WhatsApp: Przywróć starą wersję bez kanałów

WhatsApp: Przywróć starą wersję bez kanałów

Obecne wersje WhatsApp niekoniecznie cieszą się popularnością, ponieważ usunięto dobrze znane funkcje lub dodano niepotrzebne rzeczy. Takie jest zdanie wielu osób na temat nowych kanałów WhatsApp. Tutaj pokażemy Ci, jak zainstalować starą wersję WhatsApp na smartfonach z Androidem, aby ominąć kanał.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

WhatsApp: Usuń irytujące kanały (dla Androida)

Nie można pobrać starych wersji aplikacji ze Sklepu Play. Stare wersje są jednak pomocne, jeśli nowa wersja nie działa poprawnie lub zawiera nowe funkcje, które po prostu Ci się nie podobają lub których po prostu nie potrzebujesz – np. kanały WhatsApp. Aby to zrobić, musisz pobrać plik instalacyjny aplikacji APK ze stron archiwalnych i zainstalować go ręcznie. Działa to jednak tylko w przypadku smartfonów z Androidem.

WhatsApp: Przywróć starą wersję i omiń kanały

Stare wersje WhatsApp nie mają jeszcze funkcji kanału. W ten sposób możesz ominąć kanały:

Jeśli to możliwe, utwórz kopię zapasową WhatsApp. Otwórz tę stronę, aby pobrać starszą wersję WhatsApp jako plik APK. Jeśli nie chcesz instalować wersji beta, zignoruj ​​te, które mają w nazwie skrót „beta”.
Tutaj możesz pobrać pliki APK starych wersji WhatsApp. Odinstaluj WhatsApp, w przeciwnym razie nie będziesz mógł zainstalować starszej wersji. Otrzymasz odpowiedni komunikat o błędzie. Kliknij pobrany plik APK, aby go zainstalować. Wybierz instalator pakietu, jeśli pojawi się wybór aplikacji, która ma zostać użyta do otwarcia pliku.Podczas instalacji możesz następnie przywrócić utworzoną kopię zapasową WhatsApp, jeśli chcesz.
Możesz zainstalować starszą wersję WhatsApp za pomocą pliku APK.Możesz zainstalować starszą wersję WhatsApp za pomocą pliku APK. Jeśli nie możesz rozpocząć instalacji, musisz najpierw zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł w ustawieniach Androida.Aby zapobiec automatycznej aktualizacji WhatsApp, należy dezaktywować automatyczne aktualizacje WhatsApp.

Tutaj możesz zobaczyć, jak zainstalować pliki APK i umożliwić instalację z nieznanych źródeł:

Jak długo działa ta metoda?

Prawdopodobnie powyższa metoda będzie działać tylko przez określony czas. W pewnym momencie dochodzi się do punktu, w którym starsze wersje WhatsApp przestają działać poprawnie lub użytkownicy po prostu muszą iść na zbyt wiele kompromisów. Szacujemy jednak, że w opisany sposób będziesz miał co najmniej kilka tygodni do miesięcy spokoju z kanałami WhatsApp.

Przede wszystkim pamiętaj o wyłączeniu automatycznych aktualizacji WhatsApp – zgodnie z powyższym linkiem. W przeciwnym razie nowa wersja WhatsApp będzie instalowana wielokrotnie, co spowoduje unieważnienie powyższej metody.

Czy wszystko działało, czy były jakieś problemy? Zachęcamy do zadawania nam pytań w komentarzach pod tymi instrukcjami. Dzięki.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android