Więcej niż tylko odpowiedź Amazona na Stranger Things: 8 programów takich jak Paper Girls

Więcej niż tylko odpowiedź Amazona na Stranger Things: 8 programów takich jak Paper Girls

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono, Paper Girls firmy Amazon natychmiast porównały do ​​własnej serii fantasy Netflixa z lat 80. Stranger Things dla dzieci na motocyklach. Program z pewnością jest czymś więcej, a teraz, gdy miał premierę, możesz szukać więcej programów, takich jak Paper Girls. Mamy cię w zasięgu. Na podstawie serii komiksów Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga, Paper Girls śledzi grupę dziewczyn dostarczających gazety w 1988 roku. Następnego ranka po Halloween zostają złapane w wojnę między podróżnikami w czasie, w końcu wciągnęli się w przyszłość, gdzie spotykają się ze starszymi sobą i pracują nad znalezieniem drogi do domu, rozważając życiowe wybory, których jeszcze nie dokonali. Czytaj dalej, aby zobaczyć listę ośmiu programów, takich jak Paper Girls do obejrzenia. A jeśli jeszcze nie oglądałeś Paper Girls, możesz to sprawdzić na Amazon Prime Video, klikając poniższy link.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do streamowania. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.


Pokazy jak Paper Girls


Lśniące Dziewczyny

Elizabeth Moss przed lustrem w Shining Girls - pokazy jak papierowe dziewczynyKorzystanie z podróży w czasie do utrzymania władzy jest kluczowym aspektem Paper Girls, a na tym poziomie Shining Girls jest bardzo podobny do Paper Girls. W oryginalnej serii Apple widzimy archiwistkę gazety, której zrozumienie rzeczywistości wciąż się zmienia, gdy szczegóły jej życia zmieniają się nieoczekiwanie. Powoli zaczyna rozumieć swoje zmagania, gdy uświadamia sobie, że mężczyzna, który zaatakował ją lata wcześniej, ma szokujące zdolności do zmieniania wydarzeń historycznych i wykorzystuje swoje dary, by żerować na kobietach.
Apple TV plus logo 1Apple TV PlusApple TV Plus szybko stał się głównym graczem w grze strumieniowej od czasu jej premiery w 2019 roku. Jego lista oryginalnych programów obejmuje programy takie jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation i For All Mankind, a także filmy takie jak The Banker, Chart i Palmer.


Dziwniejsze rzeczy

Dzieciaki z Stranger Things na zewnątrz izby przyjęć - pokazy jak papierowe dziewczynyPodczas gdy Paper Girls wytycza własną ścieżkę, byłoby nieszczere sugerować, że nie pokrywa się z flagową serią Netflix Stranger Things. Dwa fantastyczne pokazy z lat 80. o dzieciach (często na rowerach) z pewnością się uzupełniają. Serial przedstawia grupę młodych ludzi w Indianie walczących z siłami zła, które atakują z tajemniczego, równoległego wymiaru, wszyscy z tajemniczymi powiązaniami z jedną dziewczyną o specjalnych zdolnościach.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Obcy

Outlander pokazuje jak BridgertonPielęgniarka z brytyjskiej armii pracująca na polach bitew II wojny światowej zostaje przeniesiona w czasie do 1743 roku. Tam musi myśleć szybko, aby przeżyć i być może w końcu znaleźć drogę do domu. Podczas swojej podróży zakochuje się i poślubia szkockiego wojownika o tajemniczej przeszłości, który wyrusza na pełne morze w tej zawadiackiej przygodzie.
logo gwiazdStarzStarz oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, w tym cieszące się uznaniem ekskluzywne oryginalne seriale telewizyjne.


Dzikie

Kadr z Dziczy na AmazoniiJeśli lubisz oglądać nastolatki współpracujące z nieznanym zagrożeniem, jest jeszcze jeden świetny program Prime Video, taki jak Paper Girls: The Wilds. Kiedy grupa nastolatek z różnych środowisk rozbija się na bezludnej wyspie, muszą razem pracować, aby przetrwać, jednocześnie powoli uświadamiając sobie, że być może nie znalazły się razem przez przypadek.
Matthew Goode jako Matthew Clairmont i Teresa Palmer jako Diana Bishop na parkingu w A Discovery of Witches – pokazy jak dziewczyny z papieruZobacz, jak młoda kobieta odkrywa cały ukryty świat poza jej wyobrażeniami w Odkrycie czarownic. A jeśli będziesz się tego trzymać, zobaczysz nawet podróż w czasie w tej koprodukcji Sundance Now i Shudder. Kiedy historyk odkrywa manuskrypty o magii i czarownicach, zawiera nieprawdopodobny sojusz z wampirem, odkrywając swoje tajemne dary.
AMC plusAMC PlusAMC Plus oferuje bez reklam dostęp na żądanie do biblioteki programów i filmów z rodziny telewizji kablowej i usług transmisji strumieniowej AMC Networks.


Loki

Owen Wilson i Tom Hiddleston w Loki - Loki sezon 2Loki z MCU to z pewnością program jak Paper Girls, skupiający się na wieloświecie, podróżach w czasie i obowiązkach, które wiążą się z plastyczną kosmiczną osią czasu. W nim wersja Lokiego przeskakuje przez wieloświat, zaburzając „świętą oś czasu”. Jednak zamiast całkowicie go wymazać, „Władza Zróżnicowania Czasu” rekrutuje go, aby pomógł powstrzymać kolejną wersję (lub wariant) samego siebie. To cudownie miażdżąca przygoda w czasie i przestrzeni, w której bóg psot uczy się, jak odpowiedzialnie korzystać ze swojej wielkiej mocy.
Główny ekran Disney Plus 3Roczna subskrypcja Disney Plus12 miesięcy w cenie 10 Ta usługa przesyłania strumieniowego jest domem wszystkich filmów Pixara, Marvela i Gwiezdnych wojen. Zawiera również kilka ekscytujących oryginałów, takich jak Mandalorian, Świat według Jeffa Goldbluma i wiele innych.


OA

Kobieta schodzi po schodach w kaftanie bezpieczeństwa w OA - pokazy jak papierowe dziewczynyNiesamowity ton Paper Girls i historia ludzi przeniesionych w czasie przywodzą na myśl The OA Netflixa. Kiedy młoda kobieta w cudowny sposób wraca do domu po siedmiu latach zaginięcia, jej rodzinne miasto jest w szoku, gdy dowiaduje się, że nie jest już niewidoma. Gdy dostosowuje się do swojego życia, rekrutuje kilkoro wybranych, aby pomogli jej przebić się przez znane bariery rzeczywistości, powoli ujawniając, co się z nią stało.
Cztery identyczne kobiety na patio w kolorze Orphan Black - pokazy jak akademia parasolekZałożenie spotkania różnych wersji siebie jest pełne możliwości. Kanadyjski serial science-fiction Orphan Black prezentuje nieco inne podejście, porzucając podróże w czasie i wieloświatowe tropy Paper Girls i Lokiego. Kiedy kobieta jest świadkiem śmierci swojego idealnego sobowtóra, przyjmuje tożsamość nieznajomego, ale wkrótce odkrywa, że ​​obie kobiety łączy więcej niż tylko wygląd. Raczej oba były częścią programu klonowania i istnieje wiele innych duplikatów.


To tylko kilka koncertów, takich jak Paper Girls. Sprawdź je, jeśli oglądałeś oryginalny serial Amazon i chcesz znaleźć swoją kolejną obsesję na punkcie streamingu. Co myślisz o Paper Girls? Czy sprawdzicie któryś z tych tytułów? Daj nam znać w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android