu decyzji kredytowej. Po podpisaniu i wysłaniu formularza aktywacyjnego otrzymasz kartę kredytową Mastercard Gold i odpowiedni PIN. Gdy tylko Twoja karta zostanie aktywowana, otrzymasz wiadomość e-mail i będziesz mógł bezpośrednio korzystać ze wszystkich korzyści.

Z Kupon o wartości 30 euro będą wysyłane do nowych klientów po aktywacji karty i minimalnym obrocie 100 euro (w ciągu 4 tygodni od aktywacji karty) na adres e-mail podany podczas składania wniosku. Zwroty i przelewy pieniężne (np. przez PayPal) są wykluczone. Nowi klienci to ci, którzy wcześniej nie posiadali karty TF Mastercard Gold. Otrzymanie żądanego kuponu może zająć od 4 do 6 tygodni po spełnieniu warunków.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android