Wszyscy znasz te 11 typów WhatsApp – ale nikt nie może ich znieść

Wszyscy znasz te 11 typów WhatsApp – ale nikt nie może ich znieść

WhatsApp jest i pozostaje jednym z najpopularniejszych komunikatorów. Są też typowi użytkownicy, którzy prawdopodobnie znają prawie wszystkich w WhatsApp – i którzy niestety często obrażają swoimi osobliwościami. Zebraliśmy 11 typów. Czy rozpoznajesz tam kogoś?

Wersja:2.22.13.77

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Wszyscy znamy kogoś, kto ma bardzo szczególne dziwactwa, jeśli chodzi o WhatsApp. Zebraliśmy tutaj kilka najpopularniejszych i najbardziej znanych typów WhatsApp. Może rozpoznajesz jednego lub drugiego, a nawet siebie?

Nie wpisuję niczego, co pasuje do wiadomości głosowej

Wiadomości głosowe to nowy Whatsapp. Jeśli nie masz ochoty w tej chwili pisać, po prostu trzymaj na nim palec i rozmawiaj swobodnie z wątroby. Jest to również o wiele łatwiejsze i szybsze, a ponadto ma osobisty charakter słyszenia głosu drugiej osoby – prawie tak, jakbyś… tak, prawda prawie jak rozmowa telefoniczna. Jeśli możesz spróbować ponownie, zawsze jest to lepsze niż słuchanie minutowych wiadomości głosowych ze skrzynki pocztowej, jak za dawnych czasów.

łańcuszek od kolegi

Ile razy straciłeś pieniądze, zostałeś zwolniony lub umarłeś, ponieważ nie przesłałeś listu łańcuszkowego swojego przyjaciela? Wszyscy musimy być medycznymi cudami. W najgorszym przypadku za takimi działaniami nadal stoi złośliwe oprogramowanie, w najlepszym przypadku jest to po prostu irytujące. Apel do wszystkich zaangażowanych: Proszę to zatrzymać. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również dużej części kampanii podpisów.

Znasz już Teda?

Luźno oparty na Jak poznałem waszą matkę, nazywamy „Spedytorniż „Czy spotkałeś już Teda?”. Na większości list kontaktów znajdziesz kogoś, kto rzadko wysyła ci coś innego niż „Czy słyszałeś o…?”, po którym następuje najnowszy mem (tak, oczywiście, sam go widziałeś), zabawny film (tak, ty korzystać z YouTube), Instagrama i samego TikToka) lub podobnych znalezisk. To trochę miłe, gdy ktoś o tobie myśli, ale wolno trzymać się granic, prawda?

Pan Wideorozmowa

Czy nie wielu z nas jest na wystarczających spotkaniach online podczas pracy zdalnej? Czy naprawdę zawsze musi to być rozmowa wideo? Czasami chcesz po prostu wygodnie leżeć w łóżku w piżamie i nie być obserwowanym.

Miłośnik Emoji

Co 10 śmiejących się, płaczących, machających twarzą lub innych emotikonów mówi, czego nie może powiedzieć jedna? Dokładnie, że ćpun emoji po raz kolejny znokautował jednego. Czasami zastanawiam się, ile czasu poświęcono na wybór: czy ten czy inny emoji mówi więcej o moim emocjonalnym świecie? Mam nadzieję, że nie trwało to długo. Z drugiej strony, to zwykle po prostu kolorowa gromadka, której mało kto się przygląda, bądźmy szczerzy.

Przepraszam! To nawet nie powinno być twoje!

Jasne, możesz popełnić literówkę i trafisz na niewłaściwy czat. Miejmy nadzieję, że była to tylko wiadomość, do której niewłaściwa osoba nie mogła się odnieść, i nie kolejne prywatne zdjęcie. Ale robi się ciekawie, kiedy dzieje się to cały czas. Czy to nadal błąd, czy też ktoś testuje, w jaki sposób docierają do nich wiadomości?

Masz dość WhatsApp? W filmie znajdziesz przegląd niektórych alternatyw:

Monsieur Incognito lub Czytelnik

Czaty grupowe i tak mają swój własny świat. Ale wydaje się, że każda grupa WhatsApp ma jednego członka, który do niej należy, ale nigdy niczego nie komentuje. Niezależnie od tego, czy planujesz uroczystość, czy po prostu pogawędkę z przyjaciółmi – jeśli w ogóle nie bierzesz udziału, masz efekt jak zły tajny agent za swoją gazetą z dziurkowanymi dziurkami.

Brak połączenia pod tym numerem

Tak, WhatsApp to tzw Komunikator. Teoretycznie więc każdy może natychmiast odpowiedzieć na wiadomość, ale nie zawsze tak musi być. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi, lepiej zadzwonić. Równie niepotrzebne: Po prostu nie odpowiadaj w ogóle, a potem napisz kilka tygodni później: Hej, przepraszam, w ogóle tego nie widziałem. Praktycznie wszyscy spędzamy wystarczająco dużo czasu na smartfonach, aby móc stwierdzić, kiedy ktoś pisze.

Spamer Morse’a

Kto … pisze … bo … proszę … tak … ? Mnóstwo kropek, aby zapewnić przestrzeń dla własnych myśli, a nawet lepiej: wyślij tylko jedno słowo w wiadomości, aby smartfon wibrował po drugiej stronie, aż zeskoczy ze stołu. Czy… nie musi… być… prawda?

Status WhatsApp jako symbol statusu

Status może być fajną funkcją, ale: Czy naprawdę musisz aktualizować go co godzinę? Legendy głoszą, że są też ludzie, którzy idą przez życie bez statusu WhatsApp.

Pokaż mi swoją autokorektę, a powiem ci, kim jesteś

Proszę proszę proszę wystarczy przeczytać wiadomości na ten temat, że wysłałeś w ten sposób. W dzisiejszych czasach wszyscy są przyzwyczajeni do dziwnych wiadomości, w których czasem słowo nie ma sensu. Ale ludzie, z którymi nie jesteś zbyt blisko, naprawdę nie muszą wiedzieć, jak „wytrenowałeś” swoją autokorektę. Niektóre z sugestii odpowiadają Twoim zachowaniom związanym z pisaniem i wyszukiwaniem, a niektóre mogą pozostać prywatne.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android