Wskazówka dla Netflix: w ten sposób odblokowujesz ukryte filmy i seriale

Wskazówka dla Netflix: w ten sposób odblokowujesz ukryte filmy i seriale

Już to wiedziałem? Netflix nie pokazuje wszystkich dostępnych filmów i seriali. Niektórych z nich nie można nawet znaleźć za pomocą wyszukiwania. Powiemy Ci, jak nadal możesz je zobaczyć za pomocą następującej sztuczki – nawiasem mówiąc, VPN lub inna skomplikowana pomoc nie jest do tego wymagana.

W zależności od Twojego profilu, Netflix Pokaż tylko niektóre seriale i filmy, dotyczy to również wyszukiwania ukierunkowanego. Zwykle z pewnością masz profil niemieckojęzyczny. Ergo: Netflix zazwyczaj pokazuje tylko filmy i seriale, które zawierają niemiecką ścieżkę dźwiękową lub przynajmniej niemieckie napisy.

W ten sposób odblokujesz ukryte filmy i seriale w serwisie Netflix

Ale niestety nie można na przykład oglądać bardzo dobrego kanadyjskiego sitcomu „Kim’s Convenience” z bohaterem Marvela Simu Liu (Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni). Również o wyszukiwaniu jest to nie znaleziono domyślnie. Ale za pomocą sztuczki odblokujesz tę i inne treści (źródło: Filmstarts).

Możesz obejrzeć ten zabawny serial z gwiazdą Marvela, Simu Liu, tylko dzięki trikowi profilowemu w serwisie Netflix:

Wygoda Kima – zwiastun

Jeśli chcesz zobaczyć filmy i seriale, których Netflix odmawia swoim klientom w tym kraju ze względu na brak lokalizacji, musisz po prostu zmień język profilu. Ale jak to działa i jakie są efekty?

Najpierw rejestrujesz się w serwisie Netflix, na przykład bezpośrednio na komputerze w interfejsie internetowym. Na starcie bezpośrednio pod wyborem profilu (jeśli jesteś już zalogowany swoim profilem w prawym górnym rogu rozwijanego menu) wybierasz punkt „Zarządzaj profilami”. Alternatywnie, po prostu skorzystaj bezpośrednio z tego linku.

Mały długopis umożliwia zmianę profili w serwisie Netflix. (Źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu Netflix)

Teraz widzisz jeden w swoim profilu mały długopis. Jeśli klikniesz na to, masz możliwość zmiany języka na następnej stronie. Po prostu wybierz „angielski” zamiast „niemiecki” z rozwijanego menu. Ważne, aby wiedzieć: język zmieni się tylko w Twoim profilu, ale nie w innych profilach chłopaków lub dziewczyn.

Następnie możesz łatwo zmienić język na stronie profilu. (Źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu Netflix)

Jakie zmiany

Teraz Netflix naprawdę znajduje wszystkie treści i nie będzie już wstrzymywać przed Tobą filmów i seriali. Przy okazji: tak naprawdę zmienia tylko język profilu. Nadal możesz słuchać niemieckiej ścieżki dźwiękowej, a niemieckojęzyczne filmy i seriale będą nadal znajdowane. Musisz tylko żyć z następującymi opisami w języku angielskim. Dodatkowa wskazówka: Jeśli nie zawsze tego chcesz, możesz po prostu utworzyć drugi anglojęzyczny profil Netflix i zmienić go w razie potrzeby.

Przy okazji: powyższe Sitcom jest naprawdę zabawny. Otrzymał znakomite 8,2 na 10 punktów na IMDb. Wynik na Rotten Tomatoes był równie dobry – 85 procent aprobaty widzów. Jeśli masz trudności ze zrozumieniem tekstu i chcesz poprawić znajomość języków obcych, możesz po prostu aktywować angielskie napisy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android