Wkrótce w Aldi: telefon komórkowy za 99 euro, który może być prawdziwym biegaczem wytrzymałościowym

Wkrótce w Aldi: telefon komórkowy za 99 euro, który może być prawdziwym biegaczem wytrzymałościowym

Telefon komórkowy w magicznym limicie cenowym 100 euro: to właśnie będą wkrótce oferować Aldi Nord i Aldi Süd. Nabywcy Moto E20 muszą żyć z pewnymi wadami. W zamian smartfon Motoroli może okazać się prawdziwym biegaczem wytrzymałościowym.

Motorola Moto E20 dostępna za 99,99 euro od Aldi

Jeśli szukasz taniego smartfona klasy podstawowej, możesz go również znaleźć w dyskoncie od 28 października. Zarówno Aldi Nord, jak i Aldi Süd dodają do swojej oferty Moto 20 Motoroli i sprzedają smartfon Motoroli w cenie 99,99 euro .

Za niecałe 100 euro kupujący otrzymują smartfon z klasy podstawowej. W arkuszu danych czytamy odpowiednio:

6,5-calowy wyświetlacz (LCD, 1600 x 720 pikseli) ośmiordzeniowy procesor (maks. 1,8 GHz, Unisoc T606) 2 GB RAM Pamięć 32 GB (rozszerzalna przez microSD) podwójny aparat (13 MP + 2 MP) aparat przedni 5 MP 4000 Bateria mAh Android 11 (edycja Go)

Pod względem wydajności komórka Aldi nie porwie żadnych drzew . W szczególności 2 GB pamięci RAM są bardzo ciasne. Jednak Moto E20 działa z Androidem 11 w wersji Go, który został specjalnie zoptymalizowany pod kątem smartfonów ze słabszym sprzętem. W pewnych okolicznościach Android 11 Go może wydobyć kilka rzeczy ze sprzętu.

Przy przekątnej 6,5 cala wyświetlacz jest przyjemnie duży, nawet jeśli rozdzielczość 1600 x 720 pikseli pozostawia trochę do życzenia. Co najmniej: czujnik odcisków palców, gniazdo kart SD i gniazdo słuchawkowe są również uwzględnione. Nawet w przypadku smartfonów z Androidem nie jest to już oczywiste .

W filmie ujawniamy szalone fakty dotyczące Aldi:

Drugi telefon komórkowy na wycieczce w plener

Jednak stosunkowo słaby sprzęt ma jeden pozytywny aspekt: w połączeniu z bujną baterią 4000 mAh Moto E20 firmy Motorola powinien wytrzymać stosunkowo długo bez wchodzenia do gniazdka . Między innymi widzimy jedno z głównych zastosowań urządzenia: jako drugi telefon komórkowy podczas weekendowej wycieczki w plener, na przykład, gdy nie chcesz zabierać ze sobą swojego drogiego flagowego smartfona, ale nadal chcesz być dostępne za pośrednictwem WhatsApp i Co. Zestaw startowy Aldi Talk z początkowym kredytem w wysokości 10 euro jest również dołączony bezpłatnie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android