Wprowadzenie Pixel Tablet: Google przenosi tablety z Androidem na nowy poziom

Wprowadzenie Pixel Tablet: Google przenosi tablety z Androidem na nowy poziom

Google po raz pierwszy przyjrzał się tabletowi Pixel kilka miesięcy temu. Po bardzo długim oczekiwaniu, specjalny tablet z Androidem został oficjalnie zaprezentowany. Dzięki tabletowi Pixel firma Google stworzyła urządzenie, które spełnia kilka celów jednocześnie i dlatego powinno oferować rzeczywistą wartość dodaną.

Tablet Google Pixel jest dostarczany ze stacją dokującą z głośnikiem

Od pierwszej prezentacji do ostatecznej prezentacji Pixel Tablet minęło wiele miesięcy. I choć Google zaprezentowało teraz Pixel Tablet ze wszystkimi szczegółami, to wciąż nie ma konkretnej daty, kiedy tablet z Androidem ze stacją dokującą pojawi się w Niemczech. Pewne jest to, że nadejdzie. Przynajmniej Google to ma Cena od 679 euro za model 128 GB i 799 euro za model 256 GB.

Tablet Google Pixel jest zawsze wyposażony w stację dokującą z głośnikiem. (Źródło obrazu: Google)

W Niemczech zawsze dołączana jest stacja dokująca z głośnikiem, która ładuje tablet Pixel i zamienia go w inteligentny głośnik. Otrzymujesz więc w sumie trzy urządzenia:

Tablet z AndroidemGłośnik WLAN (bez tabletu)Głośnik z wyświetlaczem (z tabletem)

Przede wszystkim Pixel Tablet to zwykły tablet Tablet z Androidem i wyświetlaczem o przekątnej 10,95 cala i wysokiej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Ekran obsługuje nawet pióra USI 2.0, które można tanio kupić (sprawdź na Amazon). Zgodnie z oczekiwaniami, jako procesor używany jest Tensor G2, który działa również w Pixelu 7 (Pro). To powinno zapewnić przyzwoitą wydajność, przy pracy wyświetlacza tylko przy 60 Hz. Kamery 8 MP są zainstalowane z przodu iz tyłu. Etui powinno sprawiać wrażenie szczególnie wysokiej jakości.

Google Pixel Tablet może w zasadzie zastąpić trzy urządzenia. (Źródło obrazu: Google)

Jeśli podłączysz tablet pikselowy do stacji dokującej głośnika, zostanie on nie tylko tam załadowany, ale zmutowany w Wyświetlacz do rozrywki i inteligentnego domu. Google opracowało specjalny interfejs, który jest używany w stacji dokującej. Ponadto zoptymalizowano łącznie 50 aplikacji Google na tablety, aby lepiej wyglądały na dużym ekranie i mogły być używane w wielozadaniowości.

Google współpracowało również z programistami, aby je tworzyć Dostosuj aplikacje na tablety. Jako przykłady podano Spotify, Minecraft, Disney+ i wiele innych. W końcu wszyscy inni właściciele tabletów również powinni z tego skorzystać.

Tablet Google Pixel można nawet zadokować z założonym etui. (Źródło obrazu: Google)

Nawet jeśli używasz tabletu Pixel samodzielnie, stacja dokująca z głośnikiem nadal służy jako Inteligentny głośnik domowy, którą można obsługiwać głosowo za pomocą Asystenta Google. Oczywiście można go też używać jako głośnika WiFi i np. przesyłać do niego muzykę z Pixela 7a.

Wszystko to sprawia, że ​​tablet Pixel jest znacznie bardziej wszechstronny Tablet z Androidem o dużej wartości dodanej. Jeśli następnie kupisz pióro, a producenci akcesoriów zaoferują stację dokującą z klawiaturą, Pixel Tablet może stać się małym laptopem z Androidem.

Google wzmacnia swój ekosystem

Ostatecznie Pixel Tablet jest wartościowym dodatkiem do ekosystemu Google. Smartfony to był dopiero początek. Teraz są smartwatche, a teraz tablet. Współpraca pomiędzy wszystkimi urządzeniami powinna przebiegać bezproblemowo. Podobnie jak w przypadku smartfonów, dla tabletów dostępne są aktualizacje oprogramowania przez pięć lat. W ten sposób jesteś chroniony przez długi czas.

GIGA poleca

Popularny wśród czytelników GIGA

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android