Wyciek Galaxy A53 5G: Co Samsung robi lepiej z następcą Galaxy A52

Wyciek Galaxy A53 5G: Co Samsung robi lepiej z następcą Galaxy A52

Samsung chyba nie wyobrażał sobie tego w ten sposób. Galaxy A53 5G został zaprezentowany przez agencję regulacyjną przed oficjalną prezentacją. Wiemy więc już, co południowokoreański producent ulepszył w nowym hicie ze średniej półki w porównaniu do swojego poprzednika – a co nie.

Samsung Galaxy A53 5G w pełni ujawniony

Organy homologacyjne muszą zatwierdzać nowe smartfony przed ich wprowadzeniem na rynek, a więc od czasu do czasu zdarza się, że pojawiają się tam modele, które nie zostały jeszcze zaprezentowane przez producentów. Tak jest również w przypadku Samsunga Galaxy A53 5G, który trafił do chińskiego organu zatwierdzającego. Tam zostały odsłonięte wszystkie szczegóły techniczne i projekt . Więc teraz wiemy, co robi Samsung.

Przy przekątnej 6,46 cala wyświetlacz Samsunga Galaxy A53 5G powinien być nieco mniejszy niż 6,5-calowy wyświetlacz Galaxy A52 5G. Jednak rozdzielczość pozostaje niezmieniona i wynosi 2400 x 1080 pikseli. Jest to wyświetlacz o częstotliwości 120 Hz, jak w przypadku poprzednika. Ponieważ Samsung prawdopodobnie nie zaoferuje w tym roku wersji 4G z wyświetlaczem 90 Hz, na pewno otrzymasz znaczną aktualizację.

Zastosowany procesor to Exynos 1200 firmy Samsung, który ma aż 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Te ostatnie można dalej rozbudowywać. Ale to działa tylko z połączonym gniazdem SIM. Jeśli chcesz korzystać z funkcji dwóch kart SIM, nie możesz zwiększyć przestrzeni dyskowej. System operacyjny to Android 12 z One UI 4.0 .

Według informacji konfiguracja aparatu pozostaje bez zmian. Więc nadal masz poczwórny aparat 64 MP i przedni aparat 32 MP. Smartfon jest nadal wodoodporny i zabezpieczony przed kurzem zgodnie z IP67. Nie ma już klasycznego gniazda słuchawkowego. W zamian bateria jest znacznie większa i wynosi 5000 mAh , co powinno pozytywnie wpłynąć na czas pracy. Akumulator można szybko naładować przy maksymalnej mocy 25 watów, chociaż Samsung zawiera tylko zasilacz o mocy 15 watów. Wizualnie smartfon prawie się nie zmieni. Cena nie jest znana.

Dla porównania: Samsung Galaxy A52 5G:

Samsung Galaxy A53 5G powinien pojawić się wkrótce

Ponieważ pojawia się teraz tak wiele informacji na temat Samsunga Galaxy A53 5G, smartfon powinien zostać wkrótce oficjalnie zaprezentowany. Najpóźniej przy dzisiejszym przecieku wiemy o telefonie komórkowym prawie wszystko. W zasadzie brakuje tylko ceny i wprowadzenia na rynek.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android